Powiedz "TAK" swojemu sercu!
Powiedz "TAK" swojej wymarzonej przyszłości!

Powiedz "TAK" uzdrowieniu, które na Ciebie czeka!

Odważ się żyć! 

Weź udział w warsztatach stacjonarnych:

Warszawa, 11.06.2022 r.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY: "Odważ się żyć!"

KIEDY?

Warszawa, 11.06.2022 r. godz. 10:00-18/19:00

DLA KOGO?

Dla CIEBIE... jeśli czujesz, że chcesz...

Dla CIEBIE... jeśli wiesz, że chcesz coś zmienić...

Dla CIEBIE... jeśli trwanie w tym, co masz boli za bardzo...

Zastanawiasz się czasem, dlaczego jesteś na tym świecie? Do czego zostałaś powołana i dlaczego to nadal NIE JEST częścią Twojego życia?

Myślisz wciąż o tym, czego nie masz, czego byś chciała, ale czujesz, że na to nie zasługujesz? ...więc pomimo tęsknoty odpychasz to od siebie?

Chciałabyś coś zmienić, chociaż spróbować, ale nie wiesz, od czego zacząć? Co zrobić najpierw?

Odważ się żyć...

to całodniowe warsztaty rozwojowe, dla wszystkich tych kobiet, które zepchnęły swoją odwagę gdzieś do nieświadomości i chcą ją odzyskać, by nauczyć się żyć w zgodzie z sobą w przepływie i obfitości, która jest potencjałem każdego człowieka!

Dzięki tym warsztatom poznasz głębiej siebie, ale przede wszystkim połączysz się z głosem swojej intuicji i głębią serca, byś mogła odkryć to, co jest dla Ciebie ważne! Dzięki głębokim procesom i pracy na poziomie podświadomości będziesz miała możliwość uzdrowienia tego, co przeszkadza w życiu na Twoich własnych zasadach! Spotkasz się ze swoim cieniem i dotkniesz tych aspektów życia, które do tej pory były nieakceptowane i wypierane! 

"Odwaga wynika z odkrywania siebie i możliwości doświadczania życia według pewnego planu, który sobie wymyślisz."

Beata Biegała

Agenda warsztatów:

9:30-10:00 Rejestracja uczestniczek
10:00-11:30 Pierwszy blok szkoleniowy: SAMOŚWIADOMOŚĆ!
11:30-12:00 Przerwa
12:00-13:30 Drugi blok szkoleniowy:  KREOWANIE PRZYSZŁOŚCI Z POZIOMU SERCA I INTUICJI! 
13:30-14:30 Przerwa obiadowa
14:30-16:00 Trzeci blok szkoleniowy: UZDROWIENIE BLOKAD I TEGO, CO NIEWSPIERAJĄCE! 
16:00-16:15 Przerwa
16:15-18:15 Czwarty blok szkoleniowy: DZIAŁANIE W PRZEPŁYWIE! 
18:15-18:30 Przerwa
18:30-19:00 Podsumowanie!

...bo szczęście i sukces, to coś, czego możesz doświadczyć... jeśli tylko sobie na to pozwolisz...

Czego doświadczysz w trakcie warsztatów?

1. Siebie! Doświadczysz siebie na poziomie swoich myśli, emocji, wartości i decyzji, a dzięki temu zyskasz klarowność tego, czego chcesz!

2. Zobaczysz, co nie działa w Twoim życiu i określisz, jakie niewspierające przekonania stoją za problemami, których dzisiaj doświadczasz w swoim życiu, a dzięki temu zaczniesz zauważać schematy, które za tym stoją!

3. Podejmiesz decyzję, jakiego życia chcesz i zastanowisz się, jak po to sięgnąć!

4. Odkryjesz, co tak naprawdę jest w życiu ważne i zderzysz to z własnymi wartościami i Twoim życiowym celem!

Nie ma lepszego dnia niż dziś, aby porzucić to, kim jesteś, na rzecz tego, kim możesz się stać!"

HAL ELROD

Co zyskasz dzięki warsztatom:

  • Zyskasz klarowność, jak dzisiaj wygląda Twoje życie i w którym kierunku chcesz podążać.
  • Wyciągniesz na poziom świadomy niewspierające przekonania i emocje, a dzięki temu będziesz mogła je zmienić.
  • Wyznaczysz cel, dzięki któremu uwierzysz w siebie.
  • Pozbędziesz się lęku, który dzisiaj Cię blokuje.
  • Doświadczysz siebie w pełni!
  • Podejmiesz decyzję, czego tak naprawdę chcesz!


MasterMind – cztery tygodnie, które odmieniły moje życie:) Pozwoliły na nowo wrócić do swojej pasji, pozwoliły odkryć w sobie pokłady odwagi, sprawczości, a przede wszystkim pozwoliły dotrzeć do tych najbardziej niewspierających przekonań i przepracować je. Dziś jestem już w zupełnie innym miejscu. Nauczyłam się nazywać emocje i pracować z nimi. Uwierzyłam, że mogę zmienić swoje życie i to ja wybieram, jaką drogą chcę dalej iść. Wszystko, co dał mi ten kurs, zostanie już ze mną na zawsze. Dziękuję!


Iwona Kurek


Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.


Anna


Beata Biegała jest rewelacyjnym trenerem, dzięki niej w moim życiu zaczęły się dziać niesamowite rzeczy, a ja w końcu uwierzyłam w siebie i w to, że moje życie może wyglądać inaczej. Wieczór autorski był niesamowitym przeżyciem, poznałam mnóstwo wspaniałych kobiet, były inspirujące rozmowy, a szkolenie które Beata zrobiła podczas tego wieczoru naładowało mnie ogromną energią. 2 kwietnia jadę do Krakowa, bo wiem, że inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją. Polecam z czystym sumieniem i już nie mogę się doczekać .


Monika Giec

Beata Biegała, trener rozwoju osobistego, pedagog. Mentorka kobiet. 

Jej życiową misją jest pomaganie kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia poprzez budowanie świadomości jak żyć w zgodzie z sobą i dla siebie. Swoją społeczność gromadzi wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zaprasza, zachęca i motywuje do zmiany, bo wierzy, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!

Autorka książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"  Współautorka w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorka wielu skutecznych szkoleń rozwojowych.

  Prywatnie żona oraz matką 2 nastolatków. To jej najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest jej motorem napędowym i to dzięki niemu w jej życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniła się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.