Zapis wyzwania online...

Poznaj mój unikalny sposób, dzięki któremu zmienisz swoją rzeczywistość i zaczniesz czerpać z życia pełnymi garściami!

ZAPIS 8 EDYCJI WYZWANIA: "ODKRYJ W SOBIE MOC!"

KIEDY?

Od razu!

DLA KOGO?

Dla KOBIET, które chcą od życia więcej!

W trakcie tego wyzwania odkryję przed Tobą:

DZIEŃ 1

Droga, którą idziesz!

Twoja obecna sytuacja i rzeczywistość w której żyjesz nie jest jedyną możliwością. Jednak punktem wyjścia do zmiany jest świadomość - bez niej nie zmienisz swojej rzeczywistości. 

W 1 dniu wyzwania zdiagnozujesz swoją rzeczywistość i odkryjesz co blokuje Cię w dążeniu do odkrywania siebie!

DZIEŃ 2

Potęga, która i tak działa!

Potęga myśli, potęga przekonań... Kolejny aspekt, który może niszczyć, bądź budować! Od Ciebie zależy tak naprawdę, co z tym zrobisz... 2 puzzel w układance szczęścia i spełnienia czeka na Twoją decyzję: co z nim zrobisz?

W 2 dniu wyzwania zmierzysz się z tematem własnych przekonań: z historiami, słowami i osobami, które wpłynęły na to, jak na siebie dzisiaj patrzysz!

DZIEŃ 3

Moc, która nadaje kierunek!

Kierunek Twojego skupienia dosłownie przyciąga do Ciebie to, na czym się skupiasz! Odkryj siłę skupienia na tym, co pomoże Ci odkrywać siebie i tworzyć nową rzeczywistość w oparciu o sprawdzone metody.

W 3 dniu wyzwania odnajdziesz właściwy punkt skupienia i doświadczysz mocy, która z tego płynie!

DZIEŃ 4

Siła, którą masz w sobie!

Twoją największą siłą, którą nosisz w sobie są Twoje decyzje i to, co dzieje się zaraz po nich! Ta siła może Cię niszczyć, powodować przygnębienie i ciągłe niezadowolenie z życia, ale może być też tym czynnikiem, który pozwoli Ci rozpocząć budowanie siebie na nowo!

W 4 dniu wyzwania przyjrzysz się swoim emocjom i zobaczysz, czy to one kontrolują Twoje życie, czy Ty kontrolujesz swoje emocje.

DZIEŃ 5

Ty jesteś mocą! Odkryj ją!

Podsumuj wszystko, czego do tej pory dowiedziałaś się o sobie! Masz moc - siłę - potęgę... jakkolwiek to nazwiesz, to od Ciebie zależy, co z tym zrobisz i jaką drogę wybierzesz!


W 5 dniu wyzwania podejmiesz decyzję, co dalej zrobisz ze swoim życiem!

to, jak na siebie dzisiaj patrzysz!

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

1. Zaraz po dokonaniu zakupu otrzymasz dostęp do zabezpieczonej hasłem platformy szkoleniowej, na której umieszczone są wszystkie materiały z wyzwania!

2. W ramach wyzwania otrzymasz:

  • 5 godzinnych szkoleń,
  • 5 zeszytów ćwiczeń - wszystko ułożone w proces
  • Nagrania 4 sesji Q&A

3. Moje autorskie narzędzie: DZIENNIK PEŁNI! To narzędzie pozwoli Ci przejść przez proces budowania nowego obrazu siebie i zmiany niewspierających przekonań!

4. Dostęp do wszystkich materiałów otrzymasz dożywotnio! W dowolnym momencie będziesz mogła wrócić do szkolenia i korzystać z niego, kiedy poczujesz taką potrzebę!

BONUS

Nagranie szkolenia "NIEWYSTARCZAJĄCO DOBRA!"

Już dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się BEZPŁATNE SZKOLENIE "Niewystarczająco dobra..."

Dla kogo to szkolenie?Dla Ciebie, jeśli czujesz, że nie zasługujesz...Dla Ciebie, jeśli czujesz presję udowadniania swojej wartości...Dla Ciebie, jeśli konieczność bycia perfekcyjną odbiera Ci moc...

"Niewystarczająco dobra" to podświadomy schemat, który wpływa na to, jak o sobie myślisz! Myśli, które towarzyszą osobie z tym przekonaniem nie są fajne. Powiedziałabym nawet, że są to myśli, które odbierają moc i sprawczość, bo jak coś robić, jak człowiek w ogóle w siebie nie wierzy?Właśnie o tym, jak to przekonanie działa i pokazuje się w Twoim życiu oraz jak się go pozbyć... chcę Ci powiedzieć na dzisiejszym szkoleniu!

WARTOŚĆ: 297 zł

Dołącz już teraz - zarezerwuj swoje miejsce w wyzwaniu!