Dołącz do 

Akademii Zmiany

 i wybierz wolność!

Poznaj niezwykłe miejsce, w którym znajdziesz drogę do siebie, znajdziesz to, czego szukasz i odkryjesz moc wsparcia ze strony społeczności!

Co miesiąc nowy, inspirujący temat do poszerzania własnej świadomości!

Ciągłe monitorowanie nawyków i postępów!

Społeczność cudownych kobiet, które świadomie budują nowe życie!

Wsparcie na każdym etapie rozwoju i zmiany w grupie, dodatkowe materiały

Poznaj Najskuteczniejszy Sposób Na Powrót Do Siebie, Do Swojego Serca, Byś Mogła Sama Świadomie  Decydować O Tym, Co Jest Dla Ciebie Najlepsze!

Czy nie łapiesz się na tym, że masz już dosyć tego, że Twoje życie to pasmo piętrzących się problemów, a Ty wciąż nie wiesz od czego zacząć, by to wszystko naprawić?


Czy nie masz już dosyć tego, że  brakuje Ci energii, a ciągłe zmęczenie generują w Tobie poczucie frustracji i zbyt często rezygnacji z tego, co dla Ciebie ważne?


Rozumiem Cię doskonale, bo kiedyś to był mój problem! Natłok problemów, które mnie dotykały, przytłaczał mnie coraz mocniej: długi, kłótnie z bliskimi, poczucie totalnej beznadziejności i brak nadziei na to, że coś jeszcze się w tym moim życiu zmieni... Niepełnosprawność dziecka wcale nie pomagała, by pomyśleć w ogóle o tym, by się podnieść!

Dzisiaj wiem, że 90% moich klientek boryka się z podobnymi problemami, dlatego przeczytaj ten tekst do końca, a dowiesz się jak poradzić sobie z tymi wyzwaniami.

I teraz pomyśl... jakie konsekwencje poniesiesz, jeśli dzisiaj nic nie zmienisz?

Większość z nas żyje z dnia na dzień, dlatego nie przewidujemy konsekwencji, które związane są z ignorowaniem następstw tego, jak dzisiaj wygląda Twoje życie. 

Zobacz co się stanie, gdy nie zajmiesz się tym dzisiaj. 

Po pierwsze: w Twoim życiu nic się nie zmieni! Wciąż będziesz niezadowolona z siebie!

Po drugie: Twoja przyszłość będzie tak naprawdę kontynuacją przeszłości, czyli wszystkie problemy, z którymi borykasz się dzisiaj zabierzesz do swojej przyszłości i już dzisiaj możesz przewidzieć, jak będzie wyglądało Twoje życie za 5-10 lat! 

Po trzecie: frustracja i poczucie beznadziejności będzie się tylko pogłębiać, a Ty będziesz żyła z poczuciem, że gdzieś coś poszło nie tak... że przegrałaś swoje życie. 

Jeżeli nie ruszają Cię te argumenty, to prawdopodobnie nie zależy Ci wystarczająco na tym, by zmienić swoje życie i raz na zawsze pożegnać powtarzające się wciąż problemy!

Jeżeli jednak chcesz wreszcie rozprawić się z tą negatywną sytuacją czytaj dalej ten tekst.

Porzucić to kim jesteś na rzecz tego, kim możesz się stać!

Akademia Zmiany pozwoli Ci wejść w nową jakość własnego doświadczania i świadomości, dzięki czemu:

Przestaniesz odkładać siebie na później!

Doświadczysz zmiany w tu i teraz, bez czekania na nią latami!

Odkryjesz siebie przez pryzmat serca!

 Akademii Zmiany - zbuduj nawyki zmianiające życie!

✔️ Nauczysz się jak prawidłowo wprowadzać nowe nawyki, dzięki czemu pierwszy raz w życiu poczujesz, że nie jest to tak trudne, jak zawsze CI się wydawało


✔️ Odkryjesz w jaki sposób świadomie budować wysoki poziom swojej energii, co pozwoli Ci na wprowadzanie zmian do każdej sfery Twojego życia!


✔️ Zdradzę Ci sekret spełniania swoich marzeń i życia w poczuciu spełnienia, a to pozytywnie wpłynie na Twoją motywację do działania


✔️ Zobaczysz jak ważne jest wspierające otoczenie!  Dlaczego to takie ważne? W Akademii Zmiany znajdziesz grupę wsparcia i zobaczysz efekty osób, które już pracują nad swoją zmianą, a dzięki temu zyskasz ludzi, dla których

 

wewnętrzna wolność

✔️ Odkryjesz swój własny potencjał, co bezpośrednio wpłynie na wzrost Twojego poczucia własnej wartości i pewność siebie


✔️ Zwiększysz swoją własną skuteczność w działaniu dzięki czemu będziesz coraz odważniej sięgać po nowe cele i wyzwania      

                                                                                 

 ✔️ Przejdziesz krok po kroku proces budowania nowego obrazu siebie, dzięki temu staniesz się nową, lepszą wersją siebie!


✔️ Zaczniesz kreować swoje życie na własnych warunkach w konsekwencji czego już zawsze to TY będziesz miała wpływ na to, co si w nim dzieje!

wewnętrzna wolność

... i wiele, wiele więcej!

Co Cię czeka w Akademii Zmiamy?

Poznaj narzędzia i strategie, które przyśpieszą Twoją zmianę!

Zyskasz niesamowite wsparcie w formie społeczności Akademii Zmiany! Pamiętaj, że możesz wzrastać tylko tak mocno, jak ludzie wokół Ciebie!

Nauczysz się budować wysoki poziom energii z Twoich nawyków, dzięki czemu stres w Twoim życiu będzie coraz rzadszym doświadczeniem, bo będziesz wiedziała, jak mu przeciwdziałać!

Będziesz pracowała jednocześnie na styku 4 światów: mentalnego, emocjonalnego, duchowego i fizycznego, by zmiana, której chcesz była trwała!

Każdego dnia dołożysz kolejny klocek w układance budowania nowego obrazu siebie, dzięki czemu odkryjesz, że stara Ty to wcale nie jedyna prawda na Twój temat!

Poznasz strategie, techniki i metody programowania Twoje podświadomości i poszerzania Twojej świadomości, dzięki czemu zbudujesz swoją insywidualną strategię na życie!

Uwolnisz się od tego, co niewspierajace i nauczysz świadomie korzystać z doświadczeń, które przynosi Ci życie! A to jest kwintesencją naszej zmiany!

Zobacz, co o Akademii mówią uczestniczki!

Kinga: Bardzo polecam, dzięki grupie bardziej się mobilizuję, nowe nawyki wzbudzają pozytywne myślenie, a to oznacza lepsze samopoczucie ❤️ aktualnie mam kilka nawyków i jestem z siebie dumna 💪

Aleksandra: Polecam z całego serca Akademię Zmiany. Dzięki metodom, o których mówi Beata wprowadziłam kilka nowych nawyków (m. in. poranne ćwiczenia i codzienne czytanie literatury rozwojowej), a wsparcie grupy motywuje mnie w tym, żeby wytrwać, nawet wtedy, gdy mam gorszy dzień.

Ania: Gorąco polecam. Dzięki grupie regularnie pracuję z nawykami i widzę ogromną zmianę. Mam już kilka nawyków i bardzo się z tego cieszę. Warto być w Akademii zmiany i pracować nad wprowadzaniem nawykòw.

Marzanna: Nawyki to podstawa w drodze do zmiany. Własna mobilizacja, ale przede wszystkim grupa wsparcia na fb, pozwala monitorować swoje małe sukcesy, pokonywać słabości (lenistwo). Grupa nie pozwala odkładać na jutro nawyków, które już wypracowaliśmy i wspiera w procesie wprowadzania nowych.

Monika: Od tygodnia wprowadzam w swoje życie dobre nawyki i dziś chciałam Wam napisać o tym co się wydarzyło. Wiem że to co zaczyna się dziać jest niesamowite, a to dlatego że dziś od rana próbowało mnie wywalić i wiem że medytacja i afirmacja bardzo mi pomogła. Powiedziałam dziś szczerze komuś z mojej rodziny to co myślę tak szczerze i wiecie co się zadziało? Poczułam ogromną ulgę i poczułam się tak dobrze jak nigdy dotąd ❤️

Jestem wdzięczna za Akademię i za naszą grupę ❤️ Jestem wdzięczna za Beata Biegała i jej szkolenia ❤️ Dziękuję 😘

Plan działania w Akademii Zmiany!

Codziennie pracujesz nad swoimi nawykami i monitorujesz to pod specjalnymi postami!

Co miesiąc rozpoczynamy nowy temat miesiąca związany z rozwojem duchowym i osobistym, łącząc to z nowymi praktykami nawyków!

Raz w miesiącu spotykamy się w aplikacji ZOOM na specjalnych warsztatach związanych z tematem miesiąca! (Spotkania będą nagrywane, jeśli nie będziesz mogła być na żywo!)

Raz w tygodniu specjalne sesje Q&A, w trakcie których odpowiem na wszystkie najważniejsze pytania!

Baza materiałów video, medytacji, wizualizacji, najróżniejszych praktyk!

CO WCHODZI W SKŁAD AKADEMII ZMIANY?

GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOKU

Dostęp do niesamowitej SPOŁECZNOŚCI KOBIET w prywatnej, zamkniętej grupie na Facebooku! Tutaj zbudujesz nowe, wspierające relacje i odkryjesz moc energii grupy!

Cotygodniowe sesje Q&A! Żadne Twoje pytanie nie może pozostać bez odpowiedzi, bo wtedy podświadomość zaczyna Cię sabotować!

Specjalne posty, które umożliwią Ci monitorowanie Twoich nawyków, byś dzień po dniu szła drogą, którą sobie wybrałaś!

WARTOŚĆ: 1000 zł 

MIESIĘCZNE BLOKI TEMATYCZNE

W każdym miesiącu inny temat przewodni, a do niego dobrane specjalne nawyki, które będą poszerzały Twoją samoświadomość!

Cotygodniowe sesje Q&A! Żadne Twoje pytanie nie może pozostać bez odpowiedzi, bo wtedy podświadomość zaczyna Cię sabotować!

Każda pierwsza niedziela miesiąca to warsztaty w Zoom, w trakcie których poznasz temat miesiąca i ustalisz nawyk, nad których chcesz pracować!

WARTOŚĆ: 497 zł 

BIBLIOTEKA MATERIAŁÓW

Dostęp do biblioteki medytacji, wizualizacji, sesji oddechowych i praktyk, które pomogą Ci zajrzeć mocniej wgłąb siebie i poszerzą Twoją samoświadomość.

Dostęp do wszystkich materiałów dotyczących pracy nad nawykami! Z bieżących i poprzednich miesięcy! 

Materiały będą umieszczone na platformie szkoleniowej i w grupie Akademii!

WARTOŚĆ: 1000 zł 

BONUS #1 E-BOOK "W drodze po szczęście!"

 Dowiesz się, czy i w jaki sposób myślenie o sobie może blokować Twój rozwój, a dzięki temu zaczniesz świadomie zmieniać swoje przekonania,

Spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka i poznasz mechanizmy i przeszkody utrudniające rozwój osobisty, a dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie działać pomimo tego,

Zdecydujesz, które wartości stanowią Twój życiowy kompas, a tym nauczysz się wyznaczać cele i opracujesz plan działania,

WARTOŚĆ: 59,90 

BONUS #2 E-BOOK "Odważ się żyć!"

Książka "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" w formie e-booka!

Ponad 248 stron wartościowego tekstu  zamknięte w 40 rozdziałach, a każdy zakończony ćwiczeniem albo pytaniem, które poszerzy Twoją samoświadomość. To obowiązkowa lektura dla wszystkich kobiet, które odkładają siebie na później i odmawiają sobie w ten sposób życia na własnych zasadach! Pora to zmienić!

Ta książka to MANIFEST DO WSZYSTKICH KOBIET, które dały sobie wmówić, że są niewystarczające… że nie zasługują na szczęście, radość, spełnienie!

WARTOŚĆ: 59,90 

BONUS #3 Warsztat W drodze do szczęścia!" 

3-godzinny warsztat online, w trakcie którego poznasz najlepsze metody wyznaczania i realizowania swoich celów!

W trakcie warsztatów: 

 • Stworzysz wyśmienitą wizję swojego życia,
 • Wyznaczysz kroki milowe,
 • Wyznaczysz większe i mniejsze cele,
 • Zadbasz o fundamenty... (a co nimi jest? Niespodzianka!),
 • Zbudujesz plan działania!

Otrzymasz również dostęp do nagrania warsztatów, a dzięki temu będziesz mogła korzysta z materiałów w dowolnym czasie!

WARTOŚĆ: 397 zł 

BONUS #4 Warsztat “Obudź swoją intuicję!” 

4-tygodniowy program pracy z intuicją, w trakcie którego doświadczysz głębokiego wglądu w siebie!

Program w osobnej grupie na Fb, w trakcie którego będziemy się spotykać 2x w tygodniu na specjalnych live, w trakcie których doświadczysz (W SPECJALNYCH PROCESACH) połączenia ze swoją intuicją i zajrzysz w swoje najgłębsze potrzeby! 

Program jest dla Ciebie jeśli:

 • szukasz swojej życiowej misji i masz wrażenie, że kręcisz się w kółko,
 • czujesz w swoim sercu tęsknotę, ale nie wiesz za czym,
 • wiesz, że cuda są możliwe, ale nie wiesz, jak ich doświadczyć.

Dostęp do platformy szkoleniowej z materiałami tematycznymi (pdf-y, workbooki, medytacje, afirmacje, wizualizacje), grupy wsparcia na Fb, wsparcie na każdym etapie integracji intuicji!

WARTOŚĆ: 1997 zł 

BONUS #5 Warsztat “Uwolnij mądrość cienia!” 

6-tygodniowy program pracy z cieniem, w trakcie którego zintegrujesz te części swojej osobowości, które z różnych powodów zostały wyparte i stłumione.

Program w osobnej grupie na Fb, w trakcie którego będziemy się spotykać 2x w tygodniu na specjalnych live, w trakcie których doświadczysz (W SPECJALNYCH PROCESACH) odkryjesz i zintegrujesz swoje cienie - czyli wyparte części Twojej osobowości, które nie były akceptowane np. przez Twoich bliskich, więc Twoja podświadomość postanowiła uznać je za złe/niewłaściwe! 

Program jest dla Ciebie jeśli:

 • wciąż uważasz, że jesteś niewystarczająca i nie zasługujesz na dobre życie, 
 • Twoja przeszłość wyłania się z Twoich wspomnień w ciemnych kolorach, 
 • nie potrafisz wybaczyć sobie i innym tego wszystkiego, co Cię przytłacza.

Dostęp do platformy szkoleniowej z materiałami tematycznymi (pdf-y, workbooki, medytacje, afirmacje, wizualizacje), grupy wsparcia na Fb, wsparcie na każdym etapie integracji cienia!

WARTOŚĆ: 1997 zł 

Bonus #6 Indywidualny proces usuwania mentalnych blokad

1,5 godzinny indywidualny proces usuwania mentalnych blokad z pomocą metody Theta Healing! Zmienisz niewspierające przekonania i uczucia, a tym samym dokonasz pozytywnych zmian w swoim życiu.


WARTOŚĆ: 450 zł 

Dlaczego ta inwestycja to okazja?

Jeżeli wydaje Ci się, że inwestycja w program "Akademia Zmiany!" jest droga, to pomyśl, że te pieniądze to równowartość wyjścia z koleżankami na miasto (kolacja, drinki, atrakcje).

Relaks i rozrywka jest ważny, ale  zadaj sobie pytanie co będzie lepszą inwestycją?

Potrzebujesz więcej informacji? Wahasz się? Musisz przeczytać tekst poniżej...

Wszystko brzmi świetnie, ale czy "Akademia Zmiany! "jest rozwiązaniem dla takich osób jak ja?
To zależy. Jeżeli nie czujesz, że program "Akademia Zmiany!" może Ci pomóc to powstrzymaj się z zakupem.

Jeśli liczysz na magiczne rozwiązania, które zrobią coś za Ciebie, to nie kupuj tego programu!

Jeśli liczysz na to, że ktoś zrobi coś za Ciebie, to nie kupuj tego programu!

Jeśli uważasz, że Ty nie musisz nic zmieniać, a tylko Twoje otoczenie powinno się zmienić, to nie kupuj tego programu!

Jednak jeśli jesteś zdecydowana wprowadzić zmianę do swojego życia i wszystko to, co się z tą zmianą wiąże, to zapraszam!  A najlepszym wyjściem będzie przetestowanie tego rozwiązania i ewentualne skorzystanie z gwarancji satysfakcji. Przeczytaj też opinie zadowolonych użytkowników. Wierzę, że one pomogą Ci w podjęciu najlepszej dla Ciebie decyzji.

Dlaczego warto dołączyć do "Akademii Zmiany!"?

Zakładamy, że jeden cykl wprowadzania nowego nawyku trwa 30 dni. Ten cykl dzielimy na 3 mniejsze:

 1. DETERMINACJA - dlaczego chcę wprowadzić wspierające nawyki? To kluczowy etap wprowadzania nowego nawyku, bo dzięki temu jesteś w stanie przetrwać najtrudniejszy moment, kiedy podświadomość podrzuca najróżniejsze argumenty, by jednak odpuścić! Kluczowym aspektem działania jest tutaj samodyscyplina.
 2. MOTYWACJA - na tym etapie zaczynasz widzieć swoją skuteczność, dlatego to właśnie tutaj najwięcej osób rezygnuje. Dlaczego? Zauważenie swojej skuteczności obniża rodzącą się dopiero samodyscyplinę. Na tym etapie budujemy uważność i motywację do dalszego działania.
 3. STABILIZACJA - na tym etapie będziesz odczuwać autentyczną radość z przejścia przez poprzednie etapy i będziesz odczuwała korzyści z nowego nawyku. Nowy nawyk staje się częścią Twojej tożsamości, staje się częścią Twojego życia! Jednak nadal należy monitorować nowy nawyk i pilnować swojej samodyscypliny!

W Akademii Zmiany! otrzymasz!

Akademia Zmiany! to przede wszystkim grupa na Facebooku, w której otrzymasz wszystko to co potrzebne, by wprowadzić wspierające nawyki i zmienić swoje życie!

 • Dodatkowe materiały w formie PDF, nagrania video.
 • Sesje Q&A w grupie na Fb raz w tygodniu.
 • Miesięczne bloki tematyczne dotyczące nawyków w różnych sferach życia!
 • Wsparcie na każdym etapie zmiany!

MOŻLIWOŚCI!

AKADEMIA ZMIANY

SILVER

Miesięczna subskrypcja 97 zł

CO OTRZYMASZ?

Dostęp do grupy wsparcia na Fb i społeczności Akademii Zmiany!

Dostęp do wszystkich materiałów dotyczących pracy nad nawykami!

Dostęp do cotygodniowych sesji Q&A w grupie na Fb

Biblioteka medytacji i wizualizacji

Warsztaty w Zoom
(1 niedziela miesiąca)

Bonus #1  E-book “W Drodze Po Szczęście!”

Bonus #2 E-book “Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!”

Bonus #3 Warsztaty "W DRODZE DO SZCZĘŚCIA!"

Bonus #4 Warsztaty “Obudź swoją intuicję!” 4-tyg. program pracy z intuicją.

Bonus #5 Warsztaty “Uwolnij mądrość cienia!” 6-tyg. warsztat pracy z cieniem

* Bonus #6 Godzinny indywidualny proces!

Tu kupisz na raty!

AKADEMIA ZMIANY

GOLD

Roczny dostęp do programu 597 zł

CO OTRZYMASZ?

Dostęp do grupy wsparcia na Fb i społeczności Akademii Zmiany!

Dostęp do wszystkich materiałów dotyczących pracy nad nawykami!

Dostęp do cotygodniowych sesji Q&A w grupie na Fb

Biblioteka medytacji i wizualizacji

Warsztaty w Zoom
(1 niedziela miesiąca)

Bonus #1  E-book “W Drodze Po Szczęście!”

Bonus #2 E-book “Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!”

Bonus #3 Warsztaty "W DRODZE DO SZCZĘŚCIA!"

Bonus #4 Warsztaty “Obudź swoją intuicję!” 4-tyg. program pracy z intuicją.

Bonus #5 Warsztaty “Uwolnij mądrość cienia!” 6-tyg. warsztat pracy z cieniem

Bonus #6 Godzinny indywidualny proces!

Tu kupisz na raty!

AKADEMIA ZMIANY

PLATINUM

Dożywotni dostęp do programu 997 zł

CO OTRZYMASZ?

Dostęp do grupy wsparcia na Fb i społeczności Akademii Zmiany!

Dostęp do wszystkich materiałów dotyczących pracy nad nawykami!

Dostęp do cotygodniowych sesji Q&A w grupie na Fb

Biblioteka medytacji i wizualizacji

Warsztaty w Zoom
(1 niedziela miesiąca)

Bonus #1  E-book “W Drodze Po Szczęście!”

Bonus #2 E-book “Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!”

Bonus #3 Warsztaty "W DRODZE DO SZCZĘŚCIA!"

Bonus #4 Warsztaty “Obudź swoją intuicję!” 4-tyg. program pracy z intuicją.

Bonus #5 Warsztaty “Uwolnij mądrość cienia!” 6-tyg. warsztat pracy z cieniem

Bonus #6 Godzinny indywidualny proces!

NAJLEPSZA OFERTA!

Tu kupisz na raty!

Najczęściej zadawane pytania...

DLA KOGO JEST AKADEMIA ZMIANY?

Akademia Zmiany to program dla osób, które są zdecydowane zmierzyć się z procesem zmiany, by trwale przeprogramować podświadomość i poszerzać swoją świadomość. Wymaga to zaangażowania w proces zmiany. 

Prawda jest taka, że bez Twojego zaangażowania nic się nie wydarzy, a somo kupienie kursu jeszcze nikomu życia nie zmieniło. Natomiast jeśli zdecydujesz się na podróż przez zmianę małymi kroczkami, bez spiny i z akceptacją procesu, który będzie się dział, to zmiana może przyjść szybciej, niż Ci się wydaje! 

SKĄD MAM WIEDZIEĆ, CZY TO DLA MNIE?

Myślę, że poczułaś to w trakcie szkolenia i Twoja intuicja dała Ci sygnał, że to duża szansa, by w końcu ruszyć z miejsca. Jeśli więc masz już dosyć tego, co masz teraz, to co tak naprawdę ryzykujesz? 

Być może minęła już chwila od szkolenia, gdzie słyszałaś prezentaję Akademii i Twoja podświadomość zaczęła Cię sabotować, bo to przecież jej zadanie, by utrzymać Cię w strefie komfortu. Czy jednak ta strefa komfortu nie jest przypadkiem strefą dyskomfortu?

CZĘŚĆ ZAJĘĆ JEST NA ŻYWO. CO JEŚLI NIE BĘDĘ MOGŁA BYĆ NA ŻYWO?

Wszystkie warsztaty będą nagrywane i udostępnione w grupie Akademii Zmiany bądź na mojej platformie szkoleniowej, do której również dostaniesz dostęp! Jeśli nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, to będziesz mogła zobaczyć nagranie. 

Ważne jest też to, że comiesięczne warsztaty w Akademii Zmiany odbywać się będą w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, więc będziesz mogła to wcześniej wpisać w swój terminarz. Natomiast sesje Q&A będą się odbywać w czwartki o godz. 18:00 i też będą nagrane. Jeśli będziesz miała pytania, to będziesz mogła zostawić je wcześniej, a później odsłuchać mojej odpowiedzi!

JEŚLI ZDECYDUJĘ SIĘ NA PAKIET PLATINUM, TO KIEDY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z BONUSÓW?

W bonusach dostępne są różne opcje warsztatów i wiadomo, że nie odbędą się w jednym momencie. Pierwsze z nich będą możliwe już w lipcu (warsztaty z pracy z cieniem), a kolejne już we wrześniu. Z sesji indywidualnej możesz skorzystać w dowolnym momencie! 

O wszystkich terminach będę informowała z wyprzedzeniem!

CHCIAŁABYM SPRÓBOWAĆ PAKIET SILVER ZA 97 ZŁ. Na jak długo wiążę się z programem?

Subskrypcja miesięczna polega na tym, że obciążona zostaje Twoja karta płatnicza i co miesiąc system pobiera opłatę. Zrezygnować możesz bez żadnego tłumaczenia się w dowolnym momencie - wystarczy, że przed pobraniem kolejnej opłaty poinformujesz mnie o tym! Nie ma żadnego okresu wypowiedzenia! 

CZY MOGĘ DOŁĄCZYĆ DOPIERO ZA MIESIĄC?

Drzwi do Akademii Zmiany zostaną zamknięte 12.06.2022 roku i kolejna możliwość dołączenia do programu będzie dopiero w sierpniu. Niestety, nie mogę zastrzec, że cena i bonusy pozostaną te same.