Jeśli ciągle się zamartwiasz  i Twoja głowa wypełniona jest negatywnymi myślami, a to wszystko odbiera Ci radość życia i powoduje ciągłą frustrację i lęk, to pokażę Ci, jak to zmienić, by w końcu odzyskać spokój i wolność!

Naukowcy potwierdzają, że w naszym umyśle codziennie  pojawia się 60 000 myśli! Badania z udziałem rezonansu magnetycznego wykazały, że skupienie się na myślach negatywnych powodowało, iż mózg zwiększał swoją aktywność szczególnie w tych rejonach, które powiązane są między innymi z powstawaniem depresji.

Podobnych badań jest znacznie więcej!

A jak myślisz... gdzie skupione są Twoje myśli, kiedy odczuwasz lęk, złość, czy frustrację?

Co dzieje się z Twoim ciałem, kiedy zalewają Cię te wszystkie trudne emocje wywołane niechcianymi myślami?

Jak to wpływa na Twoje relacje z najbliższymi, czy osobami w pracy?

Jeśli ciągle zamartwiasz się i Twoja głowa wypełniona jest negatywnymi myślami, a to wszystko odbiera Ci radość życia i powoduje ciągłą frustrację i lęk to pokażę Ci, jak to, by w końcu odzyskać spokój i wolność!

Nasze myśli wynikają z tego, jak zostaliśmy zaprogramowani w dzieciństwie! To, jakie słowa słyszeliśmy, jakie zachowania i postawy naszych najbliższych obserwowaliśmy, czy jakie doświadczenia nam się przydarzyły WARUNKUJĄ to, jak dzisiaj wygląda nasze życie! I nie ma znaczenia, jak bardzo chcesz zmiany... jeśli nie zmienisz myśli, które wywołują w Tobie określone emocje, to będziesz jak chomik w karuzeli, który kręci się w kółko, ale jak karuzela się zatrzyma, to i tak wychodzi z niej w tym samym miejscu...

Jestem pewna, że skoro nadal to czytasz, to zaczynasz zauważać połączenie swojego teraźniejszego życia z dzieciństwem i Twój instynkt, który cały czas szuka rozwiązania Twoich problemów każe Ci tu zostać!

Być może już wielokrotnie podejmowałaś próby zmiany swojego życia, jednak w pewnym momencie brak rezultatów powodował, że się poddawałaś! Być może masz poczucie, że to wszystko bez sensu i Twoje życie musi wyglądać tak jak wygląda, bo... masz już swoje lata... tych problemów jest za dużo... Twoje otoczenie jest niewspierające i nie masz jednej osoby, z którą mogłabyś porozmawiać o tym co trudne, by znaleźć jakiekolwiek rozwiązanie...

Być może Twoje dzieciństwo było tak trudne, że boisz się go dotykać z obawy, że sobie z tym nie poradzisz i dlatego wolisz zmagać się każdego dnia z problemami, które zapełniają Twoją głowę toksycznymi myślami!

Jeśli jednak Twój wewnętrzny instynkt każe Ci tu zostać i czytać to wszystko... to POSŁUCHAJ GO!

Pokażę Ci, jak zmienić swoje myślenie, niewspierające przekonania i trudne emocje na takie, które będą wspierały Cię i pozwolą odzyskać spokój i właściwą drogę!

Wiem z czego wynikają wszystkie Twoje problemy! To, co wydarzyło się w Twoim dzieciństwie odcisnęło piętno w postaci przekonania "niewystarczająco dobra!", które jest podłożem niskiego poczucia własnej wartości i braku pewności siebie!

SKĄD TO WIEM?

Byłam tam! Byłam w takim miejscu w swoim życiu, w którym czułam, że nic dobrego już mnie nie spotka... nic już się dobrego nie wydarzy... nic już mnie nie uratuje, a ja idę po równi pochyłej do własnego piekła... w którym już żyłam!

Mam wiele historii, które mogłabym Ci teraz opowiedzieć, ale opowiem o tej, która sprawiła, że podjęłam decyzję o tym, by o siebie zawalczyć...

Dzisiaj mam życie jakiego zawsze chciałam, przepełnione miłością, wspierającymi relacjami i obfitością, a co najważniejsze: pomagam innym kobietom odmienić ich życie! 

W moich szkoleniach wzięło udział ponad 2 500 kobiet,
a bezpłatnych wyzwaniach 30 000!

Miałam świetny plan na życie...

Jeszcze w przedszkolu doświadczyłam tak ogromnego upokorzenia i wyśmiania ze strony nauczycielki i dzieci, że przestałam się odzywać! 

Weszłam w tak dużą nieśmiałość i tak bardzo bałam się, że sytuacja się powtórzy, że chciałam być niewidzialna... możliwość, że ktoś mnie zobaczy, wytknie mi moje wady i wyśmieje brak wiedzy w tak wielu tematach sprawiły, że nie chciałam dla siebie niczego oprócz świętego spokoju! Dosłownie bałam się ludzi i tego, co mogą mi zrobić! 

Już jako nastolatka wymyśliłam sobie plan na dalsze życie: znajdę męża, urodzę dzieci i spędzę resztę życia zajmując się dziećmi i domem!

Plan był genialny... więc mając 21 lat byłam już w ciąży i wychodziłam za mąż... 

Było trochę trudności, ciąża zagrożona, leżenie całą ciążę. skurcze przedwczesne, a potem ciężki poród i niedotlenienie synka! Nic jednak nie wskazywało na to, co ma się wydarzyć. Byłam w domu, kochałam mojego męża i oddawałam się macierzyństwu, a co najważniejsze: CZUŁAM SIĘ BEZPIECZNIE W DOMOWYM ZACISZU! 

Los jednak ze mnie zadrwił... Po pierwszych urodzinach synka zaczęliśmy dostrzegać, że zachowuje się inaczej, niż dzieci wokół niego. Miałam wrażenie, że z dnia na dzień jest coraz gorzej i z mojego cudownego, uśmiechniętego syneczka, nagle miałam dziecko, które nic nie potrafi powiedzieć, pokazać, zrobić... Jeden wielki koszmar! W końcu okazało się, że moje dziecko jest niepełnosprawne...

Cały mój misterny plan runął! Już nic nie było bezpieczne! 

Wydawałoby się, że pomoc przyjdzie, a jednak musiałam nauczyć się ją wyszarpywać! Musiałam nauczyć się walczyć! Z nieśmiałej i skromnej dziewczyny stałam się kobietą, która wchodziła przez okno, kiedy zamykano jej drzwi. Całe moje skupienie poszło na to, by udowodnić wszystkim dookoła, że się mylą! To dawało mi siły, by przeżyć kolejny dzień, by szukać terapii, specjalistów i organizować na to wszystko pieniądze! 

Tak bardzo walczyłam, że nie zauważyłam, jak tracę wszystko wokół...

Niestety... wszystko inne przestawało działać: byłam znerwicowana brakiem pieniędzy, targało mną poczucie winy, że to pewnie moja wina, że on jest chory...

Relacje w moim życiu właściwie już nie istniały, a ta ostatnia z moim mężem wisiała na włosku! Czułam, że nikt mnie nie rozumie, nikt nie chce mi pomóc i ze wszystkim jestem sama!

To powodowało, że z dnia na dzień było mi coraz trudniej wstawać z łóżka...

Przyszedł w końcu taki dzień, kiedy moje ciało odmówiło posłuszeństwa! Nie byłam w stanie wstać z łóżka, zająć się dziećmi, zrobić cokolwiek. Leżałam na łóżku i patrzyłam się w sufit szukając jakiegoś sensu w tym, co mnie spotkało! 

Na szczęście... terapeutka syna zobaczyła, że coś się ze mną dzieje i tym samym weszłam na drogę zmiany!

Najpierw z niedowierzaniem, że coś może mi pomóc, aż w końcu w poczuciu, że to nie ja jestem zła, głupia, niewartościowa, tylko to wszystko to schematy, które "sprzedano" mi w dzieciństwie! 

Rozwój osobisty odmienił moje życie... stał się jego integralną częścią...

Zanim jednak się to stało, zmierzyłam się z największym wrogiem większości kobiet:
przekonaniem "jestem niewystarczająca!"

NIE WALCZYSZ O SIEBIE!

Nawet, jeśli przyjdzie Ci do głowy, by coś w życiu zmienić, to zawsze KTOŚ jest ważniejszy od Ciebie! Pomagasz wszystkim dookoła, jesteś dla nich, ale kiedy Ty potrzebujesz wsparcia, nie ma nikogo. Rezygnujesz z bycia sobą i dostosowujesz się do oczekiwań innych!

NIE SPEŁNIASZ MARZEŃ!

Najczęściej od osób z tym schematem słyszę, że nie mają marzeń. A jak nie ma marzeń to i celów nie ma, bo cel to marzenie z datą realizacji! Odmawiasz sobie własnych marzeń, bo przecież kim Ty jesteś, by spełniać jakieś marzenia... To nie dla Ciebie!

NIE JESTEŚ SOBĄ!

Nikt Cię nie zna i nie wie, jaką wartościową osobą jesteś, bo nigdy nie wyrażasz własnego zdania czy opinii, nawet jeśli temat jest ważny, tylko przytakujesz innym. Boisz się ośmieszenia lub konfrontacji, zwłaszcza, jeśli temat jest kontrowersyjny i budzący emocje.

To, co o sobie myślisz, jakie przekonania nosisz na swój temat, w pewnym momencie uznajesz za swoją prawdę, a ta "prawda" jest filtrem przez który oceniasz całe swoje życie! Widzisz ludzi, świat i co najgorsze... siebie samą przez pryzmat tego, w co uwierzyła Twoja podświadomość: jesteś gorsza, mało ważna, niewartościowa... świat jest straszny, trzeba ciężko pracować, a ludzie wokół chcą Cię wykorzystać! I żyjesz w przekonaniu, że tak już musi być, a jednocześnie tęsknisz za czymś... za PRAWDZIWĄ SOBĄ!

Dlatego stworzyłam program online, dzięki któremu Ty też możesz dokonać zmian w swoim życiu i doświadczyć wszelkiej obfitości w każdej sferze życia!

Oto co znajdziesz w kursie:

Poznasz metody zmiany swoich niewspierających myśli i emocji, które pozwolą Ci na zmianę w tu i teraz,

Sprawdzony schemat pracy z niewspierającymi przekonaniami, dzięki któremu zmienisz swój obraz siebie, 

Narzędzie, które ułatwią Ci codzienną pracę nad sobą i pozwolą na szybkie przyswajanie materiału, 

20 lekcji umieszczonych na platformie szkoleniowej w formie video i mp3 do pobrania na telefon, 

Moje autorskie narzędzie "Dziennik Pełni", który pomoże Ci w zbudowaniu nowego obrazu siebie,

Medytacje, wizualizacje i afirmacje, które pomogą Ci jeszcze lepiej poszerzyć Twoją świadomość,

Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku i sesji Q&A 

To wszystko sprawi, że Twoje poczucie własnej wartości zacznie rosnąć, a Ty staniesz się bardziej asertywna i pewna siebie... taki mały skutek uboczny!

Zobacz, jak wygląda kurs w środku!

MODUŁ 1: CO JEST WAŻNE!

 • Lekcja 1: Niedoskonałość jest ok! + WORKBOOK
 • Lekcja 2: Myśli stają się rzeczywistością!
 • Lekcja 3: Skupienie nada Ci kierunek!
 • Lekcja 4: Jesteś jak magnes!
 • Lekcja 5: Uważność + MEDYTACJA UWAŻNOŚCI!

MODUŁ 2: OBRAZ SIEBIE TERAZ I W PRZYSZŁOŚCI!

 • Lekcja 1: Zmiana obrazu siebie! + WORKBOOK
 • Lekcja 2: 3 rodzaje programowania!
 • Lekcja 3: 4 poziomy zmiany
 • Lekcja 4: Twoja definicja

MODUŁ 3: ZBUDUJ NOWY OBRAZ SIEBIE

 • Lekcja 1: Nawyki, które zmianą Twoje życie!
 • Lekcja 2: Myśli, które będą wspierać!
 • Lekcja 3: Zachowania... one też się zmienią!
 • Lekcja 4: W zgodzie z emocjami!

MODUŁ 4: DROGA

 • Lekcja 1: 4 poziomy zmiany
 • Lekcja 2: Stań się najlepszą wersją siebie
 • Lekcja 3: Dziennik Pełni! + NARZĘDZIE W PDF DO DRUKU
 • Lekcja 4: Narzędzia (wizualizacja, medytacje)

MODUŁ 5: MASZ W SOBIE MOC!

 • Lekcja 1: Systematyczność i samodyscyplina
 • Lekcja 2: Twój sukces!

CO DOKŁADNIE OTRZYMASZ INWESTUJĄC W TEN KURS?

20 lekcji video, umieszczonych na specjalnej platformie szkoleniowej zabezpieczonej hasłem!

Dożywotni dostęp do programu! Kupujesz raz, korzystasz, kiedy czujesz, że potrzebujesz!

Workbooki do pobrania i wydrukowania z najważniejszymi pytaniami rozwojowymi i zadaniami!

Dedykowana grupa wsparcia na Fb tylko dla osób, które kupiły to szkolenie - możliwość zadawania pytań!

Dziennik Pełni! Autorskie narzędzie, które pomoże Ci przeprogramować swoją podświadomość! Dziennik to narzędzie przygotowane na 30 dni pracy!

Dodatkowe pliki w formie MP3 z medytacjami i wizualizacją!

Medytacja koherencji serca, wdzięczności itp.

Dodatkowe materiały PDF, min. arkusz monitorowania nawyków!

Bonusy!

PROGRAM, KTÓRY ZMIENIA ŻYCIE... ZMIANY WEWNĄTRZ ZACZYNAJĄ BYĆ WIDOCZNE NA ZEWNĄTRZ! LUDZIE WOKÓŁ WIDZĄ ZMIANĘ!

niewystarczająco dobra

CO TEN PROGRAM ZMIENI W TWOIM ŻYCIU?

 • Opowiem Ci jak zostałaś zaprogramowana w dzieciństwie w konsekwencji czego zobaczysz, że to, co dzisiaj o sobie myślisz nie jest prawdą na Twój temat
 • Dowiesz się jak budować nowy obraz siebie dzięki temu będziesz mogła wprowadzać dowolne zmiany w swojej osobowości, by przyciągać do siebie swoje wymarzone życie!
 • Nauczysz się, jak pozbyć się niewspierających myśli i doświadczysz stanu, w którym będziesz sama dla siebie wsparciem!
 • Poczujesz wolność! To najwyższa wartość dla ludzi! Dowiesz się, jak świadomie zarządzać swoim życiem, by już zawsze towarzyszyła Ci wolność emocjonalne, czasowa, finansowa i jakiej tylko wolności chcesz!
 • Zaczniesz kreować swoją nową rzeczywistość, a to spowoduje, że twoje życie już nigdy nie będzie takie same!
 • Zwiększysz swoją energię życiową, teraz już będzie CI się tylko chciało, a to, co trudne i niewspierające pójdzie w zapomnienie!

JESZCZE RAZ... CO SIĘ WYDARZY, KIEDY PODEJMIESZ DECYZJĘ NA "TAK!"

W ramach tego programu:

 • Otrzymasz sprawdzony schemat pracy z niewspierającymi przekonaniami, dzięki któremu poradzisz sobie z każdym przekonaniem, które odkryjesz i uznasz za niewspierające, 
 • Odkryjesz, w jaki sposób możesz zarządzać obrazem siebie, a przez to możesz świadomie budować poczucie własnej wartości, 
 • Wybierzesz raz na zawsze drogę, którą chcesz podążać i będziesz ją świadomie kreować: na własnych warunkach,
 • Stworzysz najlepszą wersje siebie - wystarczająco dobrą taką jaką jesteś, niedoskonałą i w zgodzie z sobą,
 • Odkryjesz, że dzięki określonym nawykom, technikom i działaniu zyskujesz moc i energię do działania, radzenia sobie z problemami i błędami, które normalnie przybijały Cię do ziemi,

Otrzymasz dostęp do chronionej hasłem Strefy Użytkownika:

Szkolenie znajduje się w specjalnie zabezpieczonej hasłem Strefie Użytkownika, w której znajdziesz każde zakupione u mnie szkolenie. Dzięki możliwości odhaczania już przepracowanych lekcji, nawet jeśli wracasz do szkolenia po dłuższej przerwie, to system pokaże Ci, w którym miejscu skończyłaś swoją pracę!

Wiedza i narzędzia niezbędna w procesie wprowadzania zmiany trudnych przekonań

Szkolenie zawiera wiedzę naukową oraz tą opartą o doświadczenia, która jest niezbędna nie tylko w procesie wprowadzania nowych nawyków, ale też w innych sferach życia i działania. 

PROGRAM POMOŻE CI ZMIENIĆ ŻYCIE! ZOBACZ, JAKIE BONUSY DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM!

BONUS #1: ZAPIS WARSZTATÓW ONLINE “EMOCJE- 7 KROKÓW DO SIEBIE!”

W trakcie tych warsztatów przejdziesz przez proces uwalniania swoich emocji, a zanim to się stanie, to dowiesz się:

 • Jak odkrywać swoje emocje?
 • W jaki sposób emocje połączone są z niewspierającymi przekonaniami i jak je zmienić?
 • Co dane emocje chcą Ci powiedzieć?
 • Jak radzić sobie z emocjami w relacjach z innymi?
 • Jak rozpocząć pracę nad emocjami?
 • Skąd wiedzieć, czy dana emocja ma połączenie z Twoją przeszłością?
 • i wiele innych ważnych tematów!

WARTOŚĆ WARSZTATÓW: 197 zł

BONUS #2: ZAPIS SZKOLENIA "JAK WYBACZYĆ..."

W trakcie szkolenia dowiesz się:

 • Dlaczego nie warto trzymać urazy, nawet jeśli wydaje Ci się, że krzywda tego wymaga!
 •  Czym wybaczanie nie jest?
 • Jak radzić sobie z trudnymi emocjami w procesie wybaczania?
 • Wybaczyć znaczy ukochać!

WARTOŚĆ WARSZTATÓW: 197 zł

Zobacz, co inne Kobiety mówią o pracy ze mną!

Kim jestem?

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od 6 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" i współautorką IV tomu Doskonale Niedoskonali Poczucie własnej wartości. Jest twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: "Kurs Pozytywnego Życia", czy AKADEMIA ZMIANY! Program coachingowy dla Kobiet!

Żoną i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko dostrzec i mnożyć jak tylko się da!

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

To szkolenie przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces.Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?

Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca z niewspierającymi przekonaniami jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć przestrzeni, by pracować nad wszystkimi nawykami, ale to nie oznacza, że za jakiś czas nadal tak będzie. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia masz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niej wracała!

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenie jest dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 297 zł. Znajdziesz je wtedy w zakładce "Oferta". Ta oferta specjalna jest dostępna tylko teraz, jako podziękowanie dla Ciebie za to, że pobrałaś mój darmowy produkt.