Podejmij decyzję już teraz i odbierz plan wyzwania!

Zaplanuj swoją indywidualną drogę rozwoju 
i rozwiń skrzydła możliwości!


Wiesz, że możesz się rozwijać, czytać mądre książki, oglądać webinary i live'y na Facebooku, chodzić na niezliczoną ilość szkoleń, a mimo to w Twoim życiu nic się nie zmieni?

Prawda jest brutalna: najczęściej dzieje się tak dlatego, że robisz to po omacku, oglądasz bądź czytasz przypadkowe pozycje, wybierasz szkolenie, bo akurat jest tanio...

W Twojej głowie pojawia się chaos, bo masz w niej różne strzępki informacji i wiedzy, której nijak nie możesz połączyć...

Szukasz następnej książki, kolejnego szkolenia i teraz wierzysz, że będzie lepiej, że znajdziesz ten kawałek puzzla, który gdzieś przypadkiem przeoczyłaś...

ALE TO SIĘ NIE DZIEJE!

NIE  - BO DZIAŁASZ PO OMACKU, BEZ PLANU WŁASNEGO ROZWOJU!

Dzisiaj możesz to zmienić - wystarczy, że dołączysz do wyzwania, w trakcie którego zbudujesz własny plan rozwoju osobistego i już nigdy więcej nie będziesz działała przez przypadek.
Zapisz się już teraz!
Liczba osób mogących wziąć udział w wyzwaniu jest ograniczona ze względu na bonus*, który ode mnie otrzymasz!

To wyzwanie będzie inne niż dotychczas! 


Co otrzymasz w ramach wyzwania?

  • Materiały szkoleniowe będą umieszczone na mojej nowej platformie szkoleniowej,
  • Będzie to 5 nagrań, które pozwolą Ci usystematyzować wiedzę o rozwoju osobistym i zrozumieć o jakich jego aspektach trzeba zawsze pamiętać,
  • Otrzymasz 5 workbooków online po to, byś mogła wykonać zalecone zadania i otrzymać ode mnie informację zwrotną,
  • Wsparcie w prywatnej grupie na Facebooku
  • Dla osób, które wypełnią wszystkie workbooki przewidziałam specjalną nagrodę - BONUS* - GODZINNĄ, INDYWIDUALNĄ SESJĘ ROZWOJOWĄ ONLINE!

Beata Biegała
Nazywam się Beata Biegała, jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego
i pomagam Kobietom osiągnąć wewnętrzne poczucie spełnienia i szczęścia.
 
Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który 13 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pragnień i odważnie spełniającą swoje marzenia.

Skończyłam studia pedagogiczne, wiele różnych kursów i szkoleń, a wszystko po to, by jak najlepiej pomagać innym kobietom, które tak jak ja kiedyś, nie widzą możliwości zmiany swojej rzeczywistości!

Przeczytaj, co o mojej pracy  napisały moje klientki!


Beata prowadzi warsztaty w sposób profesjonalny zarówno od strony organizacyjnej jak i merytorycznej. Jest bardzo kontaktowa i odpowiada na potrzeby uczestników. Duża wiedza merytoryczna i cudowne materiały dla uczestników sprawiają, ze wartość warsztatów adekwatna do ceny i czasu im poświęconego. Polecam! 


Natalia P.


Warsztaty te były dla mnie super przygodą, podróżą do wewnątrz siebie, czasem poznania jeszcze lepszego siebie i swoich pragnień. Warsztaty dały mi materiały do pracy nad sobą i wiedzę jak krok po kroku realizować cel. Otworzyły mnie jeszcze bardziej na marzenia. Dziękuję za ten czas, za Twoją troskę i zaangażowanie, za poczucie bezpieczeństwa, które dawałaś i energię którą zarażałaś.


Agnieszka N.


W 100% polecam , wszystko na wysokim poziomie, nie zastanawiaj się tylko się zapisuj a nie będziesz żałować.


Paulina Kwaśniewska

>