Dołącz do AKADEMII ZMIANY i rozpocznij zrównoważony i systematyczny rozwój!

aaaa

AKADEMIA ZMIANY

Twoje miejsce – Twój rozwój!

→ Dostęp do materiałów szkoleniowych 24h/dobę,

→ Raz w tygodniu lekcja VOD + workbook,

→ Każda kolejna lekcja jest kontynuacją poprzedniej lekcji,

→ Całość jest ułożona w proces rozwojowy,

→ Pracujesz z materiałem wtedy, kiedy jest Tobie najwygodniej i najlepiej,

→ Dostęp do materiałów masz tak długo, jak masz wykupiony abonament,

→ Otrzymasz gratisy, niespodzianki i rabaty,

→ O wszystkich nowych produktach Akademii Zmiany dowiesz się jako pierwsza i będziesz mogła skorzystać z przedsprzedażowej SUPER ceny!

„Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe!”

Jeżeli poszukujesz pomysłu na swój rozwój i zmianę swojego życia, to dołącz już teraz i zacznij trwałą przygodę z Akademią Zmiany!

Akademia zmiany to specjalna platforma rozwojowa, dzięki której:

  • W każdym tygodniu otrzymasz jeden materiał video, który dostarczy Ci wiedzy w danym temacie, a do tego otrzymasz praktyczny workbook, który pozwoli Ci na wdrożenie nowej wiedzy do Twojego życia i wypracowanie konkretnych umiejętności,

  •  W każdym miesiącu otrzymasz 4 takie nagrania i 4 workbooki, które ułożone będą w proces, co oznacza, że nie będziesz uczyła się przypadkowych rzeczy, ale takich, które doprowadzą Cię do konkretnego miejsca: czyli do Twojego celu końcowego,

  • Dowiesz się jaka jest Twoja wizja życia, jaka jest Twoja życiowa misja, a dzięki temu Twoje życie stanie się bardziej wartościowe i celowe,

  • Nauczysz się jak sytuacje i problemy, które przytrafiają Ci się każdego dnia wykorzystywać do wzmacniania swojego ja i nauki nowych umiejętności, a dzięki temu rozwiniesz w sobie kreatywność i twórcze myślenie,

  • Wypracujesz w sobie nawyk systematyczności i samodyscypliny, a to pozwoli Ci na łatwiejsze realizowanie Twoich celów,

  • Nauczysz się na nowo marzyć, a każde marzenie zamienisz w konkretny cel, który będzie piękną drogą przez Twoje osobiste szczęście!

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa wyruszyć w podróż przez rozwój po to, by zmienić swoje życie, to AKADEMIA ZMIANY jest najlepszym miejscem do tego! Powiedz sobie TAK! i dołącz do  platformy, która będzie początkiem czegoś nowego i pięknego… będzie początkiem Twojego nowego i pięknego życia!

OFERTA LIMITOWANA CZASOWO!

Zapraszam Cię we wspólną podróż przez zmianę…

                     … wybór należy do Ciebie!

Beata Biegała

 

Witaj w mojej Akademii Zmiany!

Jestem trenerem rozwoju osobistego, terapeutą oraz założycielką społeczności W drodze po szczęście i autorką e-booka “Jak odnaleźć własne szczęście!”
Każdego dnia spotykam się z osobami, które straciły radość życia i swoje marzenia. Pochłonięci przez trudy codzienności nie potrafią zrobić nic dla siebie, zapominając o swoich potrzebach i marzeniach, a robiąc wszystko, by zadowolić innych. Pomagam im w odnalezieniu drogi do ich szczęścia!

 Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który ponad 12 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.

Przeczytaj, co o mojej pracy  napisały moje klientki!

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca cheć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata

Platforma Akademia Zmiany to miejsce równie niezwykłe, co jego autorka. Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.
Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.
Urszula Molczyk

Pomogłaś mi rozumieć, że mogę, pomimo tego wszystkiego co przytrafiło się w moim życiu. Swoim przykładam pokazałaś, że można zmienić bardzo dużo, a większość blokad to tylko niesprzyjające przekonania w naszych głowach. Sylwia Kaczor