Szczęśliwa TY!


Zastanów się czy...


chcesz być w gronie 5% ludzi, którzy realizują swoje cele, spełniają marzenia i żyją na własnych warunkach?

Dowiedz się, dlaczego większość planów, idei i świetnych pomysłów nigdy nie staną się rzeczywistością ich twórców

Cześć, 

Z tej strony Beata Biegała. 


Napisałam do Ciebie list i zależy mi na tym, żebyś go przeczytała. Dzielę się w nim swoimi przemyśleniami i przygotowałam też coś specjalnego!


Chciałabym Cię prosić, byś przeczytała go uważnie, zanim zaczniesz przewijać tą stronę, by sprawdzić, co przygotowałam.


Z całego serca dziękuję!


Jak wyjść ze schematów powtarzanych od lat?

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest, że niektórzy ludzie spełniają swoje marzenia, realizują kolejne cele i żyją totalnie na własnych zasadach?

A Ty bardzo byś chciała... Chciałabyś zmienić swoje życie, być może nawet podejmujesz pojedyncze próby... starasz się, próbujesz wprowadzać nowe nawyki, szukasz najlepszej opcji rozwoju dla siebie, ale masz poczucie, że nic nie zmienia się w Twoim życiu...

Zastanawiasz się pewnie, co jeszcze będziesz musiała zrobić, żeby w końcu coś zaczęło się zmieniać... i kiedy masz to zrobić, jak już totalnie brakuje Ci czasu...

A miało być tak pięknie... Twoje życie miało się zmieniać, a Ty miałaś spełniać swoje marzenia... i przecież nadal tego chcesz, tylko totalnie pogubiłaś się w tych wszystkich szkoleniach, wyzwaniach i ofertach, które spływają z każdej strony...

Coraz więcej frustracji, niepewności i lęku, że to wszystko na marne...

Zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, żeby Twoje życie zaczęło się zmieniać, ale czujesz, że powoli brakuje Ci sił... Coraz częściej czujesz zniechęcenie i wiesz, że jeśli się poddasz, to już nic nigdy się nie zmieni... bynajmniej nie tak, jakbyś tego chciała... 

Widzisz innych ludzi, którym "się udaje". Spełniają swoje marzenia, realizują cele, budują siebie na nowo... i zastanawiasz się co mają oni, a czego nie masz Ty, że Tobie nic nie wychodzi... chociaż ciężko pracujesz, robisz wszystko według instrukcji, a efektów jak nie było, tak nie ma... tylko ten chaos w głowie i życiu...

A co jeśli to wcale nie musiałoby być tak trudne i pochłaniające cały Twój czas i energię? Co, jeśli chaos, którego teraz doświadczasz można zamienić na spokój, harmonię i poczucie, że to co się dzieje jest dla Ciebie najlepsze?

Kiedyś byłam dokładnie w tym samym miejscu, w którym dzisiaj Ty jesteś!

Czułam totalną rezygnację i coraz częściej miałam wrażenie, że ten cały rozwój osobisty to jedna wielka ściema... nabijanie ludzi w butelkę i dawanie im nadziei na coś, co nigdy się nie wydarzy...

Z drugiej strony przerażała mnie myśl, że jeśli nic w moim życiu się nie zmieni, to każdy kolejny dzień będzie taki sam albo jeszcze gorszy. Czułam się nieszczęśliwa, zagubiona i przerażona tym, że pomiędzy tym co mam i moimi marzeniami jest ogromna przepaść, która z dnia na dzień się powiększa!

Na szczęście nie poddałam się lękom i zniechęceniu, i z pomocą bliskiej mi osoby ułożyłam plan, który w końcu zadziałał, a co najważniejsze: nie wymagał od ode mnie totalnego poświęcenia się jednemu tematowi, a wręcz przeciwnie: wprowadzając zmiany na wielu poziomach w końcu uwolniłam czas i stopniowo zaczęłam odkrywać własne szczęście!

przebudzenie

Teraz z radością i wdzięcznością wchodzę w każdy nowy dzień, bo wiem, czym jest szczęście, jak je w sobie pielęgnować i jak żyć, by spełniać swoje marzenia! Sama wybieram co chcę robić i z kim... decyduję o tym, jak wygląda mój dzień, tydzień, miesiąc bez lęku, że coś może się nie udać... a co najważniejsze: odkryłam, że po 2 stronie lęku są wszystkie moje marzenia, radość, zaufanie i nieograniczony potencjał do działania! Mogę wyjechać na konferencję, jeśli tego właśnie pragnę lub pozostać w domu i odkrywać wciąż na nowo piękno i wartość mojej rodziny... mogę tak naprawdę wszystko, bo ograniczenia, które były we mnie już nie istnieją!

I najbardziej na świecie chciałabym, byś Ty też mogła tego doświadczyć!

Ty też możesz nauczyć się żyć na własnych zasadach, tworzyć swoją rzeczywistość, doświadczać jej w pełni i zwyczajnie niezwyczajnie być szczęśliwą!

Poznaj proces, dzięki któremu zaczniesz zmieniać swoje życie budząc się do nowego życia!

Doświadcz obfitości odkrywając swój uśpiony potencjał!

Pozwól, by wszechświat, jako pole nieograniczonych możliwości wsparło Twoje działanie! Kreuj, marz, chciej i zmieniaj swoją rzeczywistość z programem:

"Gotowa na przebudzenie!"

W pełni praktyczny, aktywny trening programowana Twojego umysłu i słuchania swojej intuicji:

I – STAWIAM SIĘ!

To ten moment, gdzie decydujesz o przebudzeniu. Już sam fakt zakupu programu jest tym pierwszym krokiem, a potem ja przeprowadzę Cię przez kolejne… Zmierzysz się z własnym poczuciem winy, lękiem przed porażką, wstydem… Stawisz się do swojej kobiecości! Stawisz się do przepływu obfitości! Stawisz się do swojego życia z sobą i zrobisz kolejny krok, by stworzyć najważniejszą relację w Twoim życiu… relację z samą sobą!

II – ODPUSZCZAM!

Ta część programu uczy odpuszczania… Odpuścisz sobie udawanie i zdejmiesz maski, które już Ci nie służą. Odpuścisz sobie stawianie warunków tam, gdzie ich nigdy nie powinno być! Zderzysz się z 3 ważnymi tematami: akceptacją siebie na poziomie serca, miłością do siebie i zaufaniem, które nie stawia warunków!

III – ODKRYWAM!

To magiczny moment, w którym po zdjęciu maski pozwolisz sobie na odkrywanie tego, co maska chowała nawet przed Tobą. Odkrywanie, to uznanie, że masz nieograniczony potencjał i możesz tworzyć w zgodzie z Twoim sercem. Odkrywanie, to wsłuchanie się w głos intuicji. Odkrywanie, to doświadczanie obfitości. Odkrywanie, to pełnia możliwości!

IV – UZDRAWIAM!

Ten etap ma zintegrować wszystko to, co stworzyłaś. Uzdrowić to, co jeszcze wymaga uzdrowienia. To też moment jeszcze silniejszej kreacji, łączenia się z obfitością i doświadczania życia z całym jego potencjałem, bez wybierania tego, co jest dla mnie dobre, czy złe.

Zapraszam Cię do podróży, w której się obudzisz! Do podróży, w której prawda stanie się jedynym stanem, którego chcesz doświadczać!

Co zyskasz dzięki temu kursowi:

 • Zmierzysz się z najtrudniejszymi emocjami i uwolnisz je, by doświadczyć stanu, w którym poczujesz się wolna,
 • Stawisz się do swojego życia - w pełni, bez udawania, a dzięki temu zaczniesz żyć w tu i teraz na 100%,
 • Nauczysz się wybierać to, co Ci służy i uwalniać to, czego już nie potrzebujesz,
 • Doświadczysz nowej wersji siebie (wcale nie lepszej, tylko nowej), a to pozwoli Ci doświadczyć siebie w pełni, 
 • Połączysz się z głosem swojej intuicji, a to pozwoli Ci ufać, że droga, którą podążasz jest Twoją drogą,
 • Uzdrowisz to, co wymaga uzdrowienia, a dzięki temu jeszcze mocniej otworzysz się na doświadczanie obfitości każdego dnia!
przebudzenie

W trakcie tego szkolenia:

 • Spotkamy się 4 razy w aplikacji ZOOM. W trakcie spotkania przedstawię Ci część merytoryczną, a potem rozmawiamy tak długo, jak jest to potrzebne.
 • W każdym tygodniu otrzymasz nowy workbook z zadaniami.
 • Dołączysz do grupy wsparcia na Facebooku.
 • Spotkamy się na 4 sesjach Q&A w grupie.
 • Poznasz techniki i procesy, które pozwolą Ci przejść przez cały proces.
 • Dostaniesz wsparcie na każdym etapie kursu!

Jest jednak coś jeszcze...

Wchodząc na drogę obfitości i doświadczania życia w tu i teraz, bardzo często otwierają się w nas przestrzenie, które trzeba posprzątać...

To tak jak z różnego rodzaju kantorkami, strychami, piwnicami do których latami upychamy różne niepotrzebne rzeczy, jednak przychodzi taki moment, kiedy trzeba tam posprzątać! Przebudzenie jest stawianiem się do życia w pełni, czyli również do posprzątania tego, co potrzebuje posprzątania, wyczyszczenia i ukochania! Dlatego właśnie stworzyłam program, w trakcie którego posprzątasz, wyczyścisz i ukochasz tańcząc ze swoimi cieniami!

Zapraszam Cię do programu:

"Randka z cieniem!"

W pełni praktyczny, aktywny trening budzenia w sobie akceptacji, wybaczania i doświadczania siebie w pełni!

I – Twoja wewnętrzna świątynia

To ten moment, gdzie zbudujesz mentalną świątynię spokoju, nieograniczonych możliwości i bezpieczeństwa! Będzie to punkt wyjścia do tego, by odzyskać te fragmenty swojej osobowości i te wspomnienia, które zostały wyparte!  Na tym etapie wspólnie nazwiemy emocje, które mogą dzisiaj rządzić Twoim życiem.

II – Odzyskiwanie fragmentów siebie

Ta część programu uczy w jaki sposób odzyskać te fragmenty siebie, które zostały wyparte. Fragmenty Twojej osobowości, wspomnienia -  wszystko to, do czego dzisiaj nie masz dostępu na poziomie świadomości.

III – Akceptacja

Żeby puścić emocje, które się w nas pojawiają, to trzeba też je zaakceptować. To samo z odzyskanymi wspomnieniami i historiami. Akceptacja to krok w stronę uwolnienia się od tego, co trudne, co zostało wyparte. Akceptacja to krok do uwolnienia się od ciężaru, który nie pozwala Ci żyć w pełni!

IV – Uwolnienie

To moment świętowania! Przyjmowania na nowo tych fragmentów, które były uznanie za złe, czy niefajne. Świętowanie, to radość z uwolnienia, a uwolnienie to radość ze świętowania... z doświadczania siebie w pełni! 

V – Zamknięcie rozdziału

Na tym etapie sprawdzamy, czy coś coś jeszcze gdzieś rani... Jeśli tak: wybaczamy i puszczamy... jeśli nie, zamykamy ten rozdział i... Zamknięcie rozdziału zaprzestanie życia w przeszłości i życie w tu i teraz. 

VI – Kreowanie życia

Co pozwoli Ci kreować nowe życie w zgodzie z sobą? Jaki masz plan na dalsze życie? 

Zapraszam Cię do podróży, w której uwolnisz się od tego, co dzisiaj Cię zniewala i nie pozwala żyć w pełni!

Co zyskasz dzięki temu kursowi:

 • Uwolnisz się od traum z przeszłości, a to pozwoli Ci poznać prawdziwą siebie, 
 • Pozbędziesz się problemów emocjonalnych, bo nauczysz się zarządzać swoimi emocjami i będziesz uwalniała je na bieżąco,
 • Stawisz czoła swoim lękom i raz na zawsze przestaniesz się bać życia, 
 • Poznasz metody, dzięki którym będziesz znacznie lepiej radziła sobie z problemami i trudnościami codzienności,
 • Zrozumiesz siebie -  w pełni,
 • Doświadczysz prawdy o sobie!
praca z cieniem

W trakcie tego szkolenia:

 • Spotkamy się 6 razy w aplikacji ZOOM. W trakcie spotkania przedstawię Ci część merytoryczną, a potem rozmawiamy tak długo, jak jest to potrzebne.
 • W każdym tygodniu otrzymasz nowy workbook z zadaniami.
 • Dołączysz do grupy wsparcia na Facebooku.
 • Spotkamy się na 6 sesjach Q&A w grupie.
 • Poznasz techniki i procesy, które pozwolą Ci przejść przez cały proces.
 • Dostaniesz wsparcie na każdym etapie kursu!

I jest coś jeszcze... jeśli zdecydujesz się na PAKIET SZKOLEŃ, to otrzymasz dodatkowo niesamowite bonusy:

BONUS #1

Warsztat "Twoje Wewnętrzne Dziecko!"

3-godzinny warsztat pracy z wewnętrznym dzieckiem!

W trakcie spotkania na żywo doświadczysz połączenia ze swoim wewnętrznym dzieckiem i poznasz sprawdzone techniki i metody dbania o siebie poprzez dbanie o wewnętrzne dziecko. Medytacje, wizualizacje i dodatkowe procesy - tego wszystkiego doświadczysz w trakcie warsztatu!

Warsztat odbędzie się w październiku.

Wartość warsztatu: 333 zł

BONUS #2

Warsztat: "Emocje okiełznane!"

5-godzinny warsztat pracy z emocjami!

W trakcie warsztatu poznasz wszystkie aspekty związane z emocjami: jak wyrażać złość, jak radzić sobie z wewnętrznym krytykiem i potrzebą obwiniania i karania samej siebie. Jak radzić sobie z emocjami w relacjach i wyjść z emocjonalnego uzależnienia innymi ludźmi. 

Poznasz konkretne metody i techniki pracy w emocjami!

Warsztat odbędzie się w październiku.

Wartość warsztatu: 555 zł

I teraz najważniejsze pytanie do Ciebie:

Gdzie będziesz za rok, jeśli dzisiaj nic nie zrobisz?

Gotowa Na Przebudzenie!

Cena: 222 zł

CO OTRZYMASZ?

* 4 spotkania w aplikacji ZOOM (każde min. 2,5 godz.)

* 4 sesje Q&A - Fb live

Dożywotni dostęp do grupy wsparcia na Fb

Dostęp do wszystkich materiałów dotyczących szkolenia

Biblioteka medytacji i wizualizacji

Bonus #1 E-book “"Gotowa na przebudzenie!" PREMIERA

Tu kupisz na raty!

Randka z Cieniem!

Cena: 333 zł

CO OTRZYMASZ?

* 6 spotkań w aplikacji Zoom (każde min. 2,5 godz.)

* 6 sesji Q&A - Fb live

* Dożywotni dostęp do grupy wsparcia na Fb

Dostęp do wszystkich materiałów dotyczących szkolenia

Biblioteka medytacji i wizualizacji

Bonus #1 E-book “Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!”

Tu kupisz na raty!

Pakiet szkoleń:

Cena: 555 zł

CO OTRZYMASZ?

* Szkolenie "Gotowa Na Przebudzenie!"

* Szkolenie "Randka z Cieniem"

Biblioteka medytacji i wizualizacji

Bonus #1 Warsztat "Twoje Wewnętrzne Dziecko!"

Bonus #2 Warsztat: "Emocje okiełznane!"

Bonus #3  E-book “Gotowa na przebudzenie!"

Bonus #4 E-book “Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!”

NAJLEPSZA OFERTA!

Tu kupisz na raty!

Kochana,

Mam nadzieję, że udało Ci się dotrwać do końca... a mnie w jakikolwiek sposób zainspirować Cię do zmiany w życiu! To, co dzisiaj być może wydaje Ci się niemożliwe zaczyna być możliwe, kiedy zrobisz ten pierwszy krok!

Gotowość, by się przebudzić już masz... dlatego tu jesteś!

Teraz czas, byś podjęła decyzję o dalszych krokach! Możesz to zrobić sama... jak najbardziej! Jednak jeśli zdecydujesz się podążać drogą przebudzenia i obfitości razem ze mną, to będzie mi niezwykle miło!

Kiedy życie jest trudne i momentami nie do zniesienia, to tym bardziej trudno jest podjąć decyzję, by coś zmienić, bo przecież możesz już zwyczajnie nie mieć sił gasząc pożary dnia codziennego... Jednak w tym momencie pomyśl o tym, jak będzie wyglądało Twoje życie, kiedy to zmienisz? Kiedy nie będziesz musiała gasić pożarów, bo będzie ich zdecydowanie mniej?

A jak może wyglądać Twoje życie za 5-10 lat, jeśli zmienisz to, co dzisiaj trzyma Cię w miejscu?

Dzisiaj jest ważny dzień... 

Pamiętaj: wszystko zaczyna się w Tobie, wszystko jest w Tobie i kończy się na Tobie!

Jeśli dzisiaj podejmiesz decyzję o zmianie, to pomogę Ci zmienić ten podświadomy schemat, byś mogła ruszyć z miejsca, zmienić to co trudne i za rok powiedzieć sobie: TO BYŁ NAJWAŻNIEJSZY CZAS W MOIM ŻYCIU!

Niezależnie od tego jaką decyzję podejmiesz i czy zdecydujesz się na dołączenie do programów, które Ci przedstawiłam, chcę Ci życzyć siły, wytrwałości i wszystkiego czego pragniesz.

 Niech to będzie rok niesamowitych zmian!

Z wdzięcznością za to, że jesteś

Beata

P.S. Oferta ważna jest tylko do wtorku do północy!

P.S.2 Pamiętaj, że wszystkie kursy i treningi otrzymujesz dożywotnio, w dowolnym momencie możesz do nich wrócić i aktualizować swoje wewnętrzne oprogramowanie.

P.S.3 Jeszcze małe ostrzeżenie: moje programy mają mnóstwo skutków ubocznych: wzrasta pewność siebie, buduje się stabilne poczucie własnej wartości i jeszcze kilka innych...