Sesje rozwojowe 
Twoje marzenia czekają na to, byś je spełniła

,,Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana"
Heraklit z Efezu


Co nie pozwala Ci czuć szczęścia i żyć w zgodzie ze swoimi potrzebami?

Masz wrażenie, że ktoś inny podejmuje za Ciebie decyzję jak masz żyć, gdzie pojechać na wakacje, jak spędzać dzień?
 
Masz dosyć tego, że cały czas boisz się jak będzie wyglądała Twoja przyszłość?
 
Irytują Cię toksyczne relacje z innymi (teściową, partnerem, znajomymi, współpracownikami) i masz dosyć tego, że nie potrafisz wyznaczyć granic?
 
Masz wrażenie, że mimo, iż starasz się i chcesz coś w swoim życiu zmienić, to wciąż stoisz w miejscu?
 
A może wydaje Ci się, że wszystko co robisz nie działa, nie osiągasz zamierzonego celu?


Skorzystaj z INDYWIDUALNEJ SESJI ROZWOJOWEJ, w trakcie której:
 
→Rozpoczniesz pracę nad własną zmianą, a dzięki temu, Twoje życie zacznie być takie, o jakim zawsze marzyłaś: na Twoich zasadach i w oparciu o Twoje potrzeby,
 
→ Przepracujesz trudne dla Ciebie wydarzenia z przeszłości, a to pozwoli Ci na łatwiejsze budowanie Twojej przyszłości w oparciu o Twoją teraźniejszość, a nie schematy i przekonania wyniesione z przeszłości
 
→ Nauczysz się wyznaczać granice w relacjach, dzięki czemu będziesz swobodne zarządzać relacjami i usuniesz ze swojego życia toksyczne osoby,
 
→ Zyskasz siłę, dzięki której poprosisz o awans, czy podwyżkę,
 
→Poznasz metody, dzięki którym z łatwością wyznaczysz cele i zbudujesz plan działania,
 
→ Odnajdziesz spokój, który pozwoli Ci na skupienie się najpierw na Twoich potrzebach, a dopiero później  na potrzebach innych osób,
 
→ Twoja pewność siebie i poczucie własnej wartości wzrośnie, a dzięki temu staniesz się kobietą, która wie czego chce i kreuje życie na własnych zasadach.


W 100% polecam , wszystko na wysokim poziomie, nie zastanawiaj się tylko się zapisuj a nie będziesz żałować 


Paulina Kwaśniewska


Korzystałam już kiedyś z coachingu, byłam wtedy zadowolona, jednak to co dostałam od Beaty jest zdecydowanie inne, lepsze. Skupiłyśmy się na tym, by dotrzeć do moich potrzeb, do tego co jest dla mnie ważne, a dopiero potem skupiłyśmy się na moim biznesie. Mam wrażenie, że jeszcze nigdy tego nie doświadczyłam. Właściwie w 7 sesji wyznaczyłam cele na kilka lat i jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, moja firma się rozwija, a ja nauczyłam się jak ważny jest balans pomiędzy różnymi sferami mojego życia.

Ewelina Z.


Zdecydowanie polecam sesje rozwojowe u Beaty. Zmienia przede wszystkim spojrzenie na swoje życie, a to przekłada się na to, że automatycznie zachodzą w nim zmiany. Drobne, ale odczuwalne i widoczne dla innych.

Żaneta

Pytania i odpowiedzi:
1. Ile kosztuje sesja rozwojowa?
Regularna cena to 250 zł! Sprawdź w moim sklepie, być może przygotowałam dla Ciebie promocję.
2. Co zawiera cena?
Cena obejmuje godzinne spotkanie on-line i wsparcie konsultanta pomiędzy sesjami. Po sesji otrzymasz na adres e-mail materiały do pracy, zadania domowe.
3. Ile spotkań muszę odbyć, by coś się w moim życiu zmieniło?
Wszystko zależy od Twojego wkładu w pracę pomiędzy sesjami. Czasami wystarczy 1 spotkanie, czasami 5. To bardzo indywidualna sprawa.
4. Skąd mam wiedzieć, że taka konsultacja jest dla mnie?
Jeśli nie wiesz czy sesja jest dla Ciebie, a szukasz czegoś dla siebie, to zapraszam Cię na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ – 30 min., w trakcie której postaram się rozwiać Twoje wątpliwości – napisz sms pod nr tel. 604 930 075
5. Czy jest opcja wykupienia pakietu konsultacji w tańszej cenie?
Oczywiście! Decydując się na 5 konsultacji otrzymasz ode mnie 21% rabatu, natomiast jeśli zdecydujesz się na 10 konsultacji, to otrzymasz rabat 30%!
6. Czy wystawia Pani rachunek lub fakturę?
Oczywiście. Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam rachunek za każdą transakcję.

Nazywam się Beata Biegała, jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego i pomagam Kobietom osiągnąć wewnętrzne poczucie spełnienie i szczęścia.


 Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który 13 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pragnień i odważnie spełniającą swoje marzenia.
>