Odblokuj Swoją Wewnętrzną Moc, bo JESTEŚ WAŻNA... JESTEŚ WARTA... JESTEŚ GODNA...

Dołącz do bezpłatnego szkolenia online dla kobiet,
które chcą odkryć wewnętrzną MOC i żyć na własnych warunkach!

Kiedy: poniedziałek, 06.03.2023 r.

Godzina: 19:00

JESTEŚ WAŻNA... JESTEŚ WARTA... JESTEŚ GODNA...

Wciąż tak wiele kobiet nie uznaje tego za coś, co już jest, tylko wciąż wierzy w przekonania, które wgrano jej w przeszłości!

Jesteś w tej grupie?

👉 Wierzysz w to, że wciąż musisz udowadniać swoją wartość?

👉 Wierzysz, że musisz zasłużyć na... wszystko?

👉 Wierzysz, że... no właśnie... w co wierzysz?

Kiedy pozwalasz, by te przekonania rządziły Twoim życiem, to tak naprawdę nie znasz siebie, nie wiesz kim jesteś! Nie pozwalasz sobie na życie w zgodzie z Twoim sercem, bo wciąż podważasz ten cichy głos, który mówi Ci, że możesz, że jesteś i to wystarczy! 

A skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że przyszedł czas, by w końcu to zmienić!

W trakcie szkolenia opowiem Ci o 3 kluczowych tematach w budowaniu poczucia własnej wartości!

👉 Jaką optykę widzenia siebie i świata pokazują Ci Twoje przekonania!

👉 Jak wytrwać przy postanowieniu, że chcę innego życia?

 👉 Jak doświadczać zmiany w swoim tu i teraz, by każdego dnia mieć większą motywację do działania i odporność na tzw. "wywalanie!"

Te trzy moduły tego szkolenia to mnóstwo innych tematów, jednak postanowiłam zebrać to w całość, bo każdy z nich jest powodem dla którego mimo szczerych chęci... pożądana zmiana się nie pojawia!

Dołącz już teraz - zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu!

SZKOLENIE POPROWADZI DLA CIEBIE:

Beata Biegała, trener rozwoju osobistego, pedagog. Mentorka kobiet. 

Jej życiową misją jest pomaganie kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia poprzez budowanie świadomości jak żyć w zgodzie z sobą i dla siebie. Swoją społeczność gromadzi wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zaprasza, zachęca i motywuje do zmiany, bo wierzy, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!

Autorka książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"  Współautorka w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorka wielu skutecznych szkoleń rozwojowych.

  Prywatnie żona oraz matką 2 nastolatków. To jej najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest jej motorem napędowym i to dzięki niemu w jej życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniła się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.