POSTAW NA SIEBIE

Odkryj swoje mocne strony i zbuduj wysoką samoocenę!

Czy jednym z Twoich problemów jest niska samoocena, która podkopuje Twoją pewność siebie i poczucie niskiej wartości?

 

Czy uważasz, że jesteś gorsza od innych i na wszystko musisz zasłużyć?

A może myślisz sobie, że życie jest beznadziejne, szczęście nie istnieje i nic dobrego Cię już w tym życiu nie spotka?

Jeśli odpowiedziałaś sobie chociaż na jedno z tych pytań TAK  to koniecznie weź udział w bezpłatnym wyzwaniu, które rozpocznie się już 1. lipca 2019 roku!

Zapisz się już teraz  i odbierz test na samoocenę!

Koniecznie obejrzyj to video!

Dołączając do wyzwania:

  • Dowiesz się czym są talenty i czy są kluczowe w tym, byś świetnie radziła sobie w życiu, a dzięki temu spojrzysz na swoje życie inaczej, niż do tej pory,

  • Odkryjesz swoje mocne strony i dowiesz się jak je wspierać po to, by Twoje życie było lepsze i łatwiejsze,

  • Odnajdziesz w sobie energię do działania, a dzięki temu brak działania w Twoim życiu będzie już tylko niemiłym wspomnieniem,

  • Nauczysz się w jaki sposób budować wysoki poziom samooceny, który jest kluczowy dla Twojego poczucia własnej wartości, a dzięki temu już nigdy więcej nie pozwolisz na to, by ktoś wmówił Ci, że jesteś gorsza, czy niewystarczająco dobra.

Beata Biegała

 

Nazywam się Beata Biegała, jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego i osiągnąć wewnętrzne poczucie spełnienie i szczęścia.

 Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który 13 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pragnień i odważnie spełniającą swoje marzenia.

 

Jeśli czujesz, że Twoje życie ucieka Ci przez palce, a Ty nadal nie podjęłaś decyzji, by coś zmienić, to może teraz jest ten właściwy czas? Powiedz sobie TAK! i dołącz do tego darmowego szkolenia, które może być początkiem czegoś nowego i pięknego… może być początkiem Twojego nowego i pięknego życia!

Przeczytaj, co o mojej pracy  napisały moje klientki!