Jesteś gotowa, by się przebudzić?

To nie jest zwykły ebook... To gotowy plan na zmianę! 

Przeczytaj i dowiedz się, jak krok po kroku wprowadzić zmianę i zacząć żyć na własnych zasadach!

Jesteś gotowa się przebudzić?

Przebudzenie jest tym momentem, kiedy uznajesz, że chcesz… poznać prawdę i decydujesz się w niej pławić nawet wtedy, kiedy nie zawsze jest łatwa! Les Brown, człowiek, który w pewnym momencie zmienił moje życie i totalnie wywrócił je do góry nogami... powiedział kiedyś: “Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe.”

Dzisiaj zapraszam Cię do podróży, w której się obudzisz! Do podróży, w której prawda stanie się jedynym stanem, którego chcesz doświadczać!

Co dokładnie znajdziesz w e-booku?

To nie jest zwykły poradnik, jakich wiele w dzisiejszych czasach!

Ta książka ma dosłownie zmienić Twoje życie! Nie tylko doładować Cię nową wiedzą i na chwile obudzić Twoją motywację do działania... Ta książka ma pokazać Ci schemat zmiany, dać konkretne zadania do wykonania i zmusić do odpowiedzenia sobie na pytania o sens i znaczenie!

Przede wszystkiem jednak ta książka ma Ci dać totalną klarowność w którym miejscu jesteś, dokąd chcesz iść i jak to zrobić, by wyruszyć w najważniejszą podróż w Twoim życiu!

Nie chodzi bowiem o to, byś tylko przez chwilę wzbiła się ponad własne ograniczenia, ale żebyś weszła na drogę zmiany, która będzie trwała i przynosiła określone rezultaty!

Część 1! STAWIAM SIĘ!

To ten moment, gdzie decydujesz o przebudzeniu. Już sam fakt zakupu ebooka jest tym pierwszym krokiem, a potem jego treść przeprowadzi Cię przez kolejne… Zmierzysz się z własnym poczuciem winy, lękiem przed porażką, wstydem… Stawisz się do swojej kobiecości! Stawisz się do przepływu obfitości! Stawisz się do swojego życia z sobą i zrobisz kolejny krok, by stworzyć najważniejszą relację w Twoim życiu… relację z samą sobą!

Część 2! ODPUSZCZAM!

Ta część programu uczy odpuszczania… Odpuścisz sobie udawanie i zdejmiesz maski, które już Ci nie służą. Odpuścisz sobie stawianie warunków tam, gdzie ich nigdy nie powinno być! Zderzysz się z 3 ważnymi tematami: akceptacją siebie na poziomie serca, miłością do siebie i zaufaniem, które nie stawia warunków!

Część 3! ODKRYWAM!

To magiczny moment, w którym po zdjęciu maski pozwolisz sobie na odkrywanie tego, co maska chowała nawet przed Tobą. Odkrywanie, to uznanie, że masz nieograniczony potencjał i możesz tworzyć w zgodzie z Twoim sercem. Odkrywanie, to wsłuchanie się w głos intuicji. Odkrywanie, to doświadczanie obfitości. Odkrywanie, to doświadczanie siebie w praktyce i działaniu!

Część 4! UZDRAWIAM!

Ten etap ma zintegrować wszystko to, co stworzyłaś. Uzdrowić to, co jeszcze wymaga uzdrowienia. To też moment jeszcze silniejszej kreacji, łączenia się z obfitością i doświadczania życia z całym jego potencjałem, bez wybierania tego, co jest dla mnie dobre, czy złe. 

Dlaczego przebudzenie jest takie ważne?

Kiedy wieczorem kładziesz się do łóżka, to Twoje ciało nadal żyje. Serce tłoczy krew, Twoja klatka piersiowa unosi i się i opada w rytmicznym oddechu. Mogą pojawić się sny, które rano będziesz pamiętać... albo nie. Twoje jelita pracują. Cały organizm działa na 100% mimo, iż Ty śpisz!

Twoim ciałem zarządza Twoja podświadomość! To ona zarządza wszystkimi organami, hormonami i wszystkim tym, co powoduje, że żyjemy.

Zarządza też Twoim myśleniem. Tym, w jaki sposób o sobie myślisz, bo to wynika z Twoich przekonań. Zarządza Twoimi zachowaniami, bo one zawsze są spójne z tym, co myślisz. Jeśli uważasz, że czegoś nie możesz zrobić, to nie zrobisz, podświadomość nie pozwoli Ci uwierzyć, że możesz to zrobić.

Kiedy podświadomość zarządza Twoim myśleniem, emocjami i zachowaniami według schematów, które nagromadziłaś w dzieciństwie, a zwykle to nie są wspierające schematy, to tak naprawdę ŚPISZ PRZEZ CAŁE ŻYCIE! Twoja podświadomość w oparciu o znane jest schematy decyduje za Ciebie!

A statystyki są dramatyczne... aż 95% ludzi śpi przez całe swoje życie! Po wejściu w etap dorosłości zapominają o swoich marzeniach, spychają swoją kreatywność do nieświadomości i odkładają to, co dawało im radość na półkę "później to ogarnę!" I w taki sposób zaczynają żyć życiem poniżej swoich możliwości i niestety często w poczuciu bylejakości. W pewnym momencie każdy kolejny dzień jest przypadkiem i życie się przydarza! W końcu człowiek, który jako dziecko miał marzenia, pasje, swoje plany, przeżywa 40 lat w pracy, której nie lubi i która nigdy nie dawała satysfakcji, aż w końcu przechodzi na emeryturę, która... no cóż... niczym się nie różni od tego co było...

Tego właśnie chcesz dla siebie?

Prawda jest taka, że... wszystko co umieściłam w tej książce znajduje się też w moich kursach online, tyle, że one kosztują zdecydowanie więcej!

TEN EBOOK...

...zawiera wszystkie najważniejsze elementy wprowadzania do swojego życia zmiany, ale żeby je poznać bądź znaleźć w jednym miejscu, trzeba ogromnego wysiłku i szukania w naprawdę różnych miejscach! 

Dzięki tej książce:

Zmierzysz się z najtrudniejszym tematem (to tylko wydaje się trudne)  - własnych emocji!  Z poczuciem winy, lękiem i wstydem, które najczęściej odbierają wiarę w to, że coś można zmienić!

Doświadczysz jak ważne jest budowanie balansu pomiędzy Twoją energią męską (działanie, koncentracja na celu itp), a energią żeńską (intuicja, emocjonalność, doświadczanie)!

Przejdziesz przez proces akceptacji siebie i tego, co masz w życiu, bo to przecież punkt zwrotny w zmianie: akceptacja jest podstawą w budowaniu obrazu siebie i nowego życia!

Zakochasz się w sobie, czyli zbudujesz kluczową, najważniejszą relację z samą sobą i szybko zobaczysz różnicę w relacjach z ważnymi dla Ciebie ludźmi!

Odkryjesz w sobie odwagę do sięgania po więcej, a dzięki temu zaczniesz spełniać swoje marzenia i realizować koleje mniejsze i większe cele! To będzie kluczowy krok do nowego życia!

Zdejmiesz z siebie wszystkie maski, które nakładałaś przez lata. Przestaniesz udawać kogoś, kim nie jesteś, pozwolisz sobie mówić i czuć to, co będziesz chciała!

Zbudujesz zaufanie do samej siebie i poczujesz jak piękne to uczucie, kiedy nie musisz wiedzieć jak coś się wydarzy, tylko wiesz, że się wydarzy, bo to dla Ciebie ważne!

Nauczysz się słuchać swojego serca, głosu swojej intuicji, by świadomie podejmować decyzje, które doprowadzą Cię do Twoich marzeń!

...ale to nie wszystko...

Zbudujesz nowy obraz siebie, co oznacza, że będziesz inaczej o sobie myślała, inaczej się czuła, będziesz miała inne nawyki - te wspierające i zmieni się wiele Twoich zachowań, bo zaczniesz stawiać granice, a inni ludzie zaczną to szanować!

Zbudujesz solidne i trwałe fundamenty swojego nowego życia, dzięki czemu już nigdy nie polegniesz w trakcie jego budowania swojego nowego życia, bo będziesz świadomie kroczyła przez życie w poczuciu, że jesteś we właściwym miejscu i czasie.

Twoje poczucie własnej wartości wzrośnie i stanie się w końcu na tyle stabilne, że zaczniesz traktować siebie z miłością i zawsze postawisz siebie na pierwszym miejscu, a to oznacza, że już nigdy nie będziesz sobie umniejszać i rozdawać siebie innym więcej, niż chcesz!

Jesteś gotowa, by się obudzić?

Jak wygląda e-book od środka?

Część 1:  STAWIAM SIĘ! (rozwiń)

Część 2: ODPUSZCZAM! (rozwiń)

Część 3: ODKRYWAM! (rozwiń)

Część 4: UZDRAWIAM! (rozwiń)

Podsumowanie

W książce znajdziesz kody QR, które przeniosą Cię do konkretnych praktyk (np. medytacje mp3)

Każdy rozdział w ebooku składa się z 3 części:

CZĘŚĆ PIERWSZA to budowanie wiedzy! Dostajesz konkretną widzę, która jest ważnym elementem zmiany, bo dzięki wiedzy robisz pierwszy i drugi krok do zmiany: budujesz świadomość i zrozumienie! Najpierw dowiadujesz się czegoś nowego, a potem zaczynasz rozumieć dlaczego coś jest ważne albo niepotrzebne, czy niewspierające.

DRUGA CZĘŚĆ to praktyka. Stopniowe zamienianie wiedzy w praktykę i doświadczenie to klucz do sukcesu! Kiedy krok po kroku zmieniasz swoją rzeczywistość, to zaczynasz doświadczać różnicy w myśleniu o sobie, a Twoje poczucie własnej wartości zaczyna stopniowo szybować w górę. Dzięki powtarzaniu i wprowadzaniu zmiany małymi krokami, Twoja zmiana staje się stabilna!

CZĘŚĆ TRZECIA to refleksja. Refleksja jest kluczowym momentem do tego, żeby wiedza i doświadczenie stały się trwałym elementem Twojego życia, a właściwie częścią Twojej nowej osobowości! Kiedy masz refleksję na swój temat i temat życia, to potrafisz odpowiedzieć na pytania, których odpowiedzi mogą być niewygodne. To oznacza, że Twoje ego zaczyna umierać, bo świadomość staje się coraz silniejsza! Na koniec każdego rozdziału znajdziesz 2-4 pytań, które - wierz mi - robią różnicę!

Ebook będzie dostępny 24.12.2022 roku!

BONUS SPECJALNY

Dla osób, które kupią eboook do końca grudnia przygotowałam specjalny bonus: 2-3 godzinne WARSZTATY WPROWADZAJĄCE DO TEMATU EMOCJI (1 CZĘŚĆ EBOOKA!)

Warsztaty odbędą się ma początku stycznia 2023 r.

Beata Biegała - trener rozwoju osobistego. Mentorka kobiet. 

Jej życiową misją jest pomaganie kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia poprzez budowanie świadomości jak żyć w zgodzie z sobą i dla siebie. Swoją społeczność gromadzi wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zaprasza, zachęca i motywuje do zmiany, bo wierzy, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!

Autorka książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"  Współautorka w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorka wielu skutecznych szkoleń rozwojowych.

  Prywatnie żona oraz matką 2 nastolatków. To jej najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest jej motorem napędowym i to dzięki niemu w jej życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniła się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.