Order Submitted Special Offer Order Receipt

Wait {{customer_first_name}}! Here's an exclusive offer to complement your order!

Add this to your order and get 25% discount. We will ship it with other items.

Nawyk to coś, co robisz automatycznie, nie zastanawiając się nad tym. Pamiętasz, jak uczyłaś się jeździć na rowerze? Jak wielkie to było dla Ciebie wyzwanie? A teraz? Zastanawiasz się co robisz, kiedy wsiadasz na rower, czy po prostu to robisz?

Już dzisiaj możesz rozpocząć pracę nad zmianą nawyku, który utrudnia Ci życie, po to, by stworzyć jego nową, lepszą wersję!

Który nawyk najbardziej przeszkadza w Twoim rozwoju?

 • Odruchowo chwycone ciastko… Które to już tego dnia?
 • A może miałaś dzisiaj poćwiczyć, ale nic z tego nie wyszło?
 • Kolejny wypalony papieros, bo ktoś Cię zdenerwował, więc stwierdziłaś, że jeszcze ten jeden…
 • Znowu się spóźniłaś? Jakiej wymówki użyłaś tym razem?
 • Kilka godzin przed TV zamiast praca nad celem który wyznaczyłaś?
 • Kolejna godzina na fb zamiast obowiązki, które sobie wyznaczyłaś?

Każdy z przykładów postępowania jest działaniem nawykowym i można je zmienić. Wymaga to od Ciebie pracy, ale… Myślisz, że nie warto?

A co powiesz na wyzwanie? Na sprawdzenie tego na własnym przykładzie?

Odpowiesz mi teraz, że próbowałaś milion diet i nic z tego nie wyszło. Nie schudłaś, a efekt jojo spowodował, że Twoja waga pokazuje jeszcze więcej.

Na ćwiczenia jednak nie masz czasu, a w ogóle co ja o tym wiem, przecież nie jestem trenerem personalnym.

Papierosy… na coś trzeba umrzeć, prawda?

Z tym spóźnianiem to bez przesady, przecież nie jesteś prezydentem i jak się spóźnisz to nic takiego się nie dzieje.

I mogę tak mnożyć wymówki, które przychodzą Ci do głowy…, ale po co?

Powiem Ci tylko tyle, że wszystko jest w Twoich rękach, pod warunkiem, że weźmiesz odpowiedzialność za własne życie i w końcu wprowadzisz zmiany o których do tej pory tylko marzysz! Możesz to zrobić, bo skoro innym się udaje, to dlaczego Ty masz tego nie zrobić? Masz już gotową odpowiedź?

Zrobiłam to!

16 lat temu urodził się mój pierwszy syn. Wkrótce okazało się, że nie wszystko jest takie piękne i niebieskie, bowiem zdiagnozowano u niego autyzm wczesnodziecięcy. Nie będę opowiadała Ci teraz jak straszne było to dla mnie, jak złamało me serce i wyrwało mi duszę na wiele lat. Jak kolejne osoby w moim otoczeniu odchodziły, jak zawodzili najbliżsi, jak przez lata czułam, że jestem sama. Dzisiaj nie chcę opowiadać Ci o tym, jak moje życie runęło w gruzach, z których odkopywałam się wiele lat. Dzisiaj chcę Ci opowiedzieć bardzo krótko moją historię sprzed kilku lat. 3,5 roku temu byłam studentką 3 roku i mimo świetnych wyników w nauce, dosyć słabo radziłam sobie zarządzaniem swoim własnym życiem. Ważyłam 80 kg i czułam się coraz gorzej. Nowe ciuchy to zawsze były worki, bo chciałam ukryć to, czego już za bardzo ukryć się nie dawało. 27 grudnia, po beznadziejnej Wigilii i Świętach, które były ucztą, ale też kopalnią wyrzutów postanowiłam, że schudnę. A właściwie podjęłam inną decyzję: zmieniam nawyki zdrowotne, co wtedy oznaczało dla mnie, że zaczynam regularnie jeść (co 3 godz.) i podejmować aktywności fizyczne. Jakie to jeszcze nie wiedziałam, testowałam w trakcie kilka opcji. Sukces przyszedł z czasem, schudłam w pół roku prawie 15 kg, bez efektu jojo. Pierwszy raz chudłam bez odchudzania się, a ile diet przeżyłam wcześniej, to tylko ja wiem. To wtedy tak naprawdę zrozumiałam, czym jest ten cały rozwój osobisty, który wydawało mi się wtedy, uprawiałam od kilku lat. SUKCES TO 3 SKŁADOWE: DECYZJA+DZIAŁANIE+ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA 2 PIERWSZE SKŁADNIKI! Wraz z tym doświadczeniem przyszły kolejne: decyzja o kontynuowaniu studiów na 2 kierunkach równocześnie, szkolenia, założenie firmy.  A za tym wszystkim stoi wiele wypracowanych na nowo nawyków!

Zaczynałam od zera. Sama, tylko z pomocą książek, których nie kopiowałam kropka w kropkę, a szukałam rozwiązania dopasowanego do mnie. Już wtedy byłam po pierwszym stopniu szkolenia z terapii krótkoterminowej i wiedziałam, że grunt to rozpoznać swoje zasoby. Zrobiłam to i znalazłam się w innym miejscu. Dzisiaj z powodzeniem przenoszę moje doświadczenia na pracę innych osób, pamiętając o tym, by nie wkładać nikogo w sztywne ramy! Nie mam dla Ciebie gotowych rozwiązań, nie wcisnę Cię w moją wizję Ciebie, ale mam schemat, który możesz dopasować do siebie i skorzystać z niego na tyle, na ile to czujesz! Warunkiem jest tylko podjęcie decyzji, działanie i odpowiedzialność za te 2 rzeczy! I to będzie Twój, nie mój sukces!

One też to robią!

Problem z którym się mierzysz, czy to jest nadwaga, czy brak punktualności, czy może brak systematyczności w życiu i w pracy jest punktem wyjścia do zmiany! Wyobrażasz sobie dzisiaj siebie, że za 3 lata wciąż jesteś w tym samym miejscu, a raczej w innym, jeszcze gorszym? Przecież jeśli dzisiaj nie zrobisz nic, to problem będzie się pogarszał: kilogramów przybędzie, możesz stracić pracę przez ciągłe spóźnianie się, czy też brak konsekwencji w dążeniu do celu. Bez względu na to ile razy już podejmowałaś próbę to dzisiaj jest najlepszy czas, by go pożegnać. Przestań więc mówić, że nie można, że nie schudniesz, nie umiesz zarządzać czasem i wyznaczać priorytetów, bo TV czy Fb zabiera Ci tyle czasu. Dzisiaj masz szansę podjąć decyzję i wprowadzić zmianę! Przeczytaj, jak inne kobiety pracowały nad wyzwaniem “Zmień nawyki w 7 dni!”

 

Możesz czekać całe życie na zmianę warunków, ale jeśli dzisiaj nie podejmiesz decyzji i działania, może się później okazać, że się nie doczekałaś. Chcesz tego?

Trusted and Raved about by 1000s of our customers...
You'll love it too...
Best Solution For A Major Problem
Tamigachi on Oct 03, 2018

Duis ullamcorper ipsum et mi lacinia, et laoreet nibh aliquet. Proin fermentum, libero in imperdiet scelerisque, est lorem consectetur quam, sit amet semper velit tortor id eros. Praesent enim tortor, auctor sed bibendum ut, scelerisque ut magna. Duis ullamcorper ipsum et mi

Best Solution For A Major Problem2
Tamigachi on Jan 25, 2018

Duis ullamcorper ipsum et mi lacinia, et laoreet nibh aliquet. Proin fermentum, libero in imperdiet scelerisque, est lorem consectetur quam, sit amet semper velit tortor id eros. Praesent enim tortor, auctor sed bibendum ut,

Best Solution For A Major Problem3
Tamigachi on Dec 23, 2017

Duis ullamcorper ipsum et mi lacinia, et laoreet nibh aliquet. Proin fermentum, libero in imperdiet scelerisque, est lorem consectetur quam, sit amet semper velit tortor id eros. Praesent enim tortor, auctor sed bibendum ut, scelerisque ut magna. Duis ullamcorper ipsum et mi

Best Solution For A Major Problem4
Tamigachi on Dec 28, 2017

Duis ullamcorper ipsum et mi lacinia, et laoreet nibh aliquet. Proin fermentum, libero in imperdiet scelerisque, est lorem consectetur quam, sit amet semper velit tortor id eros. Praesent enim tortor, auctor sed bibendum ut, scelerisque ut magna. Duis ullamcorper ipsum et mi

Use this section to tell them what other users are saying….

Add this awesome item to your cart with all its amazing benefits
Order Now and You’ll Get..
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
 • Maecenas et nunc lobortis, suscipit massa non, eleifend elit. Aenean bibendum interdum massa, eu viverra ipsum ultrices sed.
 • Lorem ipsum dolor sit amet
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas et nunc lobortis, suscipit massa non, eleifend elit. Aenean bibendum interdum massa, eu viverra ipsum ultrices sed.
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas et nunc lobortis, suscipit massa non, eleifend elit. Aenean bibendum interdum massa, eu viverra ipsum ultrices sed.

Handle an objection or answer an important question. Use this text section here to let them know why they should click the button below.

We Standby Our Product
Got a guarantee or a solid return/refund policy? Highlight them all here to arrest your buyer's last-minute objections. Reinforce the trust.
100% Secure Checkout

100% Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis posuere dolor vitae ex maximus dictum. Aenean laoreet congue diam.

Free Shipping

Free Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis posuere dolor vitae ex maximus dictum. Aenean laoreet congue diam.

Refund Guarantee

Refund Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis posuere dolor vitae ex maximus dictum. Aenean laoreet congue diam.

Complete Satisfaction

Complete Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis posuere dolor vitae ex maximus dictum. Aenean laoreet congue diam.

Got a guarantee or a solid return/refund policy? Highlight them all here to arrest your buyer's last-minute objections. Reinforce the trust.

Act Fast: Grab this one-time exclusive offer before time runs out. This offer is not available elsewhere on the site.