Bezpłatne 3-dniowe  wyzwanie online...

Dowiedz się, jak w tu i teraz doświadczać obfitości w swoim życiu i otworzyć się na przepływ każdego dnia!

Zapisz się na 3-dniowe wyzwanie:

"Pełnia obfitości! Jak w tu i teraz doświadczać obfitości w swoim życiu"

KIEDY?

16-18.08.2022 godz. 20:00

DLA KOGO?

Dla kobiet, które chcą w swoim życiu czegoś więcej, niż dotychczas!

Czujesz, że utknęłaś w miejscu u nie możesz ruszyć z miejsca?

Czujesz, że coś Cię blokuje?

Mimo, że dużo już wiesz, dużo czytasz, słuchasz, to nadal czujesz, że życie wciąż Cię stopuje? Odbiera Ci chęci do zmiany, bo czego byś nie zrobiła, to wciąż wracasz do punku wyjścia? A może chcesz już się poddać?

Masz już dosyć oglądania szczęśliwego życia innych?

Może codziennie obserwujesz innych ludzi, inne kobiety, które spełniają swoje marzenia, odnoszą sukcesy na wielu polach, a Ty... no cóż... kiedyś o tym marzyłaś, a potem przydarzyło się życie i nic z tego nie wyszło...

Co się wydarzy w trakcie wyzwania?

DZIEŃ 1

Idąc drogą braku...

W tym dniu dowiesz się, dlaczego podążasz drogą braku, drogą ofiary. Rozpoznasz schematy, które za tym stoją i będziesz miała możliwość transformowania brak w obfitość!

DZIEŃ 2

Równoważąc energie w sobie...

W 2 dniu porozmawiamy o tym, jak ważne jest rozpoznanie w sobie i swoim życiu dwóch bardzo ważnych energii: żeńskiej i męskiej! Dowiesz się, w jaki sposób nawiązać kontakt ze swoją intuicją i co robić, kiedy dzieje się nie tak, jakbyś chciała!

DZIEŃ 3

Podejmując decyzję o życiu w obfitości...

W tym ostatnim dniu porozmawiamy o ważnym temacie w życiu każdego człowieka: decyzjach i działaniu, które z nich wynika. 

W trakcie wyzwania:

  1.  Dowiesz się, dlaczego kręcisz się w kółko rozwiązując wciąż te same problemy, a to pozwoli Ci wprowadzić konkretne zmiany,
  2. Odkryjesz co kryje się za ciągłymi porażkami i zweryfikujesz podejmowane decyzje. To pomoże Ci określić, gdzie pojawia się błąd i z czego on wynika, byś już nigdy więcej go nie popełniała,
  3. Dowiesz się, jak wejść w przepływ obfitości równoważąc energie męską i żeńską w sobie i doświadczysz już w trakcie wyzwania pierwszych oznak obfitości,
  4. Umocnisz albo zbudujesz swoje wspierające nawyki, by świadomie zarządzać sobą i swoją energią,
  5. Aktywujesz swój kod obfitości!

O prowadzącej...

Nazywam się Beata Biegała, jestem trenerem rozwoju osobistego! Pomagam kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Od ponad 5 lat pomagam kobietom w odkryciu tego, co jest dla nich ważne i pomagam wytrwać w decyzjach, które podejmują. 

Jestem autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" i współautorką książki "Doskonale niedoskonali. Poczucie własnej wartości"

Prywatnie jestem żoną i matką. Trudne macierzyństwo związane z wychowaniem dziecka z autyzmem sprawiło, że odnalazłam swoją życiową misję: pomaganie innym! 

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania tego, co wciąż nieodkryte!