Szczęśliwa TY!


Zastanów się czy...


chcesz być w gronie 5% ludzi, którzy realizują swoje cele, spełniają marzenia i żyją na własnych warunkach?

Dowiedz się, dlaczego większość planów, idei i świetnych pomysłów nigdy nie staną się rzeczywistością ich twórców

Cześć, 

Z tej strony Beata Biegała. 


Napisałam do Ciebie list i zależy mi na tym, żebyś go przeczytała. Dzielę się w nim swoimi przemyśleniami i przygotowałam też coś specjalnego!


Chciałabym Cię prosić, byś przeczytała go uważnie, zanim zaczniesz przewijać tą stronę, by sprawdzić, co przygotowałam.


Z całego serca dziękuję!


Jak wyjść ze schematów powtarzanych od lat?

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest, że niektórzy ludzie spełniają swoje marzenia, realizują kolejne cele i żyją totalnie na własnych zasadach?

A Ty bardzo byś chciała... Chciałabyś zmienić swoje życie, być może nawet podejmujesz pojedyncze próby... starasz się, próbujesz wprowadzać nowe nawyki, szukasz najlepszej opcji rozwoju dla siebie, ale masz poczucie, że nic nie zmienia się w Twoim życiu...

Zastanawiasz się pewnie, co jeszcze będziesz musiała zrobić, żeby w końcu coś zaczęło się zmieniać... i kiedy masz to zrobić, jak już totalnie brakuje Ci czasu...

A miało być tak pięknie... Twoje życie miało się zmieniać, a Ty miałaś spełniać swoje marzenia... i przecież nadal tego chcesz, tylko totalnie pogubiłaś się w tych wszystkich szkoleniach, wyzwaniach i ofertach, które spływają z każdej strony...

Coraz więcej frustracji, niepewności i lęku, że to wszystko na marne...

Zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, żeby Twoje życie zaczęło się zmieniać, ale czujesz, że powoli brakuje Ci sił... Coraz częściej czujesz zniechęcenie i wiesz, że jeśli się poddasz, to już nic nigdy się nie zmieni... bynajmniej nie tak, jakbyś tego chciała... 

Widzisz innych ludzi, którym "się udaje". Spełniają swoje marzenia, realizują cele, budują siebie na nowo... i zastanawiasz się co mają oni, a czego nie masz Ty, że Tobie nic nie wychodzi... chociaż ciężko pracujesz, robisz wszystko według instrukcji, a efektów jak nie było, tak nie ma... tylko ten chaos w głowie i życiu...

A co jeśli to wcale nie musiałoby być tak trudne i pochłaniające cały Twój czas i energię? Co, jeśli chaos, którego teraz doświadczasz można zamienić na spokój, harmonię i poczucie, że to co się dzieje jest dla Ciebie najlepsze?

Kiedyś byłam dokładnie w tym samym miejscu, w którym dzisiaj Ty jesteś!

Czułam totalną rezygnację i coraz częściej miałam wrażenie, że ten cały rozwój osobisty to jedna wielka ściema... nabijanie ludzi w butelkę i dawanie im nadziei na coś, co nigdy się nie wydarzy...

Z drugiej strony przerażała mnie myśl, że jeśli nic w moim życiu się nie zmieni, to każdy kolejny dzień będzie taki sam albo jeszcze gorszy. Czułam się nieszczęśliwa, zagubiona i przerażona tym, że pomiędzy tym co mam i moimi marzeniami jest ogromna przepaść, która z dnia na dzień się powiększa!

Na szczęście nie poddałam się lękom i zniechęceniu, i z pomocą bliskiej mi osoby ułożyłam plan, który w końcu zadziałał, a co najważniejsze: nie wymagał od ode mnie totalnego poświęcenia się jednemu tematowi, a wręcz przeciwnie: wprowadzając zmiany na wielu poziomach w końcu uwolniłam czas i stopniowo zaczęłam odkrywać własne szczęście!

Teraz z radością i wdzięcznością wchodzę w każdy nowy dzień, bo wiem, czym jest szczęście, jak je w sobie pielęgnować i jak żyć, by spełniać swoje marzenia! Sama wybieram co chcę robić i z kim... decyduję o tym, jak wygląda mój dzień, tydzień, miesiąc bez lęku, że coś może się nie udać... a co najważniejsze: odkryłam, że po 2 stronie lęku są wszystkie moje marzenia, radość, zaufanie i nieograniczony potencjał do działania! Mogę wyjechać na konferencję, jeśli tego właśnie pragnę lub pozostać w domu i odkrywać wciąż na nowo piękno i wartość mojej rodziny... mogę tak naprawdę wszystko, bo ograniczenia, które były we mnie już nie istnieją!

I najbardziej na świecie chciałabym, byś Ty też mogła tego doświadczyć!

Ty też możesz nauczyć się żyć na własnych zasadach, tworzyć swoją rzeczywistość, doświadczać jej w pełni i zwyczajnie niezwyczajnie być szczęśliwą!

Poznaj proces, dzięki któremu zaczniesz zmieniać swoje życie budząc się do nowego życia!

Doświadcz obfitości odkrywając swój uśpiony potencjał!

Pozwól, by wszechświat, jako pole nieograniczonych możliwości wsparło Twoje działanie! Kreuj, marz, chciej i zmieniaj swoją rzeczywistość z programem:

"Gotowa na przebudzenie!"

W pełni praktyczny, aktywny trening programowana Twojego umysłu i słuchania swojej intuicji:

I – STAWIAM SIĘ!

To ten moment, gdzie decydujesz o przebudzeniu. Już sam fakt zakupu programu jest tym pierwszym krokiem, a potem ja przeprowadzę Cię przez kolejne… Zmierzysz się z własnym poczuciem winy, lękiem przed porażką, wstydem… Stawisz się do swojej kobiecości! Stawisz się do przepływu obfitości! Stawisz się do swojego życia z sobą i zrobisz kolejny krok, by stworzyć najważniejszą relację w Twoim życiu… relację z samą sobą! To 5 lekcji, w których stawisz się do tematów związanych z:

 • emocjami (poczucie winy, wstyd, lęk),
 • kobiecością (doświadczanie energii żeńskiej i męskiej),
 • obfitością (jak świadomie wejść w przepływ obfitości), 
 • Tobą, jako osobą wartościową!

II – ODPUSZCZAM!

Ta część programu uczy odpuszczania… Odpuścisz sobie udawanie i zdejmiesz maski, które już Ci nie służą. Odpuścisz sobie stawianie warunków tam, gdzie ich nigdy nie powinno być! Zderzysz się z 3 ważnymi tematami: akceptacją siebie na poziomie serca, miłością do siebie i zaufaniem, które nie stawia warunków! T 6 lekcji w trakcie których:

 • zdejmiesz maski, które przesłaniają prawdziwą Ciebie, 
 • odpuścisz oczekiwania (swoje i innych) i przestaniesz stawiać sobie warunki, 
 • przejdziesz przez proces akceptacji siebie, 
 • doświadczysz (może pierwszy raz) własnej miłości, 
 • wskrzesić zaufanie do siebie samej i wszechświata!

III – ODKRYWAM!

To magiczny moment, w którym po zdjęciu maski pozwolisz sobie na odkrywanie tego, co maska chowała nawet przed Tobą. Odkrywanie, to uznanie, że masz nieograniczony potencjał i możesz tworzyć w zgodzie z Twoim sercem. Odkrywanie, to wsłuchanie się w głos intuicji. Odkrywanie, to doświadczanie obfitości. Odkrywanie, to pełnia możliwości! Ten moduł to 5 lekcji w trakcie których dowiesz się kim jesteś:

 • doświadczysz własnej intuicji, 
 • odkryjesz, czym dla Ciebie jest obfitość, 
 • wejdziesz na drogę odkrywania swojego pełnego potencjału!

IV – UZDRAWIAM!

Ten etap ma zintegrować wszystko to, co stworzyłaś. Uzdrowić to, co jeszcze wymaga uzdrowienia. To też moment jeszcze silniejszej kreacji, łączenia się z obfitością i doświadczania życia z całym jego potencjałem, bez wybierania tego, co jest dla mnie dobre, czy złe. Na tym etapie zakończysz proces budzenia się do nowego życia i rozpoczniesz proces:

 • kreacji,
 • łączenia się jeszcze mocniej w własną obfitością, 
 • doświadczania życia!

Zapraszam Cię do podróży, w której się obudzisz! Do podróży, w której prawda stanie się jedynym stanem, którego chcesz doświadczać!

Co zyskasz dzięki temu kursowi:

 • Zmierzysz się z najtrudniejszymi emocjami i uwolnisz je, by doświadczyć stanu, w którym poczujesz się wolna,
 • Stawisz się do swojego życia - w pełni, bez udawania, a dzięki temu zaczniesz żyć w tu i teraz na 100%,
 • Nauczysz się wybierać to, co Ci służy i uwalniać to, czego już nie potrzebujesz,
 • Doświadczysz nowej wersji siebie (wcale nie lepszej, tylko nowej), a to pozwoli Ci doświadczyć siebie w pełni, 
 • Połączysz się z głosem swojej intuicji, a to pozwoli Ci ufać, że droga, którą podążasz jest Twoją drogą,
 • Uzdrowisz to, co wymaga uzdrowienia, a dzięki temu jeszcze mocniej otworzysz się na doświadczanie obfitości każdego dnia!

Co dokładnie otrzymasz inwestując w ten kurs?

4 moduły z lekcjami video, umieszczonych na specjalnej platformie szkoleniowej zabezpieczonej hasłem!

Dożywotni dostęp do programu! Kupujesz raz, korzystasz, kiedy czujesz, że potrzebujesz!

Workbooki do pobrania i wydrukowania z najważniejszymi pytaniami rozwojowymi i zadaniami!

Dedykowana grupa wsparcia na Fb tylko dla osób, które kupiły to szkolenie - możliwość zadawania pytań!

EBOOK
"Gotowa na przebudzenie"

Dodatkowe pliki w formie MP3 z medytacjami i wizualizacją!

Medytacja koherencji serca, wdzięczności itp.

4 spotkania w aplikacji Zoom i 4 sesje Q&A

Bonusy! 

W trakcie tego szkolenia:

 • Otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie szkoleniowej
 • Spotkamy się 4 razy w aplikacji ZOOM. W trakcie spotkania przedstawię Ci część merytoryczną, a potem rozmawiamy tak długo, jak jest to potrzebne.
 • W każdym tygodniu otrzymasz nowy workbook z zadaniami.
 • Dołączysz do grupy wsparcia na Facebooku.
 • Spotkamy się na 4 sesjach Q&A w grupie.
 • Poznasz techniki i procesy, które pozwolą Ci przejść przez cały proces (nagrania mp3 procesów, medytacje, wizualizacje!)
 • Dostaniesz wsparcie na każdym etapie programu!

Jest jednak coś jeszcze...


BONUS #1

Warsztat: "7 kroków do siebie"

Nagranie warsztatu z pakietem narzędzi!

W trakcie warsztatu poznasz wszystkie aspekty związane z emocjami: jak wyrażać złość, jak radzić sobie z wewnętrznym krytykiem i potrzebą obwiniania i karania samej siebie. Jak radzić sobie z emocjami w relacjach i wyjść z emocjonalnego uzależnienia innymi ludźmi. 

Poznasz konkretne metody i techniki pracy w emocjami!

Wartość warsztatu: 555 zł

BONUS #2

Ebook "Gotowa na przebudzenie"

Ebook będzie dostępny pod koniec tego tygodnia!

Zawiera pogłębione tematy zawarte w kursie "Gotowa na przebudzenie"

Wartość ebooka: 197 zł

Potrzebujesz czegoś więcej?

Jeśli czujesz, że chcesz czegoś więcej... chcesz sama przed sobą podjąć decyzję o długofalowych zmianach i chcesz, bym poprowadziła Cię w tym procesie, to...

Odbierz ROCZNY Dostęp do WSZYSTKICH szkoleń, warsztatów, e-booków i produktów cyfrowych, które JUŻ SĄ i które dopiero POWSTANĄ!

Pa

TYLKO 10 DOSTĘPNYCH PAKIETÓW W TEJ CENIE!

Co obejmuje roczny program rozwojowy All Access "Szczęśliwa Ty!"

Przede wszystkim otrzymujesz pełen dostęp do WSZYSTKICH szkoleń, wyzwań, warsztatów, e-booków, publikacji, które już są dostępne w mojej platformie szkoleniowej i które pojawią się w trakcie najbliższego roku. Najważniejsze jednak jest to, że spotkasz się ze mną tuż po dołączeniu do programu po to, byśmy wspólnie ułożyły Twój INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY! To najważniejszy krok w całym programie. 

#1 INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY!

Po dołączeniu do programu spotkasz się ze mną na indywidualnej sesji rozwojowej, w trakcie której zdiagnozujemy Twoją rzeczywistość i ułożymy Twój INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY! Później, co kwartał spotkamy się ponownie na kolejnych sesjach rozwojowych, w trakcie których omówimy postępy i sprawdzimy, czy plan nie wymaga drobnych zmian. W sumie otrzymasz 4 godzinne sesje rozwojowe!

Wartość: 1997 zł

#2 KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA!

12- tygodniowy kurs przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niuanse Twojej przeszłości tak, byś po drodze dowiedziała się kim jesteś, czego chcesz od życia, ale przede wszystkim pomoże Ci odnaleźć ODWAGĘ do życia według Twoich zasad!

W ramach kursu otrzymasz: szkolenie (7 modułów) w platformie szkoleniowej, workbooki i 12 spotkań grupowych w ZOOM. Najbliższa edycja kursu to styczeń 2022 r.

Wartość: 1997 zł

#3 Program "GOTOWA NA PRZEBUDZENIE!" +EBOOK!

4-tygodniowy program przemiany mentalnej

 • Otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie szkoleniowej
 • Spotkamy się 4 razy w aplikacji ZOOM. W trakcie spotkania przedstawię Ci część merytoryczną, a potem rozmawiamy tak długo, jak jest to potrzebne.
 • W każdym tygodniu otrzymasz nowy workbook z zadaniami.
 • Dołączysz do grupy wsparcia na Facebooku.
 • Spotkamy się na 4 sesjach Q&A w grupie.
 • Poznasz techniki i procesy, które pozwolą Ci przejść przez cały proces.
 • Dostaniesz wsparcie na każdym etapie programu!

Wartość: 997 zł

#4 KURS: Zakochaj się w sobie!

Zbuduj skutecznie pewność siebie i wzmocnij poczucie własnej wartości, i zobacz, jak może wyglądać Twoje życie, kiedy wierzysz w siebie i w swoje możliwości!

Wystarczy 9 tygodni, by przeprogramować Twoją podświadomość na sukces i zbudować na nowo pewność siebie! Zmienisz niewspierające przekonanie "jestem niewystarczająco dobra" na wspierające i odkryjesz tym samym jaka jest prawda o Tobie i Twoim życiu. Nauczysz się pracować ze swoimi emocjami, bo jest to najważniejszy czynnik brania odpowiedzialności za swoje życie.

9 MODUŁÓW - 9 MEDYTACJI - 9 WROKBOOKÓW

Wartość: 997 zł

#5 Program: Akademia Zmiany!

W Akademii Zmiany! otrzymasz!

Akademia Zmiany! to przede wszystkim grupa na Facebooku, w której otrzymasz wszystko to co potrzebne, by wprowadzić wspierające nawyki i zmienić swoje życie!

 • Proces wprowadzania nowych wspierających nawyków w blokach 10-dniowych! Już po pierwszych 30 dniach będziesz cieszyć się pierwszymi wspierającymi nawykami!
 • Dodatkowe materiały w formie PDF, nagrania video
 • Miesięczne bloki tematyczne dotyczące nawyków w różnych sferach życia!
 • Wsparcie na każdym etapie zmiany!

Wartość: 997 zł

Akademia Zmiany

#6 Program "Randka z cieniem!"

6-tygodniowa randkowania z własnym cieniem - czyli z tym, czego w sobie nie lubisz, czego nie akceptujesz, co kiedyś uznałaś za złe!

Każdy z nas ma swój cień. wystarczy odpowiednio stanąć na słońcu, by go doświadczyć.

Nie zwracamy na niego uwagi, uważamy, że nie ma znaczenia, nie ma nad czym się zastanawiać.

A jeśli ta metafora cienia ma w sobie coś więcej?

Dzisiaj zapraszam Cię do podróży, w której pokochasz swoje cienie!

Wartość: 997 zł

praca z cieniem

#7 MASTERKLASA "Zmień Swoje Życie!"

Program to 6 spotkań w trakcie których zgłębisz następujące tematy (każdy temat to 2 spotkania z procesami!):

 • Poczucie własnej wartości jako decyzja!
 • Obfitość jako doświadczenie!
 • Pewność siebie jako działanie!

Powiedz TAK swojemu nowemu życiu... życiu, w którym jesteś wystarczająca, w którym obfitość jest Twoim naturalnym stanem, a pewność siebie wspiera Cię w dążeniu do Twoich marzeń!

Wartość: 997 zł

#8 Wszystkie ebooki, które już powstały i powstaną w 2023 roku

Masz czasem tak, że czujesz, że nikt Cię nie rozumie? Chciałabyś od życia nieco więcej niż masz, chciałabyś zrobić coś wielkiego, dać siebie innym, ale niestety nie wiesz jak się za to zabrać?

Czujesz, że życie ucieka Ci między palcami, czas biegnie nieubłaganie, a Ty wciąż nie podjęłaś decyzji co dalej? Czujesz, że znowu zawodzisz samą siebie i swoich bliskich? Masz wrażenie, że już nic dobrego Cię w życiu nie spotka? A może czujesz się już tak beznadziejnie, że nie widzisz już szansy w niczym? Dowiesz się, czy i w jaki sposób myślenie o sobie może blokować Twój rozwój, a dzięki temu zaczniesz świadomie zmieniać swoje przekonania. Spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka i poznasz mechanizmy i przeszkody utrudniające rozwój osobisty, a dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie działać pomimo tego.

Wartość: 99 zł

#9 Wszystkie warsztaty online, "mniejsze" szkolenia i programy do samodzielnej pracy!

 • Szkolenie "Fundament Zmiany: NAWYKI!"
 • Szkolenie "Niewystarczająca już byłaś!"
 • Warsztaty o wewnętrznym dziecku (styczeń 2023)
 • Warsztaty o emocjach (nagranie)
 • "Stań Po Swojej Stronie... DZISIAJ!" -  szkolenie 21-dniowe
 • Biblioteka nagrań warsztatów, 

Wartość: --- zł

Poznaj opinie o Pakiecie All Access!

I teraz najważniejsze pytanie do Ciebie:

Gdzie będziesz za rok, jeśli dzisiaj nic nie zrobisz?


PAKIET ALL ACCESS!
Roczny dostęp do wszystkich szkoleń i Ebooków!

Wartość programu: 12000 zł

 • INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY!
 • 4 godzinne sesje rozwojowe
 • Dożywotni dostęp do platformy szkoleniowej i wszystkich szkoleń, które powstaną w 2023 roku!
 • Dostęp do wszystkich warsztatów i programów online (wyłączając programy mentoringowe prowadzone 1:1 i 1 do wielu)
 • Dostęp do wszystkich ebooków
 • Wsparcie na każdym etapie - specjalna grupa do komunikacji!

Kochana, 

Mam nadzieję, że udało Ci się dotrwać do końca... a mnie w jakikolwiek sposób zainspirować Cię do zmiany w życiu! To, co dzisiaj być może wydaje Ci się niemożliwe zaczyna być możliwe, kiedy zrobisz ten pierwszy krok!

Gotowość, by się przebudzić już masz... dlatego tu jesteś!

Teraz czas, byś podjęła decyzję o dalszych krokach! Możesz to zrobić sama... jak najbardziej! Jednak jeśli zdecydujesz się podążać drogą przebudzenia i obfitości razem ze mną, to będzie mi niezwykle miło!

Kiedy życie jest trudne i momentami nie do zniesienia, to tym bardziej trudno jest podjąć decyzję, by coś zmienić, bo przecież możesz już zwyczajnie nie mieć sił gasząc pożary dnia codziennego... Jednak w tym momencie pomyśl o tym, jak będzie wyglądało Twoje życie, kiedy to zmienisz? Kiedy nie będziesz musiała gasić pożarów, bo będzie ich zdecydowanie mniej?

A jak może wyglądać Twoje życie za 5-10 lat, jeśli zmienisz to, co dzisiaj trzyma Cię w miejscu?

Dzisiaj jest ważny dzień... 

Pamiętaj: wszystko zaczyna się w Tobie, wszystko jest w Tobie i kończy się na Tobie!

Jeśli dzisiaj podejmiesz decyzję o zmianie, to pomogę Ci zmienić ten podświadomy schemat, byś mogła ruszyć z miejsca, zmienić to co trudne i za rok powiedzieć sobie: TO BYŁ NAJWAŻNIEJSZY CZAS W MOIM ŻYCIU!

Niezależnie od tego jaką decyzję podejmiesz i czy zdecydujesz się na dołączenie do programów, które Ci przedstawiłam, chcę Ci życzyć siły, wytrwałości i wszystkiego czego pragniesz.

 Niech to będzie rok niesamowitych zmian!

Z wdzięcznością za to, że jesteś

Beata

P.S. Oferta ważna jest tylko do wtorku do północy!

P.S.2 Pamiętaj, że wszystkie kursy i treningi otrzymujesz dożywotnio, w dowolnym momencie możesz do nich wrócić i aktualizować swoje wewnętrzne oprogramowanie.

P.S.3 Jeszcze małe ostrzeżenie: moje programy mają mnóstwo skutków ubocznych: wzrasta pewność siebie, buduje się stabilne poczucie własnej wartości i jeszcze kilka innych...