OFERTA FUNDATORSKA

 książki "Odważ się żyć. Nie odkładaj siebie na później!"

Chciałabym Cię zaprosić do projektu, kampanii fundatorskiej, która ma na celu wydanie mojej książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później"

Ta książka to MANIFEST DO WSZYSTKICH KOBIET, które dały sobie wmówić, że są niewystarczające... że nie zasługują na szczęście, radość, spełnienie!

Do końca kampanii pozostało ... dni:

Customers served! 0 Customers served!

Zbiórkę wsparło:

Customers served! 0 Customers served!

osób!

Aktualny stan zbiórki:

Customers served! 0 Customers served!

O KSIĄŻCE

Jeśli trochę mnie znasz, to wiesz, że szczęście, marzenia i te wszystkie "wzniosłe" sprawy są dla mnie niezwykle ważne i moją życiową misją i najważniejszym zadaniem jest pomaganie innym kobietom w odkrywaniu szczęścia i poczucia spełnienia!

To ważne!


Każdy człowiek ma prawo być szczęśliwym, ale to kobiety zajmują najwięcej miejsca w moim sercu i to kobiety wspieram w ich poszukiwaniach!


Pomysł na książkę był moim wielkim marzeniem!


Pragnienie, którego nie mogłam usunąć z głowy żadnymi logicznymi argumentami. Samo pisanie potraktowałam jak pracę z konkretnym celem, który rozpisałam na konkretne zadania i dzienne priorytety. Niestety, w trakcie pisania plan działania się zmienił. Moja mama zachorowała i wkrótce umarła. Przez cały ten czas, kiedy patrzyłam, jak ta cudowna kobieta z niesamowitą energią gaśnie... Moja mama przez całe życie ciężko pracowała. Czekała na emeryturę: wtedy miała zacząć żyć. Krótko przed chorobą rodzice kupili dom, tydzień przed diagnozą przyczepę kampingową. Mama zrobiła kartę rybacką. Mieli zacząć żyć! I ona nie zdążyła... bo odkładała to na potem...

PAKIET 1

KSIĄŻKA "ODWAŻ SIĘ ŻYĆ! NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA PÓŹNIEJ!" + wysyłka 

59,90 zł 

Dostępne 7 z 30 pakietów!

Co otrzymasz?

Egzemplarz książki

Wysyłka odbędzie się po 25.02.2022 r.

Pakiet Magic Box

Marzenie i misja

Wewnętrznie czuję, że marzenia nic nie znaczą, jeśli nie wynikają z głębokiego poczucia szczęścia. Wtedy spełniasz je nie tylko dla siebie, ale możesz w ten sposób pomagać innym. To właśnie pomaganie jest moim głównym życiowym celem, tym bardziej cieszę się, że mogę pomagać spełniając swoje wielkie marzenie!

Najważniejsze w tym wszystkim jest przesłanie: "Nie odkładaj siebie na później!" To przesłanie, które wyłania się z tej książki i woła do każdej kobiety, która stawia siebie gdzieś na końcu!

Kiedy zaczęłam ją pisać, miało to być coś, co zostanie tylko w szufladzie. Nie chciałam tylko e-booka, a wiedziałam, że na wydanie jej zwyczajnie nie mam pieniędzy. Wszystko jednak zmieniło się wtedy, kiedy zachorowała mama. Kiedy już czułam, że ona nie wygra tej nierównej walki, wiedziałam, że nie chcę odkładać tego marzenia na "wieczne nigdy", nie chcę odkładać w nieskończoność tego, co jest dla mnie ważne i co może zmienić życie wielu kobiet!

NIE CHCĘ ODKŁADAĆ SIEBIE NA PÓŹNIEJ!

 Stąd pomysł na stworzenie oferty fundatorskiej!

PAKIET 2

Książka "ODWAŻ SIĘ ŻYĆ! NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA PÓŹNIEJ!" 

297 zł  197 zł

Cena dostępna do 13.02.2022 r.

Co otrzymasz?

Egzemplarz książki

Wysyłka gratis*

SPOTKANIE AUTORSKIE**

Pakiet Magic Box!

Zostań moim ANIOŁEM!

Zamysł oferty fundatorskiej jest następujący: wspierasz mnie w wybranej przez siebie formie, a ja robię co mogę, żeby wesprzeć Ciebie w Twoim odkrywaniu siebie i zmianie! Każda osoba, która zdecyduje się dołączyć do projektu i zostanie moim Aniołem i na zawsze zajmie miejsce w moim sercu, a że moje serce jest przepełnione wdzięcznością i miłością, to odwdzięczę się wsparciem Twojego rozwoju!

Każdy ANIOŁ otrzyma dodatkowo, bez względu na to, jaki pakiet wybierze specjalny MAGIC BOX! Wartość tego boxa będzie się zwiększała w zależności od progów kwotowych, które w ramach kampanii fundatorskiej uda się pozyskać! Na dzień dzisiejszy wartość boxa oszacowałam na 1000 zł i wierz mi, moja wycena jest bardzo zachowawcza! 

Dodatkowo każdy ANIOŁ dołączy do wyjątkowej listy w mojej bazie mailowej i to właśnie Anioł będzie miał wszystkie informacje najszybciej i z pierwszej ręki!

DLA KOGO TA KSIĄŻKA?

"Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" to książka skierowana do kobiet, które zapomniały o sobie! 

PAKIET 3

Książka "ODWAŻ SIĘ ŻYĆ! NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA PÓŹNIEJ!" 

1682 zł  247 zł

Dostępne 9 z 10 pakietów!

Egzemplarz książki

Pakiet szkoleń o wartości ponad 1 000 zł!

SPOTKANIE AUTORSKIE**

Pakiet Magic Box!

Każdemu z nas zdarzają się momenty, kiedy coś odkładamy na później, czując, że to być może nie jest najlepszy czas. Dopadają nas codzienne trudności, mniejsze lub większe problemy. I jeśli to odkładanie zdarza się tylko czasami, to ok, nie będę się niepotrzebnie czepiać... Jeśli jednak z dnia na dzień odkładasz swoje życie na później, odkładasz siebie na później, to właśnie dzisiaj chcę Ci powiedzieć STOP!

Czas się zatrzymać!

Spojrzeć wstecz i odpowiedzieć sobie na 2 ważne pytania: 

 1. Jakiego życia chcesz za 5-10 lat?
 2. Czy sytuacja życiowa, w której jesteś DZISIAJ pozwoli Ci dojść do tego miejsca?

Przykro mi, jeśli Cię rozczaruję, ale jeśli dziś nie stawiasz siebie, swoich pragnień, marzeń i na pierwszym miejscu, to mało prawdopodobne, że za 5-10 lat nic się nie zmieni...

Chyba, że... dzisiaj podejmiesz decyzję, że już nigdy więcej nie odłożysz siebie na później... jak książkę kupioną na zapas, odłożoną na półkę i zapomnianą...

Kiedy zapominasz o sobie, to automatycznie oddajesz swoją moc innym. Dbasz o wszystkich dookoła, pomagasz innym, nawet wtedy, kiedy nikt Cię o to nie prosi. 

Dzięki tej książce:

 • przypomnisz sobie, dlaczego kiedyś miałaś marzenia, 
 • odkryjesz w sobie moc życia na własnych zasadach, 
 • spotkasz się z własnymi emocjami, by w końcu je poznać, 
 • wyznaczysz cele i zaczniesz je realizować, ale... wszystko to stanie się w zgodzie z Tobą,
 •  poznasz wiele innych tematów niezbędnych w procesie odkrywania i budowania siebie!

Najpierw jednak potrzebujesz podjąć decyzję, że chcesz zmiany!

MAGIC BOX!

Wspierając wydanie mojej książki chcę dać Ci coś więcej od siebie! Dlatego przygotowałam specjalny pakiet MAGIC BOX, czyli serię warsztatów rozwojowych, które poprowadzę dla Ciebie w aplikacji ZOOM! Spotykamy się wg poniższego harmonogramu:

Cykl warsztatów online:

 • 24.01.2022 r. "W stronę uważności!"
 • 31.01.2022 r. "Okiełznać stres!"
 • 07.02.2022 r. "Szczęście na wyciągnięcie ręki"
 • 21.02.2022 r. "Twoja moc czeka na odkrycie!"
 • 07.03.2022 r. "Kobiecości czar!"
 • 14.03.2022 r. "Nowa Ty!"
 • 21.03.2022 r. "Wartościowe życie!"
 • 28.03.2022 r. "W stronę siebie!"

To tylko część z tego, co dla Ciebie przygotowałam w podziękowaniu za wsparcie mojego projektu!

**WIECZÓR AUTORSKI

Termin WIECZORU AUTORSKIEGO jest już zarezerwowany! Odbędzie się 25.02.2022 roku w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym, przy ul. Trzy Lipy 3 w Gdańsku i właśnie w tym dniu odbędzie się premiera książki! Spotykamy się o godz. 17:00!

Decydując się na dowolny pakiet (z wyjątkiem 1) otrzymujesz zaproszenie na to wydarzenie! Jednak wiem, jak to jest z planowaniem z takim wyprzedzeniem: ostateczną decyzję podejmiesz na początku lutego, wtedy określisz się, czy będziesz z nami ma żywo, czy jednak chcesz, bym wysłała książkę do Twojego domu!

Na terenie Polski wysyłka jest GRATIS! W przypadku innych krajów Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii, koszt wysyłki zostanie ustalony indywidualnie! Najlepiej napisz do nas maila na adres: kontakt@beatabiegala.pl

PAKIET 4

Książka "ODWAŻ SIĘ ŻYĆ! NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA PÓŹNIEJ!"  5 egzemplarzy!

319,50 zł  279 zł

Dostępne 5 z 5 pakietów!

5 egzemplarzy książki (-7% rabatu)

Wysyłka gratis!

SPOTKANIE AUTORSKIE!

Pakiet Magic Box!

PAKIET 6

Książka "ODWAŻ SIĘ ŻYĆ! NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA PÓŹNIEJ!"  10 egzemplarzy!

624 zł  499 zł

Dostępne 5 z 5 pakietów!

10 egzemplarzy książki (-7% rabatu)

Wysyłka gratis!

SPOTKANIE AUTORSKIE dla jednej osoby!

Pakiet Magic Box!

CO ZAWIERAJĄ PAKIETY?

WARTOŚĆ: 59,90+15 zł koszty wysyłki

KSIĄŻKA "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później"

Ponad 268 stron wartościowego tekstu  zamknięte w 40 rozdziałach, a każdy zakończony ćwiczeniem albo pytaniem, które poszerzy Twoją samoświadomość. To obowiązkowa lektura dla wszystkich kobiet, które odkładają siebie na później i odmawiają sobie w ten sposób życia na własnych zasadach! Pora to zmienić!

Z całego serca zapraszam Cię do wsparcia mojego projektu! 

Z serca dziękuję

Beata