Dowiedz się jak to zrobić, żeby przestać robić to co musisz i zacząć robić to co chcesz!

Jak często zdarza Ci się, że robisz coś, co wcale anie nie jest fajne, ani niezbędne do życia, bo uważasz, że musisz to robić?

Jak często w Twojej głowie rozbrzmiewa myśl „powinnam jeszcze zrobić to”, „powinnam zrobić tamto”?

Jak często słyszysz od swoich bliskich, żw powinnaś robić tak i żyć tak?

A może wchodzisz w rolę kogoś, kto zawsze ma najlepsze rozwiązanie dla innych?

A może myślisz sobie, że życie jest beznadziejne, szczęście nie istnieje i nic dobrego Cię już w tym życiu nie spotka?

Jeśli odpowiedziałaś sobie chociaż na jedno z tych pytań TAK  to koniecznie weź udział w WEBINARZE, który odbędzie się już 17 lipca 2019 roku, o godzinie 20:00!

 

Zapisz się już dzisiaj – ilość miejsc w pokoju webinarowym ograniczona!

Zapisz się już teraz!

Beata Biegała

 

Nazywam się Beata Biegała, jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego i osiągnąć wewnętrzne poczucie spełnienie i szczęścia.

 Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który 13 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pragnień i odważnie spełniającą swoje marzenia.

 

Jeśli czujesz, że Twoje życie ucieka Ci przez palce, a Ty nadal nie podjęłaś decyzji, by coś zmienić, to może teraz jest ten właściwy czas? Powiedz sobie TAK! i dołącz do tego darmowego szkolenia, które może być początkiem czegoś nowego i pięknego… może być początkiem Twojego nowego i pięknego życia!

Przeczytaj, co o mojej pracy  napisały moje klientki!