Przejdź przez proces głębokiej zmiany, odkryj swój prawdziwy potencjał i stań się kobietą, którą zawsze chciałaś być!

Pewną siebie, odważną i kreującą swoje życie na własnych warunkach, bez ciągłego lęku i stresu o kolejny dzień!

2 szkolenia i 2 sesje mastermind w miesiącu na żywo w aplikacji Zoom

Dostęp do platformy szkoleniowej: szkolenia, pigułki wiedzy, pliki audio

Społeczność cudownych kobiet, które świadomie budują nowe życie!

Wsparcie na każdym etapie rozwoju i zmiany w grupie, dodatkowe materiały

Poznaj Najskuteczniejszy Sposób Na Powrót Do Siebie, Do Swojego Serca, Byś Mogła Sama Świadomie  Decydować O Tym, Co Jest Dla Ciebie Najlepsze!

Czy nie łapiesz się na tym, że masz już dosyć tego, że Twoje życie to pasmo piętrzących się problemów, a Ty wciąż nie wiesz od czego zacząć, by to wszystko naprawić?


Czy nie masz już dosyć tego, że  brakuje Ci energii, a ciągłe zmęczenie generują w Tobie poczucie frustracji i zbyt często rezygnacji z tego, co dla Ciebie ważne?

Rozumiem Cię doskonale, bo kiedyś to był mój problem! Natłok problemów, które mnie dotykały, przytłaczał mnie coraz mocniej: długi, kłótnie z bliskimi, poczucie totalnej beznadziejności i brak nadziei na to, że coś jeszcze się w tym moim życiu zmieni... Niepełnosprawność dziecka wcale nie pomagała, by pomyśleć w ogóle o tym, by się podnieść!

Dzisiaj wiem, że 90% moich klientek boryka się z podobnymi problemami, dlatego przeczytaj ten tekst do końca, a dowiesz się jak poradzić sobie z tymi wyzwaniami.

I teraz pomyśl... jak będzie wyglądać Twoje życie, jeśli wyruszysz ze mną w podróż do życia, którego pragniesz?

Akademia Zmiany pozwoli Ci wejść w nową jakość własnego doświadczania i świadomości, dzięki czemu:

Przestaniesz odkładać siebie na później!

Doświadczysz zmiany w tu i teraz, bez czekania na nią latami!

Odkryjesz siebie przez pryzmat serca!

 Akademii Zmiany! - roczny program coachingowy!

✔️ Zbudujesz stabilne poczucie własnej wartości i pewność siebie oparte na prawdziwych wartościach i pochodzące z wewnątrz, dzięki czemu już nigdy nie będziesz czuła się gorsza, mniej ważna i nie warta!


✔️ Zrozumiesz kim tak naprawdę jesteś, bo zdejmiesz bagaż tego, co niewspierające i trudne, a to pozwoli Ci na wprowadzanie zmian do każdej sfery Twojego życia!


✔️ Pokochasz siebie, bo wybaczysz sobie i innym krzywdy, których doświadczyłaś, dzięki czemu staniesz się kobietą, którą zawsze chciałaś być!


✔️ Zobaczysz jak ważne jest wspierające otoczenie!  Dlaczego to takie ważne? W Akademii Zmiany znajdziesz grupę wsparcia i zobaczysz efekty osób, które już pracują nad swoją zmianą, a dzięki temu zyskasz ludzi, dla których

 

wewnętrzna wolność

✔️ Odkryjesz swój własny potencjał, co bezpośrednio wpłynie na wzrost Twojego poczucia własnej wartości i pewność siebie


✔️ Zwiększysz swoją własną skuteczność w działaniu dzięki czemu będziesz coraz odważniej sięgać po nowe cele i wyzwania      

                                                                                 

 ✔️ Przejdziesz krok po kroku proces budowania nowego obrazu siebie, dzięki temu staniesz się nową, lepszą wersją siebie!


✔️ Zaczniesz kreować swoje życie na własnych warunkach w konsekwencji czego już zawsze to TY będziesz miała wpływ na to, co si w nim dzieje!

wewnętrzna wolność

... i wiele, wiele więcej!

Co Cię czeka w Akademii Zmiamy?

Poznaj narzędzia i strategie, które przyśpieszą Twoją zmianę!

Zyskasz niesamowite wsparcie w formie społeczności Akademii Zmiany! Pamiętaj, że możesz wzrastać tylko tak mocno, jak ludzie wokół Ciebie!

Nauczysz się budować wysoki poziom energii z Twoich nawyków, dzięki czemu stres w Twoim życiu będzie coraz rzadszym doświadczeniem, bo będziesz wiedziała, jak mu przeciwdziałać!

Będziesz pracowała jednocześnie na styku 4 światów: mentalnego, emocjonalnego, duchowego i fizycznego, by zmiana, której chcesz była trwała!

Każdego dnia dołożysz kolejny klocek w układance budowania nowego obrazu siebie, dzięki czemu odkryjesz, że stara Ty to wcale nie jedyna prawda na Twój temat!

Poznasz strategie, techniki i metody programowania Twoje podświadomości i poszerzania Twojej świadomości, dzięki czemu zbudujesz swoją insywidualną strategię na życie!

Uwolnisz się od tego, co niewspierajace i nauczysz świadomie korzystać z doświadczeń, które przynosi Ci życie! A to jest kwintesencją naszej zmiany!

Zobacz, co o Akademii mówią uczestniczki!

Kinga: Bardzo polecam, dzięki grupie bardziej się mobilizuję, nowe nawyki wzbudzają pozytywne myślenie, a to oznacza lepsze samopoczucie ❤️ aktualnie mam kilka nawyków i jestem z siebie dumna 💪

Aleksandra: Polecam z całego serca Akademię Zmiany. Dzięki metodom, o których mówi Beata wprowadziłam kilka nowych nawyków (m. in. poranne ćwiczenia i codzienne czytanie literatury rozwojowej), a wsparcie grupy motywuje mnie w tym, żeby wytrwać, nawet wtedy, gdy mam gorszy dzień.

Ania: Gorąco polecam. Dzięki grupie regularnie pracuję z nawykami i widzę ogromną zmianę. Mam już kilka nawyków i bardzo się z tego cieszę. Warto być w Akademii zmiany i pracować nad wprowadzaniem nawykòw.

Marzanna: Nawyki to podstawa w drodze do zmiany. Własna mobilizacja, ale przede wszystkim grupa wsparcia na fb, pozwala monitorować swoje małe sukcesy, pokonywać słabości (lenistwo). Grupa nie pozwala odkładać na jutro nawyków, które już wypracowaliśmy i wspiera w procesie wprowadzania nowych.

Monika: Od tygodnia wprowadzam w swoje życie dobre nawyki i dziś chciałam Wam napisać o tym co się wydarzyło. Wiem że to co zaczyna się dziać jest niesamowite, a to dlatego że dziś od rana próbowało mnie wywalić i wiem że medytacja i afirmacja bardzo mi pomogła. Powiedziałam dziś szczerze komuś z mojej rodziny to co myślę tak szczerze i wiecie co się zadziało? Poczułam ogromną ulgę i poczułam się tak dobrze jak nigdy dotąd ❤️

Jestem wdzięczna za Akademię i za naszą grupę ❤️ Jestem wdzięczna za Beata Biegała i jej szkolenia ❤️ Dziękuję 😘

Plan działania w Akademii Zmiany!

Spotykamy się 2 x w miesiącu na szkoleniach na żywo! Tematy są tak ułożone, by wspierać proces Twojej zmiany! W najbliższym czasie będą to tematy związane z budowaniem poczucia własnej wartości i pewności siebie!

2 x w miesiącu odbywają się specjalne spotkania MASTERMIND, gdzie pracujemy jeszcze bardziej nad zmianą!

Otrzymujesz dostęp do bazy materiałów, a tam znajdziesz: 

PIGUŁKI WIEDZY

BazĘ materiałów szkoleniowych

BIBLIOTEKĘ AUDIO (medytacje, wizualizacje, afirmacje)

Społeczność nastawioną na wzrost!

CO WCHODZI W SKŁAD AKADEMII ZMIANY?

GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOKU

Dostęp do niesamowitej SPOŁECZNOŚCI KOBIET w prywatnej, zamkniętej grupie na Facebooku! Tutaj zbudujesz nowe, wspierające relacje i odkryjesz moc energii grupy!

Szkolenia i sesje mastermind na żywo!! Żadne Twoje pytanie nie może pozostać bez odpowiedzi, bo wtedy podświadomość zaczyna Cię sabotować!

WARTOŚĆ: 1000 zł 

BAZA MATERIAŁÓW

Baza szkoleń, pigułek wiedzy, workbooków umieszczone na PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ!

Dostęp do biblioteki medytacji, wizualizacji, sesji oddechowych i praktyk, które pomogą Ci zajrzeć mocniej wgłąb siebie i poszerzą Twoją samoświadomość.

Dogodny dostęp kiedy tylko chcesz!

WARTOŚĆ: 1997 zł 

BIBLIOTEKA AUDIO!

Dostęp do biblioteki medytacji, wizualizacji, sesji oddechowych i praktyk, które pomogą Ci zajrzeć mocniej wgłąb siebie i poszerzą Twoją samoświadomość.

Możesz pobrać materiały w formacie mp3 na swój telefon i korzystać z nich nawet wtedy, kiedy nie masz dostępu do Internetu!

WARTOŚĆ: 1000 zł 

BONUS #1 E-BOOK "W drodze po szczęście!"

 Dowiesz się, czy i w jaki sposób myślenie o sobie może blokować Twój rozwój, a dzięki temu zaczniesz świadomie zmieniać swoje przekonania,

Spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka i poznasz mechanizmy i przeszkody utrudniające rozwój osobisty, a dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie działać pomimo tego,

Zdecydujesz, które wartości stanowią Twój życiowy kompas, a tym nauczysz się wyznaczać cele i opracujesz plan działania,

WARTOŚĆ: 59,90 

BONUS #2 E-BOOK "Odważ się żyć!"

Książka "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" w formie e-booka!

Ponad 248 stron wartościowego tekstu  zamknięte w 40 rozdziałach, a każdy zakończony ćwiczeniem albo pytaniem, które poszerzy Twoją samoświadomość. To obowiązkowa lektura dla wszystkich kobiet, które odkładają siebie na później i odmawiają sobie w ten sposób życia na własnych zasadach! Pora to zmienić!

Ta książka to MANIFEST DO WSZYSTKICH KOBIET, które dały sobie wmówić, że są niewystarczające… że nie zasługują na szczęście, radość, spełnienie!

WARTOŚĆ: 59,90 

BONUS #3 Warsztat "W drodze do szczęścia!" 

3-godzinny warsztat online, w trakcie którego poznasz najlepsze metody wyznaczania i realizowania swoich celów!

W trakcie warsztatów: 

  • Stworzysz wyśmienitą wizję swojego życia,
  • Wyznaczysz kroki milowe,
  • Wyznaczysz większe i mniejsze cele,
  • Zadbasz o fundamenty... (a co nimi jest? Niespodzianka!),
  • Zbudujesz plan działania!

Otrzymasz również dostęp do nagrania warsztatów, a dzięki temu będziesz mogła korzysta z materiałów w dowolnym czasie!

WARTOŚĆ: 397 zł 

Potrzebujesz więcej informacji? Wahasz się? Musisz przeczytać tekst poniżej...

Wszystko brzmi świetnie, ale czy "Akademia Zmiany! "jest rozwiązaniem dla takich osób jak ja?
To zależy. Jeżeli nie czujesz, że program "Akademia Zmiany!" może Ci pomóc to powstrzymaj się z zakupem.

Jeśli liczysz na magiczne rozwiązania, które zrobią coś za Ciebie, to nie kupuj tego programu!

Jeśli liczysz na to, że ktoś zrobi coś za Ciebie, to nie kupuj tego programu!

Jeśli uważasz, że Ty nie musisz nic zmieniać, a tylko Twoje otoczenie powinno się zmienić, to nie kupuj tego programu!

Jednak jeśli jesteś zdecydowana wprowadzić zmianę do swojego życia i wszystko to, co się z tą zmianą wiąże, to zapraszam!  A najlepszym wyjściem będzie przetestowanie tego rozwiązania i ewentualne skorzystanie z gwarancji satysfakcji. Przeczytaj też opinie zadowolonych użytkowników. Wierzę, że one pomogą Ci w podjęciu najlepszej dla Ciebie decyzji.

MOŻLIWOŚCI!

AKADEMIA ZMIANY

GOLD

Roczny dostęp do programu 597 zł

CO OTRZYMASZ?

Dostęp do grupy wsparcia na Fb i społeczności Akademii Zmiany!

Dostęp do wszystkich materiałów umieszczonych na platformie szkoleniowej!

Dostęp do szkoleń na żywo i sesji mastermind

Biblioteka medytacji i wizualizacji

Bonus #1  E-book “W Drodze Po Szczęście!”

Bonus #2 E-book “Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!”

Bonus #3 Warsztaty "W DRODZE DO SZCZĘŚCIA!"

Bonus #4 Warsztaty “Obudź swoją intuicję!” 

Bonus #5 Masterklasa " Zmień Swoje Życie!"

Bonus #6 Godzinny indywidualny proces!

Tu kupisz na raty!

AKADEMIA ZMIANY

PLATINUM

Dożywotni dostęp do programu 997 zł

TYLKO DLA 10 osób!

CO OTRZYMASZ?

Dostęp do grupy wsparcia na Fb i społeczności Akademii Zmiany!

Dostęp do wszystkich materiałów dotyczących pracy nad nawykami!

Dostęp do szkoleń na żywo i sesji mastermind

Biblioteka medytacji i wizualizacji

Bonus #1  E-book “W Drodze Po Szczęście!”

Bonus #2 E-book “Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!”

Bonus #3 Warsztaty "W DRODZE DO SZCZĘŚCIA!"

Bonus #4 Warsztaty “Obudź swoją intuicję!” 

Bonus #5 Masterklasa " Zmień Swoje Życie!"

* Bonus #6 Godzinny indywidualny proces!  

NAJLEPSZA OFERTA!

Tu kupisz na raty!

Najczęściej zadawane pytania...

DLA KOGO JEST AKADEMIA ZMIANY?

Akademia Zmiany to program dla osób, które są zdecydowane zmierzyć się z procesem zmiany, by trwale przeprogramować podświadomość i poszerzać swoją świadomość. Wymaga to zaangażowania w proces zmiany. 

Prawda jest taka, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy, a somo kupienie kursu jeszcze nikomu życia nie zmieniło. Natomiast jeśli zdecydujesz się na podróż przez zmianę małymi kroczkami, bez spiny i z akceptacją procesu, który będzie się dział, to zmiana może przyjść szybciej, niż Ci się wydaje! 

SKĄD MAM WIEDZIEĆ, CZY TO DLA MNIE?

Myślę, że poczułaś to w trakcie szkolenia i Twoja intuicja dała Ci sygnał, że to duża szansa, by w końcu ruszyć z miejsca. Jeśli więc masz już dosyć tego, co masz teraz, to co tak naprawdę ryzykujesz? 

Być może minęła już chwila od szkolenia, gdzie słyszałaś prezentaję Akademii i Twoja podświadomość zaczęła Cię sabotować, bo to przecież jej zadanie, by utrzymać Cię w strefie komfortu. Czy jednak ta strefa komfortu nie jest przypadkiem strefą dyskomfortu?

CZĘŚĆ ZAJĘĆ JEST NA ŻYWO. CO JEŚLI NIE BĘDĘ MOGŁA BYĆ NA ŻYWO?

Wszystkie warsztaty będą nagrywane i udostępnione w grupie Akademii Zmiany bądź na mojej platformie szkoleniowej, do której również dostaniesz dostęp! Jeśli nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, to będziesz mogła zobaczyć nagranie. 

Ważne jest też to, że comiesięczne warsztaty w Akademii Zmiany odbywać się będą w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, więc będziesz mogła to wcześniej wpisać w swój terminarz. Natomiast sesje Q&A będą się odbywać w czwartki o godz. 18:00 i też będą nagrane. Jeśli będziesz miała pytania, to będziesz mogła zostawić je wcześniej, a później odsłuchać mojej odpowiedzi!

JEŚLI ZDECYDUJĘ SIĘ NA PAKIET PLATINUM, TO KIEDY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z BONUSÓW?

W bonusach dostępne są różne opcje warsztatów i wiadomo, że nie odbędą się w jednym momencie. Pierwsze z nich będą możliwe jeszcze w lutym (masterklasa "Zmień Swoje Życie!"), a kolejne w następnych miesiącach. Z sesji indywidualnej możesz skorzystać w dowolnym momencie! 

O wszystkich terminach będę informowała z wyprzedzeniem!