Dołącz do masterklasy

Zmień Swoje Życie!

Powiedz TAK swojemu nowemu życiu... życiu, w którym jesteś wystarczająca, w którym obfitość jest Twoim naturalnym stanem, a pewność siebie wspiera Cię w dążeniu do Twoich marzeń!

ZMIEŃ

Tylko TY możesz to zrobić! Tylko TY możesz zmienić swoje życie na takie, które będzie spełnieniem i szczęściem jednocześnie! Tylko TY możesz zgadzać się na bylejakość, której doświadczasz... WYBÓR...
Tylko TY może podjąć tą decyzję!

SWOJE

Życie, które masz dzisiaj jest takie, a nie inne. To fakt. Jednak to nie jest jedyna opcja! Jeśli podjęłaś decyzję o zmianie, to weź też pełną odpowiedzialność za to, co kreujesz każdego dnia!
Wszystko zależy od Ciebie!

ŻYCIE!

Żyjesz i to się liczy! Żyjesz i każdego dnia kreujesz swoje życie, które jest odpowiedzią na Twoje niewspierające przekonania i emocje! I to TY możesz świadomie nim zarządzać!
 To Twoje życie!

Myślę, że już wiesz, że życie, które teraz wiedziesz nie jest tym życiem z Twoich marzeń! Twoja rzeczywistość, w której najpewniej utknęłaś pokazuje Ci, że życie jest trudne, trzeba się namęczyć, by coś zdziałać, by coś osiągnąć! Być może Twoje emocje trzymają Cię w miejscu, bo pokazują Ci, że nie zasługujesz na lepszy scenariusz, więc pozwalasz, by każdy kolejny dzień mijał...

A co, jeśli jest inna możliwość przeżycia Twojego życia?

A co, jeśli to, jak wygląda Twoje życie zależy tylko od Ciebie?

A co, jeśli możesz już dzisiaj podjąć decyzję o tym, że Zmieniasz Swoje Życie?

Zmień Swoje Życie! 

To 6-tygodniowy program dla kobiet, które są zdecydowane na zmianę!  Zmianę, która oznacza stabilne poczucie własnej wartości, doświadczanie obfitości i pewność siebie!

Ten program pozwoli Ci poznać siebie z poziomu wystarczającej i doświadczyć życia, które wiedzie kobieta pewna siebie! Zbudujesz stabilny fundament, który pozwoli Ci kreować swoje życie, na Twoich własnych warunkach! Jakich? Sama to ustalisz w programie! Dzięki procesom, które dla Ciebie przygotowałam przejdziesz przez głęboką transformację na poziomie przekonań i emocji oraz aktywujesz w sobie odwagę do działania! 

Uwolnisz się od lęku i potrzeby udowadniania swojej wartości! Doświadczysz siebie w totalnie innym wymiarze i stawisz się do swojego nowego życia z poziomu obfitości! 

Jak dzisiaj wygląda Twoje życie?

Jak często to słyszę: "Lęk jest tak duży, że mimo iż chcę, to odpuszczam...", "Zaczynam - ale nie kończę...","Chciałabym, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać...", "Staram się, ale nic z tego nie wychodzi..." i to jedno na najważniejsze: "NA MNIE JUŻ CHYBA NIC NIE ZADZIAŁA... PRZYPADEK BEZNADZIEJNY..."

Właściwie każdego dnia słyszę, że mimo podejmowanych prób nic się nie zmiana. Dzień za dniem mija, a życie coraz bardziej boli! Tak bardzo, że chciałoby się zapomnieć, że w ogóle istnieje...

 Słuchając tych wszystkich trudnych historii zastanawiałam się, co mogę zrobić, jak mogę pomóc, by osoby, które przychodzą do mnie po pomoc mogły w końcu zacząć działać i doprowadzić to działanie do końca... bez porażki i bez odkładania na później... bo przecież te wszystkie próby działania, te wszystkie porażki i próby przetrwania biorą się z jednego: z nieustannego poszukiwania szczęścia!

"Nigdy nie jest za późno  - za późno by zmienić swoje życie, za późno by być szczęśliwym!" - Jane Fonda

Ten program jest dla Ciebie, jeśli...

 • Wiesz, że Twoje niskie poczucie własnej wartości wpływa na to, jak wyglądają Twoje relacje i stanowczo zbyt często w tych relacjach nie stajesz po swojej stronie, 
 • Każdego dnia doświadczasz sytuacji i momentów, w których czujesz, że nie zasługujesz na lepsze życie, 
 • Nie pozwalasz sobie na spróbowanie czegokolwiek lepszego niż to, co masz, bo uważasz, że i tak nic z tego nie wyjdzie,
 • Problemy, których doświadczasz w swoim życiu przytłaczają Cię tak bardzo, że nie potrafisz już znaleźć przestrzeni na cokolwiek innego,
 • Jesteś przytłoczona tym, co dzieje się na świecie i to wpływa na poziom Twojej energii - nie potrafisz się od tego odciąć,
 • Podejmujesz decyzję o tym, że chcesz coś zmienisz, obiecujesz coś sobie, a potem odkładasz działania, a w konsekwencji budzi to w Tobie poczucie winy, że znowu zawiodłaś siebie, 
 • Masz już dosyć ciągłego użerania się, ciągłej walki i mamienia samej siebie obietnicami, z których nigdy nic nie wynikło,
 • Jesteś zdeterminowana, że chcesz od życia więcej - jesteś gotowa na zmiany!

Stanowczo zbyt wiele kobiet żyje dzisiaj życiem, którego nie lubią! Żyją życiem, które z dnia na dzień jest takie samo... szare i bez znaczenia. Praca - dom - obowiązki domowe - sen! W międzyczasie trochę Facebooka albo serial w TV! Od czasu do czasu wyjście do kina albo spotkanie z koleżankami... A potem znowu szara rzeczywistość i często pojawiająca się tęsknota nie wiadomo za czym!

Kobiety z którymi pracowałam mówiły, że nauczyły się spychać tą tęsknotę do nieświadomości z mistrzowską precyzją, bo ta tęsknota bolała... A bólu w swoim życiu nie chcemy najbardziej! Nauczyłyśmy się więc udawać, że wszystko jest ok. Jednak serca nie okłamiesz!

...i rozpocznij nową, niesamowitą przygodę!

Jak będzie wyglądał program?

Program to 6 spotkań w trakcie których zgłębisz następujące tematy:

Poczucie własnej wartości jako decyzja!

Twoje poczucie własnej wartości jest! Jest w Tobie, tylko potrzebujesz je odkryć i doświadczyć siebie w innym wymiarze! W trakcie tego programu zrozumiesz, że to, czy masz wysokie poczucie własnej wartości czy nie, jest kwestią decyzji! Te decyzje czekają na akceptację z Twojej strony!

Obfitość jako doświadczenie

To, czy żyjesz w obfitości, czy nie zależy tylko od Ciebie! Możesz jej doświadczać i czuć, że kierujesz swoim życiem, albo może być odwrotnie. W trakcie programu doświadczysz obfitości otwierając się na nieograniczony przepływ energii w swoim życiu w każdej jego sferze i zrozumiesz, że to też masz już w sobie!!

Pewność siebie jako działanie!

Twoja pewność siebie obudzi się kiedy zrozumiesz, że to zależy tylko od Ciebie. Każdy najmniejszy krok w kierunku zmiany buduje Twoje przekonanie o sobie, o tym że możesz. W trakcie tego spotkania zaczniesz działać z poziomu "jestem wartościowa" i doświadczania obfitości! To wyniesie Cię na inny poziom!

Konkrety:

Każdy temat to 2 tygodnie pracy na wielu poziomach! To 6 spotkań w trakcie których przejdziesz przez procesy, które natychmiast będą aktywowały Twoje nowe przekonania i emocje! 

Baza materiałów:

Do każdego tematu otrzymasz bazę materiałów takich jak: medytacje, wizualizacje, sesje oddechowe i techniki, które będą pomagały w uwalnianiu tego, co jest do uwolnienia!

Wsparcie dla Ciebie!

Na każdym etapie masz moje wsparcie! Przez 6 kolejnych tygodni jestem do Twojej dyspozycji w grupie na Fb i messengerze! 

W trakcie wszystkich sesji uzdrowisz przekonania i blokady, które dzisiaj nie pozwalają Ci żyć po swojemu:

 • "Jestem niewystarczająco dobra!" 
 • "Nie zasługuję na dobre życie/relacje/pracę!"
 • "Muszę udowadniać swoją wartość!" 
 • "To zawsze innym się udaje/mają szczęście, mnie to nie dotyczy!"
 • Lęk przed porażką i odrzuceniem,
 • Poczucie wstydu i poczucie winy,
 • Podążanie drogą braku/ofiary,
 • Prokrastynacja, słomiany zapał, zwątpienie w siebie!