Przeszłość już była...

Czas najwyższy, by przestała warunkować Twoje życie. 

Czas, by ją pożegnać, ukoić ból i doświadczyć siebie w prawdzie!

Czas zerwać kajdany, które trzymają Cię w miejscu!

Zapisz się na bezpłatne warsztaty i dowiedz się, jak zakończyć ciągłe wracanie do przeszłości i zacząć żyć w tu i teraz!

BEZPŁATNE WARSZTATY

WTOREK, 30.08.2022 r.

20:00

W TWOIM DOMU!

CO SIĘ WYDARZY W TRAKCIE WARSZTATÓW?

  1. KOLEJNE KAMIENIE W BAGAŻU ŻYCIA - dowiesz się, jak rozpoznać poszczególne kamienia i w jak możesz je uwolnić, a dzięki temu zaczniesz uwalniać ten bagaż i rozpoczniesz kreować życie na własnych warunkach!
  2. RELACJE, KTÓRE SĄ CIĘŻAREM - odkryjesz, w jaki sposób odpuścić ciężar relacji, puścić krzywdy wyrządzone przez bliskich i doświadczysz prawdziwego uwolnienia!
  3. NOWE ŻYCIE BEZ PRZESZŁOŚCI JEST MOŻLIWE - poczujesz, że życie bez tego bagażu jest możliwe, mało tego: doświadczysz akceptacji tego co było i zrozumiesz, że to, co się wydarzyło, nie musi Cię definiować!

Przygotuj się na około 120 minut intensywnej pracy nad sobą! W trakcie warsztatów będziemy w praktyczny sposób mierzyć się z tematami warsztatów! Zaproszę Cię do wspólnego procesu uwalniania przeszłości!

Beata Biegała, trener rozwoju osobistego, pedagog. Mentorka kobiet. 

Jej życiową misją jest pomaganie kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia poprzez budowanie świadomości jak żyć w zgodzie z sobą i dla siebie. Swoją społeczność gromadzi wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zaprasza, zachęca i motywuje do zmiany, bo wierzy, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!

Autorka książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"  Współautorka w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorka wielu skutecznych szkoleń rozwojowych.

  Prywatnie żona oraz matką 2 nastolatków. To jej najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest jej motorem napędowym i to dzięki niemu w jej życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniła się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.