Dołącz do darmowego kursu online i zmierz się ze swoim lękiem przed zmianą!

aaaa

„Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe!”

Zapisz się już teraz i odbierz plan szkolenia!

W trakcie tego darmowego szkolenia online, przez 3 kolejne dni:

» Dowiesz się w jaki sposób działają emocje i co się dzieje, że utykasz w martwym punkcie, a dzięki temu świadomie wyznaczysz plan działania i zaczniesz go realizować,

 

» Rozpoznasz wymówki, które stosujesz tylko po to, by nie podjąć działania, a dzięki temu spojrzysz na zmianę z innej perspektywy niż dotychczas, 

 

» Odkryjesz, co jest kluczem do działania i jak najlepiej wykorzystać go w swoim życiu do wzrastania,

 

 » Dowiesz się jakie konsekwencje ma ciągłe odwlekanie decyzji na później i w jaki sposób przerwać tą spiralę nawyku,

 

»Otrzymasz ode mnie dostęp do specjalnej, tajnej grupy na fb, zobaczysz 3 live’ów  i wykonasz ćwiczenia, które przybliżą Cię do Twojej wewnętrznej wolności!

Jeśli czujesz, że Twoje życie ucieka Ci przez palce, a Ty nadal nie podjęłaś decyzji, by coś zmienić, to może teraz jest ten właściwy czas? Powiedz sobie TAK! i dołącz do tego darmowego szkolenia, które może być początkiem czegoś nowego i pięknego… może być początkiem Twojego nowego i pięknego życia!

Zapraszam Cię we wspólną podróż przez zmianę…

                     … wybór należy do Ciebie!

Beata Biegała

 

Nazywam się Beata Biegała, jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego i moją życiową misją jest pomoc kobietom takim jak Ty w przejściu przez zmianę, w miarę możliwości najmniej bezboleśnie. 

 Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który ponad 12 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu w moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.

 

Przeczytaj, co o mojej pracy  napisały moje klientki!