WYPRZEDAŻ SZKOLEŃ - TE SZKOLENIA ZNIKAJĄ Z MOJEGO SKLEPU!

WYPRZEDAŻ SZKOLEŃ

Zmiany, które dzieją się w mojej przestrzeni wygenerowały mnóstwo rożnych decyzji i czas przedstawić Ci jedną z nich! Część szkoleń BEZPOWROTNIE zniknie z mojego sklepu! To ostanie dni, kiedy można wykupić DOŻYWOTNI dostęp do tych szkoleń, w wyjątkowym pakiecie!

Zobacz, jakie szkolenia znikają z mojego sklepu

STWÓRZ WIZJĘ SWOJEGO ŻYCIA!

Jest to szkolenie, dzięki któremu krok po kroku przejdziesz przez proces kreacji siebie na nowo i stworzysz własną wizję życia!

Wizja życia, to kluczowy element naszej zmiany, dlatego, że to właśnie wizja powoduje, że zyskujemy KLAROWNOŚĆ tego, czego chcemy w życiu! Kiedy nie wiesz czego chcesz dokładnie, to nie możesz pracować z celami, bo wtedy Twoje cele są przypadkowe i najczęściej prowadzą donikąd, bo... zwyczajnie ich nie realizujesz!

Zbuduj swoją wizję życia i wyrusz w podróż do nowego życia!

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 197 zł

Dlaczego warto skorzystać z tego szkolenia:

 1. 5 krótkich, ale treściwych lekcji przeprowadzi Cię przez najważniejsze aspekty budowania wizji swojego życia!
 2. Specjalny zeszyt ćwiczeń pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania!
 3. Możliwość przyjrzenia się temu, jak wygląda Twoje życie!

Potęga nawyków! Zaprogramuj się na szczęście!

Jest to obszerny i wypełniony po brzegi wiedzą
i praktyką kurs on-line, który znajduje się na specjalnej, chronionej hasłem platformie rozwojowej, w którym znajdziesz 5 modułów podzielonych na lekcje, a w każdej lekcji ważne pytanie rozwojowe.

Otrzymasz również schemat pracy nad kluczowymi nawykami szczęścia w formie specjalnego workbooka!

5 modułów - 35 lekcji - ponad 5 godzin nagrań!

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 297 zł

Dlaczego warto skorzystać z tego szkolenia:

 1. Odkryjesz te nawyki, które dzisiaj niepotrzebnie "zżerały" Twój czas i powodowały, że wciąż odkładałaś to co ważne na później!
 2. Zaczniesz odkrywać, że w twoim życiu pojawiają się co chwilę nowi, wspierający ludzie, bo dobre nawyki zmienią Twoją energię!
 3. Zobaczysz, jak ważne w procesie zmiany swojego życia jest skupienie się na tym, co ważne, co powoli Ci przeprowadzić tą zmianę, a to usunie z Twojego życia sprawy mało ważne i niepotrzebne.
 4. Dowiesz się, czym jest pętla nawyków, a to pokaże Ci, dlaczego wcześniejsze próby pracy nad nawykami nie były skutecznie.
 5. Zastanowisz się, jakie konsekwencje dla Twojego życia mają dotychczasowe niewspierające nawyki i podejmiesz świadomą decyzję, by w końcu to zmienić!

90-dniowe WYZWANIE WDZIĘCZNOŚCI

Wyzwanie wdzięczności to 3-miesięczne szkolenie w formie codziennych e-maili z lekcją i zadaniami do wykonania!

Wdzięczność to najważniejsze uczucie, które dosłownie zmieni Twoje życia i nie ma nic wspólnego z tym, że jesteś wdzięczna komuś za coś, co ktoś dla Ciebie zrobił! To znacznie więcej, ale... o tym potrzebujesz przekonać się sama! 

Codziennie otrzymasz jednego maila, a w nim lekcję i ćwiczenia, które dosłownie wywrócą Twoje życie do góry nogami!

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 297 zł

Dlaczego warto skorzystać z tego szkolenia:

 1. Podniesiesz poczucie własnej wartości, a to pozwoli Ci docenić samą siebie w wielu wymiarach życia.
 2. Nauczysz się zachowywać dyscyplinę i wytrwałość, bo codzienna praca z wyzwaniem pozwoli Ci zbudować nawyk samodyscypliny i systematyczności.
 3. Zyskasz spokój ducha i obniżysz poziom stresu, bo odrzucisz to, czego nie chcesz w swoim życiu, a skupisz się na tym, co dobre, piękne i ważne.
 4. Zbudujesz lepszy kontakt ze sobą, innymi i światem, bo będziesz patrzyła na wszystko z perspektywy miłości i wdzięczności, a nie lęku, braku, żalu.

7-krokowa Metoda Pracy z Emocjami!

To "małe" szkolenie jest krótkie, ale niezwykle treściwe. TO PRAWDZIWY HIT! Zawiera najważniejsze informacje i schematy pracy z emocjami!  Emocje są kluczem do zmiany i kiedy sama to odkryjesz, już nigdy nie przestaniesz być na nie uważna!

Ze szkolenia dowiesz się, czym jest emocja i z jakich składników się skład (!) - tak, składa się i to jest bardzo ważne!

Otrzymasz specjalny workbook, w którym znajdziesz dziennik samoobserwacji i najważniejsze pytania o emocje oraz schemat 7-krokowej metody!

WARTOŚĆ SZKOLENIA: 297 zł

Dlaczego warto skorzystać z tego szkolenia:

 1.  Wypracujesz w sobie umiejętność radzenia sobie z trudnymi emocjami, bo schemat pokazany w szkoleniu pozwoli Ci na świadome podejmowanie decyzji, jak chcesz się zachować w danej sytuacji.
 2. Odkryjesz, że możesz zarządzać swoimi emocjami i regulować je dzięki własnej uważności.
 3. Nauczysz się je czytać, czyli wyciągać z własnych stanów informacje, które niosą ze sobą emocje.

Być może zadajesz sobie pytanie, ile Cię to będzie kosztowało? Spokojnie, oto szczegóły...

Prawdopodobnie zastanawiasz się, ile musisz zainwestować w ten pakiet? Wartość tego pakietu to 1088 zł, jednak w związku ze zmianami w mojej Przestrzeni Pełnej Szczęścia i tym, że te szkolenia ZNIKAJĄ BEZPOWROTNIE Z MOJEGO SKLEPU, to możesz je nabyć za ułamek tej ceny, czyli jedyne 97 zł.

Musisz mieć jednak świadomość, że tak niska cena nie będzie obowiązywała cały czas. Wyprzedaż potrwa tylko do niedzieli do północy, później JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ TYCH SZKOLEŃ!

Dlaczego ta inwestycja to okazja?

Te szkolenia na trwałe znikają z mojego sklepu! Przez 3 lata szkolenia te pomogły setkom kobiet, dlatego to ostatnia szansa, by z nich skorzystać!

Dodatkowo będziesz miała do nich dostęp dożywotni, a to pozwoli Ci wracać do szkoleń i wciąż podnosić jakość swojego życia!

Potrzebujesz więcej informacji? Wahasz się?
Musisz przeczytać tekst poniżej!

Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkoleń?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

To szkolenia przygotowane są tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszytach ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces. Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?

Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca z niewspierającymi przekonaniami jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć przestrzeni, by pracować nad wszystkimi nawykami, ale to nie oznacza, że za jakiś czas nadal tak będzie. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia masz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niej wracała!

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenia zostaną bezpowrotnie usunięte z mojego sklepu i nie będzie możliwości kupić ich później!

To nie wszystko. Poznaj listę bonusów!

E-book "W Drodze Po Szczęście!" 

Znajdziesz w nim 22 rozdziały, z których:


 Spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka i poznasz mechanizmy i przeszkody utrudniające rozwój osobisty, a dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie działać pomimo tego,

 Poznasz lepiej samą siebie, a dzięki temu podejmiesz  świadomą decyzję, która ścieżka rozwoju jest dla Ciebie,

 Zdecydujesz, które wartości stanowią Twój życiowy kompas, a tym nauczysz się wyznaczać cele i opracujesz plan działania,

℘ Poznasz skuteczne metody motywacji i działania, dzięki temu Twoje marzenia w końcu zaczną się spełniać!

WARTOŚĆ 59,90

Pakiet nagrań webinarów i warsztatów:

1. Zapis warsztatów: Zmień swój finansowy program i otwórz się na obfitość!

2. Zapis webianru: Jak pokonać lęk przed zmianą!

3. Zapis wyzwania: Obudź w sobie moc!

4. Pigułka wiedzy: Fundamenty Pewności Siebie!


WARTOŚĆ 388 zł