KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA!

Odkryj Prawdę o Sobie - Odkryj Piękno Życia! 

ŚWIADOMOŚĆ


Staniesz się świadoma  tego, jak dzisiaj wygląda Twoje życie i jakie schematy rządzą Twoim życiem.

AKCEPTACJA PRZESZŁOŚCI

Przepracujesz trudną przeszłość, zaakceptujesz i wybaczysz.

FUNDAMENTY


Zbudujesz fundamenty pod nowe życie, które będą Cię wspierały w podążaniu własną drogą.

DORGA


Nowa droga, to nowe życie. Budowana w pełnej świadomości pozwoli Ci na odkrywanie nowych przestrzeni w życiu!

Kurs, który zmienia wszystko!

 1. Staniesz w prawdzie o sobie - zobaczysz z lotu ptaka jak wygląda Twoje życie, co w nim nie działa i co potrzebuje Twojego zauważenia i przytulenia.
 2. Zmierzysz się z przeszłością -  to ona generuje niewspierające przekonania i trudne emocje. Zwrócenie się ku temu co już było pozwala oczyścić to co niewspierające i spotkać się z prawdą o sobie.
 3. Odkryjesz to, czego nie słyszałeś/aś - Twoje potrzeby! Decydując się na przepracowanie przeszłości otwierasz się na to, co jest w Tobie i czeka na zauważenie.
 4. Zbudujesz fundamenty nowego życia - wartości, misja, wizja, własne zasady życia i w końcu postawisz siebie na pierwszym miejscu.
 5. Zbudujesz system wspierających nawyków - pozwoli to zbudować trwałą zmianę, która będzie widoczna w Twoim życiu nie tylko dla Ciebie, ale też dla osób w Twoim otoczeniu!

Kiedy rodzisz się jako małe dziecko, to jesteś jak czysta biała kartka... z każdą nową umiejętnością uczysz się życia... zapisujesz kolejne kawałki swojej kartki, a z czasem tworzysz z niej książkę...

Być może miałaś wspierających bliskich... być może okazywali Ci uczucia na każdym kroku, mówili co jest w życiu ważne i zachęcali do podejmowania wyzwań...

Niestety... najczęściej tak nie jest. I nie chodzi teraz o szukanie winnych, karanie itp.

Chodzi o to, by pomimo tego wszystkiego, co w Twoim życiu było niewspierające i trudne - bez względu na to, jak trudne to było - DAĆ SOBIE SZANSĘ! 

...bo jeśli kiedyś mogłeś nauczyć się myśleć o sobie źle, to zapewne możesz też zmienić ten niewspierający kod i nauczyć się myśleć o sobie dobrze!

Co Ty na to? 

Kiedy wspominam samą siebie sprzed lat, kiedy czułam się gorsza od innych, bo pochodzę z PGR-ów...

kiedy myślę o sobie, że nie podjęłam nigdy próby zdobycia pracy "gdzieś", bo łatwiej i bezpieczniej było pracować fizycznie w sklepie spożywczym moich rodziców...

kiedy myślę o tym, że nigdy nie mówiłam o tym co czułam i myślałam, bo tak bardzo bałam się wyśmiania przez innych... kiedy wspominam, jak kiedyś o sobie myślałam: "niczego nie osiągnę!", "jestem głupia!", "nie zasługuję na szczęście!" I to poczucie beznadziejności...Jeśli:

Potrzebujesz zrozumieć kim jest i po co żyjesz na tym świcie

Chcesz pokonać swoje ograniczenia, by móc zacząć świadomie kreować swoje życie

To:

Chcesz przestać robić to co musisz, czy powinnaś i zacząć robić to, co wychodzi z Twojego serca

Daj sobie szansę i dołącz do Kursu Pozytywnego Życia!

Kurs przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niuanse Twojego życia  tak, byś po drodze dowiedział/a się kim jesteś, czego chcesz od życia, ale przede wszystkim pomoże Ci odnaleźć ODWAGĘ do życia według Twoich zasad... bo kiedy je stworzysz, już nigdy nie pozwolisz, by Twoim życiem rządziły przypadki... by Twoim życiem rządziły niewspierające przekonania i trudne emocje... by Twoim życiem rządziło niskie poczucie własnej wartości! I to jest w tym wszystkim piękne: możesz dokonać tak wielkiej zmiany, jak tylko chcesz i zacząć budować życie na własnych zasadach! TYLKO ZRÓB TEN PIERWSZY KROK!

Kurs trwa 9 tygodni i składa się z 6 modułów, które ułożone są w proces, a każdy moduł zawiera od 6-12 lekcji. Kliknij w poszczególny moduł i sprawdź jakie lekcje zawiera:

Moduł 1 POZNANIE

Moduł 2 ZROZUMIENIE 

Moduł 3 PERSPEKTYWA

Moduł ZMIANA

Moduł 5 FUNDAMENTY

Moduł 6: DROGA

PRZECZYTAJ, CO O KURSIE POZYTYWNEGO ŻYCIA MÓWIĄ JEGO UCZESTNICY!

Sonia, lat 33 – fizjoterapeutka
„Miałam okazję testować kurs Beaty(…), bardzo dużo skorzystałam z tego, naprawdę można fajnie i łatwo bardzo dużo zmienić. Polecam Wam!"
Beata, lat 44 – Kierownik działu realizacji zamówień
„… zaczęłam uczestniczyć w szkoleniach, zaczęłam rozwiązywać ćwiczenia i zadania, które Beata zlecała, zaczęłam jeszcze lepiej poznawać siebie (…) dlatego polecam współpracę z Beatą, polecam jej szkolenia, kursy (…) bo można drobnymi krokami zmieniać swoje życie na lepsze!”

Ilona, lat 38 - przedsiębiorca

"Praca z Beatą na początku jeden na jeden, a później kontynuacja tej pracy z jej produktami online pozwoliła mi na odnalezienie balansu w życiu, którego tak bardzo mi brakowało, by zbyt dużo czasu poświęcałam swojej firmie. Nauczyłam się, że mogę delegować zadania i zaczęłam skupiać się na priorytetach, które prowadzą do mojego celu, a przestałam zajmować się niepotrzebnymi rzeczami i przejmować się problemami."

Anna, lat 34 - pracownik biurowy

"Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie."

Agnieszka, lat 38 - pedagog

"Dzięki Beacie, jej wyzwaniom i wsparciu moje życie i postrzeganie siebie bardzo się zmieniło. Tak naprawdę zaczęłam odnajdywać siebie kawałek po kawałku i układać na nowo. Polecam produkty, bo z wielu z nich skorzystałam i korzystam do dziś . Za każdym razem coś odkrywam."

CO ZYSKASZ DZIĘKI TEMU KURSOWI?

 • Odkryjesz niewspierające przekonania i trudne emocje, które do tej pory blokowały Twój rozwój, a dzięki spojrzysz na siebie i swoje życie z innej, nowej perspektywy,
 • Stworzysz wizję swojego życia i odkryjesz życiową misję, a dzięki temu Twoje głęboko skrywane marzenia i pragnienia będą mogły ujrzeć światło dzienne,
 • Poznasz i wprowadzisz do swojego życia system wspierających nawyków, a to pozwoli na stworzenie nowej rzeczywistości, a nie chwilowej zmiany,
 • Zbudujesz stabilne poczucie własnej wartości, bo w trakcie kursu przepracujesz to, co odbierało Ci moc i pewność siebie, a dzięki temu STWORZYSZ SIEBIE NA NOWO!
 • doświadczysz nowej/nowego siebie w działaniu, a te doświadczenia wpłyną na Twoje postrzeganie samej siebie,
 • odkryjesz zasoby i mocne strony, o których do tej pory nie miałaś pojęcia!

Co DOKŁADNIE otrzymasz?

 1. DOŻYWOTNI dostęp do chronionej hasłem platformy szkoleniowej.
 2. 6 MODUŁÓW szkolenia + 4 workbooki!
 3. Specjalną GRUPĘ WSPARCIA na Facebooku!
 4. 9 grupowych spotkań online COACHING CALL w aplikacji ZOOM (1 w tygodniu)!
 5. Dodatkowe wsparcie w trakcie trwania kursu!

Sprawdź, jakie bonusy dla Ciebie przygotowałam!

BONUS #1

Grupa wsparcia na Fb

W specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku odkryjesz moc, jaka tkwi w społeczności! Poznasz innych ludzi, którzy również chcą zmienić swoje życie, odkryjesz potencjał w historiach innych i doświadczysz wsparcia na poziomie serca! Wypracujesz wspierające nawyki. 

Grupa wsparcia na FB

BONUS #2

Sesje Q&A w grupie na Fb

W specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku odkryjesz moc, jaka tkwi w społeczności! Poznasz innych ludzi, którzy również chcą zmienić swoje życie, odkryjesz potencjał w historiach innych i doświadczysz wsparcia na poziomie serca! Wypracujesz wspierające nawyki. 

BONUS #3

Baza materiałów!

Baza materiałów video, medytacji, wizualizacji, najróżniejszych praktyk m.in.:

 • Medytacja koherencji serca, 
 • Medytacja wdzięczności, 
 • Proces równoważenia energii w Twoich czakrach, 
 • Dodatkowe podcasty…

BONUS #4

Coaching Call

9 grupowych spotkań w aplikacji ZOOM, w trakcie których:

 • Zapoznasz się z tematem danego modułu i stworzysz bazę pod pracę z materiałami na platformie szkoleniowej,
 • Otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, 
 • Odkryjesz moc płynącą z grupy wsparcia.

Spotykamy się 1 x w tygodniu przez kolejne 9 tygodni!

Spotkania w zoom

BONUS #4

Warsztaty “Obudź swoją intuicję!”

9 grupowych spotkań w aplikacji ZOOM, w trakcie których:

 • Zapoznasz się z tematem danego modułu i stworzysz bazę pod pracę z materiałami na platformie szkoleniowej,
 • Otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, 
 • Odkryjesz moc płynącą z grupy wsparcia.

Spotykamy się 1 x w tygodniu przez kolejne 9 tygodni!

warsztaty intuicja

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14-dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!