Order Submitted Special Offer Order Receipt

Wait {{customer_first_name}}! Here's an exclusive offer to complement your order!

Add this to your order and get 25% discount. We will ship it with other items.

Przedstawiam Ci moją pierwszą publikację:

“W drodze po szczęście”

Dla kobiet chcących od życia więcej!

Bardzo się cieszę, że mogę przedstawić Ci mojego e-booka. Wymyśliłam go sobie w ten sposób, że podzielony jest na 2 części. Pierwsza część zawiera moją osobistą historię, czyli wszystko to, co kiedyś uważałam za problem, za przysłowiową kule u nogi, a co w konsekwencji stało się dla mnie zasobem. Piszę tam o diagnozie autyzmu u mojego syna, o tym, jak trudne to doświadczenie. Druga część prowadzi czytelnika przez zakamarki rozwoju osobistego – takie, które są kluczowe dla trwałej i wartościowej zmiany, a tak często pomijanych. Piszę jak ważna jest dla Ciebie nadzieja w dążeniu do wyznaczonego celu, jak istotne dla Twojego rozwoju jest to, byś jak najlepiej poznała siebie: to jak o sobie myślisz, jakie masz przekonania i które nawyki wspierają Twój rozwój, a które go sabotują.  Przypominam Tobie (bo zapewne zapomniałaś tylko na chwilkę) jak ważne są Twoje potrzeby, jak bardzo potrzebujesz dobrych i zdrowych relacji w swoim życiu, a co za tym idzie również równowaga między braniem i dawaniem!

Każdy rozdział jest inny, ale każdy ma znaczenie. W pewnych momentach zostawiam Cię z pytaniami, na które warto odnaleźć odpowiedź, podaję też techniki, które pomogą rozwiązać niektóre problemy. Na końcu e-booka przedstawiam Ci 2 historie moich klientek: historie z happy end’em, bo zakończyły proces terapii i coachingu z sukcesem.

Ta książka to OBOWIĄZKOWA LEKTURA dla każdego,

kto chce realnej i trwałej zmiany w swoim życiu!

10% dochodu z każdego sprzedanego e-booka zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji NeuroNietypowi!

Co znajdziesz w e-booku?

Dowiesz się, czy i w jaki sposób myślenie o sobie może blokować Twój rozwój, a dzięki temu zaczniesz świadomie zmieniać swoje przekonania,

Spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka i poznasz mechanizmy i przeszkody utrudniające rozwój osobisty, a dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie działać pomimo tego,

Zastanowisz się „dlaczego przestałaś tańczyć” i czego żałujesz w życiu, a to da Ci klarowność sytuacji w której jesteś,

Poznasz lepiej samą siebie, a to da Ci możliwość podjęcia świadomej decyzji, która ścieżka rozwoju jest dla Ciebie,

Zdecydujesz, które wartości stanowią Twój życiowy kompas, a tym samym nauczysz się wyznaczać cele i opracujesz plan działania,

℘ Poznasz skuteczne metody motywacji i działania, dzięki temu Twoje marzenia w końcu zaczną się spełniać!

 

 


SPIS TREŚCI

Część I

JA – OD WROGIEGO ŚWIATA DO POCZUCIA SZCZĘŚCIA 

 Rozdział 1 2 lata temu… 

Rozdział 2 Spotkanie z autyzmem 

ROZDZIAŁ 3 Ciemna noc duszy 

ROZDZIAŁ 4  Życie dzisiaj 

Część II

TY – W JAKIM ŻYJESZ ŚWIECIE? 

Rozdział 5  Dlaczego przestałaś tańczyć 

Rozdział 6 Poznaj siebie – swoje prawdziwe ja 

Rozdział 7 Jak o sobie myślisz 

Rozdział 8 Koło życia 

Rozdział 9 Samoświadomość 

Rozdział 10 Potrzeby – Twój przewodnik po życiu 

Rozdział 11 Relacje – Twoje powietrze 

Rozdział 12 Twoje myśli tworzą Twój świat 

Rozdział 13 Masz coś czego żałujesz? 

Rozdział 14 Droga nie zawsze usłana różami 

Rozdział 15 Nadzieja 

Rozdział 16 Branie i dawanie – znajdź równowagę 

Rozdział 16 Nawyk – wróg wróg publiczny nr 1 

Rozdział 18 Za czym gonisz? 

Rozdział 19 Co jest w życiu ważne? 

Rozdział 20 Bądź wdzięczna 

Rozdział 21 Ja niedoskonała – odważ się żyć! 

Rozdział 22 Dodatek specjalny –  2 wywiady z moimi klientkami 


Poznaj opinie osób, które już przeczytały e-book:

Przeczytałam i dochodzę jeszcze do siebie. Nie mogłam przerwać czytania choć oczy zalane łzami. To jest tak mocne a zarazem piękne , na samą myśl mam ciarki. Kiedy czytałam to dosłownie czułam to te emocje , spojrzenia, szeptania… Tak jakbym czytała o sobie i o swoich stratach , tęsknotach, bolączkach. Nawet teraz jak to pisze płyną mi łzy . Te wzruszającej poruszającej publikacji dawno nie czytałam, a w dodatku tak osobistego sprawozdania ze swojego życia… – Agnieszka

Czytałam Twojego e-booka!! wzrusza do łez. Towarzyszę Ci tutaj od jakiegoś czasu, ale nigdy nie przypuszczałam, że masz do opowiedzenia taką historię!! Podziwiam Cię jeszcze bardziej <3 Jesteś dla mnie ogromną motywacją i INSPIRACJĄ!! Mam nadzieję, że ten e-book trafi do wielu osób i zmieni ich życie!! – Agnieszka L.

Beatko, takie historie dodają skrzydeł – i Tobie, byś leciała coraz wyżej, i Twoim czytelniczkom. Gratuluję odwagi i determinacji! Leć po swoje! Powodzenia. – Małgorzata

Jeszcze nie doczytalam do końca pierwszego rozdziału, a już ryczę jak bóbr! Książki od 3 lat nie miałam czasu wziąć do ręki, ale tą przeczytam! 🙂 – Agnieszka L.

Jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego i pedagogiem specjalnym i od ponad 2 lat prowadzę własną firmę pracując każdego dnia z różnymi grupami ludzi. Ukończyłam studia magisterskie i podyplomowe na wydziale nauk społecznych, a następnie kursy uprawniające do pracy z drugim człowiekiem. Jestem w trakcie certyfikacji terapeuty w nurcie TSR/PSR.Każdego dnia w moim gabinecie pracuję z dziećmi, kobietami i coraz częściej z mężczyznami (również w formie konsultacji i sesji on-line) koncentrując się na ich zasobach, zainteresowaniach i marzeniach, które często spychane są na ostatnie miejsce.
Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który ponad 12 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu w moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniłam się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.
Trusted and Raved about by 1000s of our customers...
You'll love it too...
Best Solution For A Major Problem
Tamigachi on Oct 03, 2018

Duis ullamcorper ipsum et mi lacinia, et laoreet nibh aliquet. Proin fermentum, libero in imperdiet scelerisque, est lorem consectetur quam, sit amet semper velit tortor id eros. Praesent enim tortor, auctor sed bibendum ut, scelerisque ut magna. Duis ullamcorper ipsum et mi

Best Solution For A Major Problem2
Tamigachi on Jan 25, 2018

Duis ullamcorper ipsum et mi lacinia, et laoreet nibh aliquet. Proin fermentum, libero in imperdiet scelerisque, est lorem consectetur quam, sit amet semper velit tortor id eros. Praesent enim tortor, auctor sed bibendum ut,

Best Solution For A Major Problem3
Tamigachi on Dec 23, 2017

Duis ullamcorper ipsum et mi lacinia, et laoreet nibh aliquet. Proin fermentum, libero in imperdiet scelerisque, est lorem consectetur quam, sit amet semper velit tortor id eros. Praesent enim tortor, auctor sed bibendum ut, scelerisque ut magna. Duis ullamcorper ipsum et mi

Best Solution For A Major Problem4
Tamigachi on Dec 28, 2017

Duis ullamcorper ipsum et mi lacinia, et laoreet nibh aliquet. Proin fermentum, libero in imperdiet scelerisque, est lorem consectetur quam, sit amet semper velit tortor id eros. Praesent enim tortor, auctor sed bibendum ut, scelerisque ut magna. Duis ullamcorper ipsum et mi

Use this section to tell them what other users are saying….

Add this awesome item to your cart with all its amazing benefits
Order Now and You’ll Get..
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
  • Maecenas et nunc lobortis, suscipit massa non, eleifend elit. Aenean bibendum interdum massa, eu viverra ipsum ultrices sed.
  • Lorem ipsum dolor sit amet
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas et nunc lobortis, suscipit massa non, eleifend elit. Aenean bibendum interdum massa, eu viverra ipsum ultrices sed.
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas et nunc lobortis, suscipit massa non, eleifend elit. Aenean bibendum interdum massa, eu viverra ipsum ultrices sed.

Handle an objection or answer an important question. Use this text section here to let them know why they should click the button below.

We Standby Our Product
Got a guarantee or a solid return/refund policy? Highlight them all here to arrest your buyer's last-minute objections. Reinforce the trust.
100% Secure Checkout

100% Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis posuere dolor vitae ex maximus dictum. Aenean laoreet congue diam.

Free Shipping

Free Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis posuere dolor vitae ex maximus dictum. Aenean laoreet congue diam.

Refund Guarantee

Refund Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis posuere dolor vitae ex maximus dictum. Aenean laoreet congue diam.

Complete Satisfaction

Complete Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis posuere dolor vitae ex maximus dictum. Aenean laoreet congue diam.

Got a guarantee or a solid return/refund policy? Highlight them all here to arrest your buyer's last-minute objections. Reinforce the trust.

Act Fast: Grab this one-time exclusive offer before time runs out. This offer is not available elsewhere on the site.