Super! Twoje miejsce na najnowsze wyzwanie jest zarezerwowane! 

Na podany przez Ciebie email poleciał już mail z potwierdzeniem zapisu i szczegółami wyzwania! Koniecznie zapoznaj się z tą wiadomością!

Przygotowałam specjalne video bonusowe tylko dla osób zapisanych na szkolenie! 

Odważ się żyć! 

Nie odkładaj siebie na później!

Niesamowita książka o zmianie, która zawiera nie tylko kawałki wiedzy, ale przede wszystkim pokazuje krok po kroku proces zmiany!

Przeczytaj i dowiedz się, jak krok po kroku wprowadzić zmianę i zacząć żyć na własnych zasadach!

Czego szukasz?

Widzisz, jak inni ludzie zmieniają swoje życie, podejmują decyzję i po prostu robią to, co sobie zaplanowali... i być może też byś tak chciała, ale totalnie nie wiesz, od czego zacząć, jak ruszyć z miejsca? Pewnie masz marzenia i wyobrażasz sobie siebie taką niesamowitą, biorącą od życia to, co Ci się należy, ale kiedy już chcesz to zrobić, to nie wiesz, od czego zacząć?

Na pewno nie chcesz już dłużej czekać i patrzeć, jak inni spełniają swoje marzenia, podczas gdy Ty wciąż stoisz w miejscu, prawda?

Im więcej czasu upływa, tym trudniej podjąć działanie... tym trudniej zrobić ten pierwszy krok, by w końcu coś zmienić! Im więcej czasu upływa, tym trudniej uwierzyć, że ta zmiana w ogóle jest możliwa!  Zaczynasz wątpić w zmianę, w siebie, w to, że Twoje życie może być inne! I absolutnie rozumiem Twoje rozterki i zwątpienia!

Mam jednak dobrą wiadomość!

Jeśli chcesz innego życia niż to, które teraz masz, jeśli chcesz zacząć żyć na własnych zasadach, spełniać swoje marzenia, odkrywać piękno świata i swoje wewnętrzne, to jesteś o krok od poznania tego, jak to zrobić!

W e-booku "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" pokażę Ci, jak krok po kroku przejść przez proces odkrywania w sobie odwagi, budowania wewnętrznej mocy i tworzenia planu na przyszłość!

Jeżeli czujesz, że to jest najlepszy czas, by w końcu wprowadzić zmiany, o których do tej pory tylko marzyłaś, to jesteś w odpowiednim miejscu, by to zrobić!

Dosłownie na wyciągnięcie ręki masz kompletny progam, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez zmianę i budowanie Twojej wewnętrznej mocy!

Wiele lat temu sama przeszłam przez ten proces zmiany, a teraz przeprowadzam przez niego moje klientki, które z powodzeniem zmieniają swoje życia i budują niesamowitą przyszłość: w zgodzie z sobą i na własnych zasadach!

...bo zmiana jest możliwa, jeśli tylko się na nią odważysz!

Co dokładnie znajdziesz w e-booku?

To nie jest zwykły poradnik, jakich wiele w dzisiejszych czasach!

Ta książka ma dosłownie zmienić Twoje życie! Nie tylko doładować Cię nową wiedzą i na chwile obudzić Twoją motywację do działania... Ta książka ma pokazać Ci schemat zmiany, dać konkretne zadania do wykonania i zmusić do odpowiedzenia sobie na pytania o sens i znaczenie!

Przede wszystkiem jednak ta książka ma Ci dać totalną klarowność w którym miejscu jesteś, dokąd chcesz iść i jak to zrobić, by wyruszyć w najważniejszą podróż w Twoim życiu!

Nie chodzi bowiem o to, byś tylko przez chwilę wzbiła się ponad własne ograniczenia, ale żebyś weszła na drogę zmiany, która będzie trwała i przynosiła określone rezultaty!

Cel 1!

Zdiagnozujesz, jak wygląda Twoja rzeczywistość i zrozumiesz, czego tak naprawdę nie chcesz w swoim życiu!

Cel 2!

Dowiesz się, jakie blokady z Twojego dzieciństwa nie pozwalają Ci dzisiaj działać i wprowadzać upragnioną zmianę!

Cel 3!

Zaczniesz zmieniać to co Cię blokuje, budując swoją wewnętrzną moc i z odwagą zaczniesz realizować cele i spełniać marzenia, tworząc przyszłość, jakiej zawsze chciałaś!

Prawda jest taka, że... wszystko co umieściłam w tej książce znajduje się też w moich kursach online, tyle, że one kosztują zdecydowanie więcej!

Ta książka...

Zawiera wszystkie najważniejsze elementy wprowadzania do swojego życia zmiany, ale żeby je poznać bądź znaleźć w jednym miejscu, trzeba ogromnego wysiłku i szukania w naprawdę różnych miejscach!

Dzięki tej książce:

Dowiesz się jakie są kluczowe elementy, niezbędne w procesie zmiany, dzięki którym wytrwasz w najważniejszym procesie w swoim życiu i już nigdy nie powiesz, że nie dowozisz albo, że rządzi Tobą słomiany zapał!

Zmienisz niewspierające przekonania wtłoczone do twojej podświadomości w Twoim dzieciństwie, by zacząć poznawać prawdziwą siebie: bez tego co niewspierające i odbierające moc!

Spotkasz się z własnymi emocjami, by w końcu je poznać, nazwać i zrozumieć, a dzięki temu wielokrotnie staniesz przed decyzją jak się zachować w obliczu danej emocji, zamiast wybuchać bądź tłumić je, tak jak to robiłaś dotychczas!

Odkryjesz w sobie odwagę do sięgania po więcej, a dzięki temu zaczniesz spełniać swoje marzenia i realizować koleje mniejsze i większe cele!

Wyrzucisz ze swojego plecaka wszystkie kamienie, które zbierałaś przez całe życie, by zacząć zapełniać go nowymi wspierającymi historiami i doświadczeniami!

Odkryjesz czego chcesz w życiu i zaczniesz stopniowo podążać drogą do swoich marzeń, do swojej wymarzonej wizji życia!

Odkryjesz czego chcesz w życiu i zaczniesz stopniowo podążać drogą do swoich marzeń, do swojej wizji!

...ale to nie wszystko...

Zbudujesz nowy obraz siebie, co oznacza, że będziesz inaczej o sobie myślała, inaczej się czuła, będziesz miała inne nawyki - te wspierające i zmieni się wiele Twoich zachowań, bo zaczniesz stawiać granice, a inni ludzie zaczną to szanować!

Zbudujesz solidne i trwałe fundamenty swojego nowego życia, dzięki czemu już nigdy nie polegniesz w trakcie jego budowania swojego nowego życia, bo będziesz znała zasady i wartości, które będą prowadzić Cię to właściwą drogą!

Twoje poczucie własnej wartości wzrośnie i stanie się w końcu na tyle stabilne, że zaczniesz traktować siebie z miłością i zawsze postawisz siebie na pierwszym miejscu, a to oznacza, że już nigdy nie będziesz sobie umniejszać i rozdawać siebie innym więcej, niż chcesz!

Zobacz, jak wyglądała PREMIERA książki!

"

Przeczytane! Niesamowita Kurso-książka, wiedza w pigułce wraz z zadaniami do przemyślenia. Już po tej lekturze stwierdzisz, że chcesz działać, zmienić swoje życie i już się nie cofniesz na ‘kanapę’. Serdecznie polecam ♥ 


Anna Gęsiak

"

Jeśli jesteś kobietą, która gdzieś po drodze zgubiła swoje marzenia, cele oraz wiarę w siebie, to ta książka jest strzałem w 10-kę. Została napisana od serca, językiem przyjaznym dla każdego. Zwłaszcza dla osób, które dopiero poznają rozwój osobisty. Umieszczone w niej ćwiczenia w łatwy i przystępny sposób pomagają przepracować pewne sytuacje w naszym życiu. Publikacja godna uwagi. Polecam


Ewa

"

Z całego serca polecam, książka jest fantastyczna napisana bardzo przystępnym dla każdego językiem i co najważniejsze zawiera mnóstwo ćwiczeń, pytań i przykładów, co powoduje, że już nigdy nie będziesz chciała odkładać siebie na później!

Dodatkowym atutem jest jej przepiękne wydanie: twarda okładka, stylowa czcionka, gładki papier, miejsce na notatki i …. fantastyczna różowa tasiemka to wszystko na pewno umili każdej kobiecie korzystanie z niej.


Mariola

Beata Biegała, trener rozwoju osobistego, pedagog. Mentorka kobiet. 

Jej życiową misją jest pomaganie kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia poprzez budowanie świadomości jak żyć w zgodzie z sobą i dla siebie. Swoją społeczność gromadzi wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zaprasza, zachęca i motywuje do zmiany, bo wierzy, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!

Autorka książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"  Współautorka w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorka wielu skutecznych szkoleń rozwojowych.

  Prywatnie żona oraz matką 2 nastolatków. To jej najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest jej motorem napędowym i to dzięki niemu w jej życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniła się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.