“Stań po swojej stronie!”Warsztat rozwojowy z kręgiem kobiet! Łódź, 18.03.2023

Stań po swojej stronie…

Po stronie tego, co jest dla Ciebie ważne!

Po stronie tego, o czym krzyczy od dawna Twoje serce!

Po stronie swojej kobiecości, swoich pasji i pragnień!

Zapraszam Cię na  warsztat połączony z kręgiem kobiet w trakcie którego zwrócić do siebie, do Twojego wewnętrznego sanktuarium, które czeka na odkrycie i uznanie!

“Stań po swojej stronie” to warsztat dla kobiet, które do tej pory odkładały siebie na potem, ale zawsze stawiały się dla innych ludzi i ich potrzeb: do swoich dzieci, mężów, partnerów, partnerek, przyjaciół, pracodawców, pracowników… do wszystkich… tylko nie do siebie…

Ta silna wewnętrzna potrzeba zadowalania wszystkich wokół dużo mówi…

Mówi o braku miłości w dzieciństwie i niezauważaniu przez bliskich, kiedy to dziecko tak bardzo tego potrzebowało…

Mówi o wszystkich niewykorzystanych szansach i możliwościach, które pojawiały się po drodze…

Mówi o ogromnym lęku przed odrzuceniem i poświęceniem wszystkiego, byleby tylko zadowolić wszystkich wokół!

 

Agenda spotkania:

9:30-10:00 Rejestracja uczestniczek
10:00-11:30 Pierwszy blok szkoleniowy: Energia żeńska i męska
11:30-11:45 Przerwa
11:45-13:00 Drugi blok szkoleniowy: Stawiam się… do życia
13:30-14:00 Przerwa
14:00-15:30 Trzeci blok szkoleniowy: Emocjonalnie
15:30 -16:00 Przerwa
16:00-18:00 W kręgu kobiecości!

Po warsztacie i kręgu możliwość spotkania i dalszych rozmów przy kolacji!

Czego doświadczysz w trakcie warsztatów?

  1. Dowiesz się, jak zrównoważyć w sobie energię męską i żeńską tak, by świadomie wybierać siebie i stawiać na siebie!
  2. Poznasz sprawdzone metody na rozpalanie wewnętrznego światła, które pozwoli Ci obudzić w sobie prawdziwą kobiecą naturę!
  3. Odkryjesz, jak ważne jest życie w zgodzie z sobą: akceptującą, kochającą, ufającą, a dzięki temu doświadczysz nowej jakości samej siebie!
  4. Poczujesz, czym jest prawdziwa bliskość z samą sobą… a tylko to doświadczenie pozwoli Ci na zbudowanie bliskości z innymi.
  5. Staniesz twarzą w twarz z samą sobą… podejmiesz decyzję, czy chcesz być przy sobie, czy nadal służyć tylko innym!

!!!HIT!!! Dla wszystkich osób, które wezmą udział w warsztatach zostanie utworzona zamknięta, dedykowana grupa wsparcia na Facebooku, w której przez kolejny miesiąc otrzymasz wsparcie w pracy nad sobą!

CZYM JEST KRĄG KOBIET?

To niezwykłe spotkanie z sobą samą w kręgu innych kobiet i doświadczenie bezwarunkowej miłości, akceptacji i zaufania! To jeszcze głębsze dopełnienie tego wszystkiego, nad czym będziesz pracowała w trakcie warsztatu. To spotkanie ze swoją wewnętrzną boginią i rozgoszczenie się w swoim prywatnym, wewnętrznym sanktuarium, w którym jest pełnia obfitości! To połączenie się z obfitością i przepływem!

W trakcie warsztatów weźmiesz udział w niezwykłej Ceremonii Budzenia Odwagi!

Read More

Szkolenie: “Gotowa na przebudzenie!”

Program składa się z 4 części:

 4 tygodnie niesamowitej podróży do przebudzenia!

Przebudzenie jest tym momentem, kiedy uznajesz, że chcesz… poznać prawdę i decydujesz się w niej pławić nawet wtedy, kiedy nie zawsze jest łatwa! Les Brown, człowiek, który w pewnym momencie zmienił moje życie totalnie, wywrócił je do góry nogami i mieszał, mieszał, mieszał… powiedział kiedyś: “Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe.”

Dzisiaj zapraszam Cię do podróży, w której się obudzisz! Do podróży, w której prawda stanie się jedynym stanem, którego chcesz doświadczać!

I – STAWIAM SIĘ!

To ten moment, gdzie decydujesz o przebudzeniu. Już sam fakt zakupu programu jest tym pierwszym krokiem, a potem ja przeprowadzę Cię przez kolejne… Zmierzysz się z własnym poczuciem winy, lękiem przed porażką, wstydem… Stawisz się do swojej kobiecości! Stawisz się do przepływu obfitości! Stawisz się do swojego życia z sobą i zrobisz kolejny krok, by stworzyć najważniejszą relację w Twoim życiu… relację z samą sobą!

II – ODPUSZCZAM!

Ta część programu uczy odpuszczania… Odpuścisz sobie udawanie i zdejmiesz maski, które już Ci nie służą. Odpuścisz sobie stawianie warunków tam, gdzie ich nigdy nie powinno być! Zderzysz się z 3 ważnymi tematami: akceptacją siebie na poziomie serca, miłością do siebie i zaufaniem, które nie stawia warunków!

III – ODKRYWAM!

To magiczny moment, w którym po zdjęciu maski pozwolisz sobie na odkrywanie tego, co maska chowała nawet przed Tobą. Odkrywanie, to uznanie, że masz nieograniczony potencjał i możesz tworzyć w zgodzie z Twoim sercem. Odkrywanie, to wsłuchanie się w głos intuicji. Odkrywanie, to doświadczanie obfitości. Odkrywanie, to

IV – UZDRAWIAM!

Ten etap ma zintegrować wszystko to, co stworzyłaś. Uzdrowić to, co jeszcze wymaga uzdrowienia. To też moment jeszcze silniejszej kreacji, łączenia się z obfitością i doświadczania życia z całym jego potencjałem, bez wybierania tego, co jest dla mnie dobre, czy złe.

———

W trakcie tych 4 tygodni będziemy krążyć na różne sposoby wokół tematów obfitości, energii męskiej i kobiecej, doświadczania życia z pełną paletą barw!

Szkolenie rozpoczyna się 21.08.2022 r. i spotykamy się 8 razy:

  • 4 kolejne niedziele o godz. 20:30  – Zoom (21.08., 28.08., 4.09., 11.09.2022 r.)
  • 4 kolejne środy o godz. 10:00 –  live (24.08., 31.08., 7.09., 14.09.2022 r.)

Oprócz spotkań w Zoom i na live otrzymasz dostęp do specjalnej, tajnej grupy na Facebooku, w której będziesz pracowała nad ważnymi dla siebie tematami i integrowała je w całość!

Otrzymasz też workbooki z zadaniami do wykonania, a w trakcie spotkań poprowadzę Cię przez różne procesy. Będziemy też wspólnie medytować i odkrywać potencjały naszych serc!

To co?

Idziesz ze mną?

Read More