Odważ się żyć! 

Nie odkładaj siebie na później!

Niesamowita książka o zmianie, która zawiera nie tylko kawałki wiedzy, ale przede wszystkim pokazuje krok po kroku proces zmiany!

Przeczytaj i dowiedz się, jak krok po kroku wprowadzić zmianę i zacząć żyć na własnych zasadach!

Czego szukasz?

Widzisz, jak inni ludzie zmieniają swoje życie, podejmują decyzję i po prostu robią to, co sobie zaplanowali... i być może też byś tak chciała, ale totalnie nie wiesz, od czego zacząć, jak ruszyć z miejsca? Pewnie masz marzenia i wyobrażasz sobie siebie taką niesamowitą, biorącą od życia to, co Ci się należy, ale kiedy już chcesz to zrobić, to nie wiesz, od czego zacząć?

Na pewno nie chcesz już dłużej czekać i patrzeć, jak inni spełniają swoje marzenia, podczas gdy Ty wciąż stoisz w miejscu, prawda?

Im więcej czasu upływa, tym trudniej podjąć działanie... tym trudniej zrobić ten pierwszy krok, by w końcu coś zmienić! Im więcej czasu upływa, tym trudniej uwierzyć, że ta zmiana w ogóle jest możliwa!  Zaczynasz wątpić w zmianę, w siebie, w to, że Twoje życie może być inne! I absolutnie rozumiem Twoje rozterki i zwątpienia!

Mam jednak dobrą wiadomość!

Jeśli chcesz innego życia niż to, które teraz masz, jeśli chcesz zacząć żyć na własnych zasadach, spełniać swoje marzenia, odkrywać piękno świata i swoje wewnętrzne, to jesteś o krok od poznania tego, jak to zrobić!

W książce "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" pokażę Ci, jak krok po kroku przejść przez proces odkrywania w sobie odwagi, budowania wewnętrznej mocy i tworzenia planu na przyszłość!

Jeżeli czujesz, że to jest najlepszy czas, by w końcu wprowadzić zmiany, o których do tej pory tylko marzyłaś, to jesteś w odpowiednim miejscu, by to zrobić!

Dosłownie na wyciągnięcie ręki masz kompletny progam, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez zmianę i budowanie Twojej wewnętrznej mocy!

Wiele lat temu sama przeszłam przez ten proces zmiany, a teraz przeprowadzam przez niego moje klientki, które z powodzeniem zmieniają swoje życia i budują niesamowitą przyszłość: w zgodzie z sobą i na własnych zasadach!

...bo zmiana jest możliwa, jeśli tylko się na nią odważysz!

Co dokładnie znajdziesz w książce?

To nie jest zwykły poradnik, jakich wiele w dzisiejszych czasach!

Ta książka ma dosłownie zmienić Twoje życie! Nie tylko doładować Cię nową wiedzą i na chwile obudzić Twoją motywację do działania... Ta książka ma pokazać Ci schemat zmiany, dać konkretne zadania do wykonania i zmusić do odpowiedzenia sobie na pytania o sens i znaczenie!

Przede wszystkiem jednak ta książka ma Ci dać totalną klarowność w którym miejscu jesteś, dokąd chcesz iść i jak to zrobić, by wyruszyć w najważniejszą podróż w Twoim życiu!

Nie chodzi bowiem o to, byś tylko przez chwilę wzbiła się ponad własne ograniczenia, ale żebyś weszła na drogę zmiany, która będzie trwała i przynosiła określone rezultaty!

Cel 1!

Zdiagnozujesz, jak wygląda Twoja rzeczywistość i zrozumiesz, czego tak naprawdę nie chcesz w swoim życiu!

Cel 2!

Dowiesz się, jakie blokady z Twojego dzieciństwa nie pozwalają Ci dzisiaj działać i wprowadzać upragnioną zmianę!

Cel 3!

Zaczniesz zmieniać to co Cię blokuje, budując swoją wewnętrzną moc i z odwagą zaczniesz realizować cele i spełniać marzenia, tworząc przyszłość, jakiej zawsze chciałaś!

Prawda jest taka, że... wszystko co umieściłam w tej książce znajduje się też w moich kursach online, tyle, że one kosztują zdecydowanie więcej!

Ta książka...

Zawiera wszystkie najważniejsze elementy wprowadzania do swojego życia zmiany, ale żeby je poznać bądź znaleźć w jednym miejscu, trzeba ogromnego wysiłku i szukania w naprawdę różnych miejscach!

Dzięki tej książce:

Dowiesz się jakie są kluczowe elementy, niezbędne w procesie zmiany, dzięki którym wytrwasz w najważniejszym procesie w swoim życiu i już nigdy nie powiesz, że nie dowozisz albo, że rządzi Tobą słomiany zapał!

Zmienisz niewspierające przekonania wtłoczone do twojej podświadomości w Twoim dzieciństwie, by zacząć poznawać prawdziwą siebie: bez tego co niewspierające i odbierające moc!

Spotkasz się z własnymi emocjami, by w końcu je poznać, nazwać i zrozumieć, a dzięki temu wielokrotnie staniesz przed decyzją jak się zachować w obliczu danej emocji, zamiast wybuchać bądź tłumić je, tak jak to robiłaś dotychczas!

Odkryjesz w sobie odwagę do sięgania po więcej, a dzięki temu zaczniesz spełniać swoje marzenia i realizować koleje mniejsze i większe cele!

Wyrzucisz ze swojego plecaka wszystkie kamienie, które zbierałaś przez całe życie, by zacząć zapełniać go nowymi wspierającymi historiami i doświadczeniami!

Odkryjesz czego chcesz w życiu i zaczniesz stopniowo podążać drogą do swoich marzeń, do swojej wymarzonej wizji życia!

Odkryjesz czego chcesz w życiu i zaczniesz stopniowo podążać drogą do swoich marzeń, do swojej wizji!

...ale to nie wszystko...

Zbudujesz nowy obraz siebie, co oznacza, że będziesz inaczej o sobie myślała, inaczej się czuła, będziesz miała inne nawyki - te wspierające i zmieni się wiele Twoich zachowań, bo zaczniesz stawiać granice, a inni ludzie zaczną to szanować!

Zbudujesz solidne i trwałe fundamenty swojego nowego życia, dzięki czemu już nigdy nie polegniesz w trakcie jego budowania swojego nowego życia, bo będziesz znała zasady i wartości, które będą prowadzić Cię to właściwą drogą!

Twoje poczucie własnej wartości wzrośnie i stanie się w końcu na tyle stabilne, że zaczniesz traktować siebie z miłością i zawsze postawisz siebie na pierwszym miejscu, a to oznacza, że już nigdy nie będziesz sobie umniejszać i rozdawać siebie innym więcej, niż chcesz!

Sprawdź, jakie BONUSY dla Ciebie przygotowałam!

BONUS #1 Pakiet medytacji i wizualizacji!

Budowanie wspierających nawyków jest jednym z kluczowych elementów zmiany! Przygotowałam dla Ciebie pakiet 5 medytacji i wizualizacji, które pomogą Ci świadomie programować Twoją podświadomość na sukces i skuteczność!

Medytacje dostępne są w formie plików MP3 na mojej platformie szkoleniowej i możesz je pobrać na swój telefon, by korzystać z nich w najlepszym dla siebie momencie!

Wartość pakietu: 197 zł

BONUS #2 "Szkolenie "7-krokowa metoda pracy z emocjami!"

Umiejętność słuchania i pracy z własnymi emocjami jest dzisiaj najbardziej pożądaną kompetencją! Dowiedz się, jak nauczyć się zauważać swoje emocje, jakie kolejne kroki podjąć, by świadomie decydować, jak chcesz się zachować w konkretnej sytuacji, która wzbudza intensywne emocje!  Powiedz NIE wybuchom złości albo ukrywaniu tego, co naprawdę myślisz i czujesz!

Szkolenie dostępne jest na mojej platformie szkoleniowej i zawiera specjalny workbook do pracy ze szkoleniem!

Wartość pakietu: 297 zł

BONUS #3 "Pakiet warsztatów online MAGIC BOX!"

ykl warsztatów online:

 • 24.01.2022 r. "W stronę uważności!"  (Nagranie dostępne w platformie szkoleniowej!)
 • 31.01.2022 r. "Okiełznać stres!" (Nagranie dostępne w platformie szkoleniowej!)
 • 14.02.2022 r. "Szczęście na wyciągnięcie ręki"
 • 21.02.2022 r. "Twoja moc czeka na odkrycie!"
 • 07.03.2022 r. "Kobiecości czar!"
 • 14.03.2022 r. "Nowa Ty!"
 • 21.03.2022 r. "Wartościowe życie!"
 • 28.03.2022 r. "W stronę siebie!"

Wszystkie warsztaty są nagrywanie i będą umieszczone w platformie szkoleniowej! Dożywotni dostęp do wszystkich szkoleń!

Wartość pakietu: 1576 zł

BONUS SPECJALNY DLA OSÓB, KTÓRE ZDECYDUJĄ SIĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W WIECZORZE AUTORSKIM!

30-dniowy intensywny MASTERMIND "Żyj w Pełni!", który odbędzie się w kwietniu 2022 roku!  W trakcie tego mastermind zmienisz swój obraz siebie! Szkolenie składa się z 4 modułów - każdy moduł to 1 tydzień:

Moduł 1: Twoja rzeczywistość!

Moduł 2: Kim chcesz być?

Moduł 3: Wewnętrzna moc!

Moduł 4: W stronę przeznaczenia!

Przez 30 dni w specjalnej grupie na Facebooku odkryjesz moc grupy i wsparcia, jakie z niej płycie, spotkasz się z nami 4 x (1x w tygodniu) w aplikacji ZOOM, gdzie popracujemy z dodatkowymi technikami i metodami programowania podświadomości i zdecydowanie zmienisz sposób myślenia o sobie i podejmiesz decyzje, których do tej pory się bałaś!

Wartość mastermind: 497 zł!

WIECZÓR AUTORSKI!

Termin WIECZORU AUTORSKIEGO to 25.02.2022 roku w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym, przy ul. Trzy Lipy 3 w Gdańsku,

 Właśnie w tym dniu odbędzie się premiera książki! Spotykamy się o godz. 17:00!

W trakcie wieczoru autorskiego odbędzie się około 2-godzinne szkolenie "Odważ się żyć!", a potem przy kawie i ciastku porozmawiamy i poznasz inne wspaniałe kobiety  które zmieniają  świadomie zmieniają swoje życie! 


Wybierz najlepszą dla siebie opcję!

książka
 "Odważ się żyć!
Nie odkładaj siebie na później!
 

59,90

 • Egzemplarz książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" - książka zostanie wysłana po 25.02.2022 r.
 • BONUS #1 Pakiet medytacji i wizualizacji 
 • BONUS #2 Szkolenie: "7-krokowa metoda pracy z emocjami"
 • BONUS #3 Pakiet warsztatów online "MAGIC BOX"
 • WIECZÓR AUTORSKI w Gdańsku (25.02.2022 r. godz. 17:00
 • BONUS SPECJALNY:  30 dniowy MASTERMIND  "Żyj w Pełni!" - edycja 04/2022
KSIĄŻKA
 "ODWAŻ SIĘ ŻYĆ!
NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA PÓŹNIEJ! + WIECZÓR AUTORSKIE W GDAŃSKU!

197

 
 • Egzemplarz książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" - książkę odbierzesz w dniu wieczoru autorskiego!
 • BONUS #1 Pakiet medytacji i wizualizacji 
 • BONUS #2 Szkolenie: "7-krokowa metoda pracy z emocjami"
 • BONUS #3 Pakiet warsztatów online "MAGIC BOX"
 • WIECZÓR AUTORSKI w Gdańsku (25.02.2022 r. godz. 17:00)
 • !!! BONUS SPECJALNY:  30 dniowy MASTERMIND  "Żyj w Pełni!" - edycja 04/2022 !!!

Beata Biegała, trener rozwoju osobistego, pedagog. Mentorka kobiet. 

Jej życiową misją jest pomaganie kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia poprzez budowanie świadomości jak żyć w zgodzie z sobą i dla siebie. Swoją społeczność gromadzi wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zaprasza, zachęca i motywuje do zmiany, bo wierzy, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!

Autorka książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"  Współautorka w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorka wielu skutecznych szkoleń rozwojowych.

  Prywatnie żona oraz matką 2 nastolatków. To jej najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest jej motorem napędowym i to dzięki niemu w jej życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniła się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.