Jak produktywnie przeżyć ten rok!


Zapisz się już teraz i odbierz prezent: Arkusz Monitorowania Wspierających Nawyków!

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem." 

Arystoteles


Produktywność jako nawyk

Nowy Rok i związana z nim podniosła atmosfera sprzyja planowaniu kolejnego roku! Niestety, statystki są druzgoczące: aż 95% osób, które w tym okresie planują wprowadzenie zmian w swoim życiu, już w lutym/marcu nie pamięta o tym. Szara rzeczywistość zjada ich postanowienia szybciej, niż są w stanie to zauważyć. Być może widziałaś udostępniane zdjęcie kartki z zeszytu z zapisanymi postanowieniami, podobna jak ta obok z wciąż skreślanym rokiem...  Może dla niektórych to śmieszne, a dla mnie smutne, bo obrazuje to znaczną część naszego społeczeństwa!

Żeby zmienić życie, nie wystarczy tylko zapisać tego na kartce! Trzeba stworzyć plan i tego planu się trzymać, a to oznacza wypracowanie kilku bardzo istotnych nawyków, które spowodują, że nasze działania nie będą kolejnym słomianym zapałem, a krokami w drodze do celu!Zapraszam Cię na webinar, w trakcie którego dowiesz się:

  • Jak produktywnie rozpocząć Nowy Rok i wytrwać w postanowieniach dłużej, niż do lutego, by w styczniu 2021 r. cieszyć się sukcesem i własnymi osiągnięciami,
  • Jak wypracować i utrzymać nawyki produktywności, by zacząć zamieniać marzenia w cele, a cele w Twoją rzeczywistość, 
  • Jak utrzymywać motywację na stałym, wysokim poziomie, żeby uniknąć słomianych zapałów i kreować życie na własnych zasadach!

Jeśli jesteś gotowa, by wprowadzić realne zmiany do swojego życia, to ten WEBINAR  jest właśnie dla Ciebie!


Beata Biegała
Nazywam się Beata Biegała, jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego i pomagam Kobietom osiągnąć wewnętrzne poczucie spełnienia i szczęścia.
 
Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który 13 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pragnień i odważnie spełniającą swoje marzenia.

Skończyłam studia pedagogiczne, wiele różnych kursów i szkoleń, a wszystko po to, by jak najlepiej pomagać innym kobietom, które tak jak ja kiedyś, nie widzą możliwości zmiany swojej rzeczywistości!

Przeczytaj, co o mojej pracy  napisały moje klientki!


Beata prowadzi warsztaty w sposób profesjonalny zarówno od strony organizacyjnej jak i merytorycznej. Jest bardzo kontaktowa i odpowiada na potrzeby uczestników. Duża wiedza merytoryczna i cudowne materiały dla uczestników sprawiają, ze wartość warsztatów adekwatna do ceny i czasu im poświęconego. Polecam! 


Natalia P.


Warsztaty te były dla mnie super przygodą, podróżą do wewnątrz siebie, czasem poznania jeszcze lepszego siebie i swoich pragnień. Warsztaty dały mi materiały do pracy nad sobą i wiedzę jak krok po kroku realizować cel. Otworzyły mnie jeszcze bardziej na marzenia. Dziękuję za ten czas, za Twoją troskę i zaangażowanie, za poczucie bezpieczeństwa, które dawałaś i energię którą zarażałaś.


Agnieszka N.


W 100% polecam , wszystko na wysokim poziomie, nie zastanawiaj się tylko się zapisuj a nie będziesz żałować.


Paulina Kwaśniewska

>