Szkolenie stacjonarne “Odważ się żyć!” POZNAŃ, 27.08.2022 r.

Wiem co to znaczy być dla siebie nikim…😞
Nie wierzyć w siebie…😞
Nie wypowiadać na głos własnych potrzeb i opinii, chociaż w środku wszystko krzyczy…😞
Wiem, co to znaczy czuć się tak źle z samą sobą, że zaglądanie w lustro sprawia ból…😞
Wiem też, że to wszystko, tą niską samoocenę i niskie poczucie własnej wartości można zmienić! WRĘCZ TRZEBA!‼️‼️
Masz przed sobą całe życie! ♥️♥️♥️ Masz swoje marzenia – wierzę, że są schowane przed Tobą gdzieś głęboko wewnątrz Ciebie!♥️♥️♥️
Potrzebujesz tylko dać sobie szansę! I dać tą szansę mnie – bym mogła pokazać Ci prawdziwą drogę do siebie!♥️♥️♥️
Już teraz podejmij decyzję… NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE i skorzystaj z urodzinowej promocji… bo wiesz… możesz wszystko!
W pakiecie z warsztatem otrzymasz ode mnie MIESIĘCZNE WSPARCIE PO WARSZTACIE w specjalnej grupie na Facebooku, gdzie przez miesiąc będziemy spotykać się na sesjach Q&A, pracować nad nawykami i pilnować, by nic nie spowodowało, że się poddasz!
Już teraz zarezerwuj swoje miejsce, bo cena 222 zł za ten cały pakiet jest aktualna tylko do środy, 3.08.2022 do północy! Potem cena wzrośnie!

Agenda spotkania:

9:30-10:00 Rejestracja uczestniczek
10:00-11:30 Pierwszy blok szkoleniowy: Energia żeńska i męska
11:30-12:00 Przerwa
12:00-13:30 Drugi blok szkoleniowy: Stawiam się… do życia
13:30-14:30 Przerwa obiadowa
14:30-16:00 Trzeci blok szkoleniowy: Emocjonalnie
16:00-16:15 Przerwa
16:15-18:15 Czwarty blok szkoleniowy: Doświadczanie chwili obecnej

Po szkoleniu możliwość spotkania i dalszych rozmów przy kolacji w restauracji!

Czego doświadczysz w trakcie warsztatów?

1. Siebie! Doświadczysz siebie na poziomie swoich myśli, emocji, wartości i decyzji!

2. Zobaczysz, co nie działa w Twoim życiu i określisz, jakie niewspierające przekonania stoją za problemami, których doświadczasz w swoim życiu!

3. Podejmiesz decyzję, jakiego życia chcesz i zastanowisz się, jak po to sięgnąć!

4. Doświadczysz własnej kobiecości, równoważąc energię męską i żeńską!

!!!HIT!!! Dla wszystkich osób, które wezmą udział w warsztatach zostanie utworzona zamknięta, dedykowana grupa wsparcia na Facebooku, w której przez kolejny miesiąc otrzymasz wsparcie w pracy nad sobą!

 

W trakcie warsztatów weźmiesz udział w niezwykłej Ceremonii Budzenia Odwagi!

Read More
NAWYKI ZMIANY

Fundament zmiany: NAWYKI

Odkryj Jak Stworzyć Stabilny Fundament, który Generuje Wysoki Poziom Energii i Buduje Nowy Fragment Twojej Osobowości!

Dlaczego tak wielu ludzi nadal tkwi w życiu, którego nie lubią, które sami oceniają jako ciężkie i nie robią nic, by to zmieni?

Dostęp do możliwości zmiany, informacji jak to zrobić, jest właściwie nieograniczony, a jednak sama wiedza nie wystarczy!

We własną zmianę trzeba się zaangażować nie tylko na poziomie wiedzy, ale przede wszystkim działania, a to w tym wszystkim jest najtrudniejsze!

Badania naukowe potwierdzają, że 95% tego, co robimy, jak myślimy, co czujemy i jakie decyzje podejmujemy wynika z naszych nawyków! Przerażające prawda? Niestety, najcześciej w ogóle nie zdajemy sobie z tego sprawy! Mało tego: większość rzeczy, które robimy w danym dniu jest powtórzeniem tego, co już było… w ten sam sposób wstajemy z łóżka… w ten sam sposób szykujemy śniadanie… w ten sam sposób rozmawiamy z ludźmi… Istny autopilot! Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że najczęściej ten autopilot zwyczajnie sabotuje nasze marzenia, pasje, działanie! I z jednej strony chcesz innego, lepszego życia, z drugiej – nic się nie zmienia! 

A przecież to wszystko, co dzieje się na tym autopilocie wcale nie musi prowadzić do nikąd… możesz stworzyć nowy system nawyków, tym razem takich, które będą budowały wysoki poziom Twojej osobistej energii, a dodatkowo sprawią, że będziesz czuła, że sama siebie wspierasz w drodze do innego życia!

Chcesz poznać sprawdzone metody działania, tak by wprowadzić skutecznie zmianę na wielu poziomach?

Jeżeli masz już dosyć życia na autopilocie i chciałabyś w końcu doświadczyć tego, o czym czytasz w książkach rozwojowych, czy słuchasz na livach, to jesteś w odpowiednim miejscu!

MUSZĘ CIĘ JEDNAK OSTRZEC: jeśli nadal chcesz tylko więcej wiedzy, bo siedzisz na swojej kanapie i czekasz, aż to świat i ludzie wokół Ciebie się zmienią, to możesz spokojnie opuścić tą stronę, bo TO SZKOLENIE NIE JEST DLA CIEBIE!

Jeśli wciąż tu jesteś, to może czas, by zbudować solidny fundament pod zmiany o jakich marzysz!

To całkiem nowy kurs online, w którym zebrałam doświadczenie w pracy z moimi kursantkami i zawiera kluczowe elementy wprowadzania nowych nawyków i budowania najważniejszego fundamentu
pod nowe życie!

Kurs zawiera 5 modułów – 26 lekcji!

MODUŁ 1:  Słów kilka o zmianie!

Pierwszy moduł to 3 lekcje, z których zyskach bazę – podstawowe informacje o tym, na czym polega rozwój osobisty i dlaczego większość ludzi nigdy nie zazna życia, o jakim marzą… bo marzenia to nie jest coś, co spełnia się magicznie, ale coś, w co należy włożyć określone działanie… i dopiero wtedy dzieją się cuda

MODUŁ 2: Teoretycznie o nawykach!

Drugi moduł to 4 lekcje, w których tłumaczę, w jaki sposób wprowadzić nowy nawyk! Zrozumienie cyklu, jaki towarzyszy wprowadzaniu nowych nawyków jest kluczowe, by utrzymać się w procesie!

MODUŁ 3: Od tego zacząć?

Ten moduł jest niezwykle ważny bo pomoże Ci zrozumieć po co Ci wspierające nawyki (bez względu na to, czy nazwiesz je nawykami sukcesu, czy nawykami szczęścia)! Zrozumiesz też, dlaczego jeden nawyk nie zrobi różnicy, ale cały system już tak!

MODUŁ 4: Działanie

To jest ten moment, kiedy zaczynasz wprowadzać nowy nawyk! Uczysz się monitorowania i jesteś przygotowana na wszystkie przeciwności, które mogą (nie muszą) się pojawić w danym cyklu! To też ten etap, na którym wszystko zależy od Ciebie: jeśli jednak wdrożysz wszystkie wskazówki i będziesz działać dzień po dniu, to jesteś skazana na sukces!

MODUŁ 5: PODSUMOWANIE

Ostatni moduł jest odpowiedzią na pojawiające się pytania! Kiedy wprowadzić kolejny nawyk? Jak radzić sobie ze zniechęceniem? Jaki powinien być kolejny krok w Twoim rozwoju? To też podsumowanie wszystkiego, czego dowiedziałaś się do tej pory!

Co dokładnie otrzymasz w tym szkoleniu?

 • Dożywotni dostęp do zabezpieczonej hasłem platformy szkoleniowej i materiałów video umieszczonych na platformie!
 • Dostęp do dodatkowych materiałów pdf, m.in. Arkusz Monitorowania Nawyków, workbooki)
 • WSPARCIE W FORMIE E-MAIL!

Dlaczego nawyki są takie ważne?

 • Nadają sens i kierunek całemu Twojemu życiu,
 • Daje Ci wolność od kompromisów, bo doskonale wiesz czym jest Twoje szczęście i nie masz potrzeby kupować go od innych,
 • Idziesz przez życie z pewnością swoich działań, gdyż Twoje szczęście jest w Tobie, a potrzeby, które spełniasz nie są substytutem szczęścia!
 • Pozwalają skupić się na marzeniach i lepszym  poznaniu siebie, a dzięki temu nie zatrzymujesz się  na sprawach mało ważnych, tylko każdego dnia zmierzasz w określonym kierunku !
 • Powodują, że cały czas masz motywację do działania i nie potrzebujesz dodatkowej zachęty, by coś zrobić ze swoim życiem!
Read More

Zapis wyzwania “Odkryj w sobie moc!” Luty 2022

DZIEŃ 1: Droga, którą idziesz!

Twoja obecna sytuacja i rzeczywistość w której żyjesz nie jest jedyną możliwością. Jednak punktem wyjścia do zmiany jest świadomość – bez niej nie zmienisz swojej rzeczywistości. 

W 1 dniu wyzwania zdiagnozujesz swoją rzeczywistość i odkryjesz co blokuje Cię w dążeniu do odkrywania siebie!

DZIEŃ 2: Potęga, która i tak działa!

Potęga myśli, potęga przekonań… Kolejny aspekt, który może niszczyć, bądź budować! Od Ciebie zależy tak naprawdę, co z tym zrobisz… 2 puzzel w układance szczęścia i spełnienia czeka na Twoją decyzję: co z nim zrobisz?

W 2 dniu wyzwania zmierzysz się z tematem własnych przekonań: z historiami, słowami i osobami, które wpłynęły na to, jak na siebie dzisiaj patrzysz!

DZIEŃ 3: Moc, która nadaje kierunek!

Kierunek Twojego skupienia dosłownie przyciąga do Ciebie to, na czym się skupiasz! Odkryj siłę skupienia na tym, co pomoże Ci odkrywać siebie i tworzyć nową rzeczywistość w oparciu o sprawdzone metody.

W 3 dniu wyzwania odnajdziesz właściwy punkt skupienia i doświadczysz mocy, która z tego płynie!

DZIEŃ 4: Siła, którą masz w sobie!

Twoją największą siłą, którą nosisz w sobie są Twoje decyzje i to, co dzieje się zaraz po nich! Ta siła może Cię niszczyć, powodować przygnębienie i ciągłe niezadowolenie z życia, ale może być też tym czynnikiem, który pozwoli Ci rozpocząć budowanie siebie na nowo!

W 4 dniu wyzwania przyjrzysz się swoim emocjom i zobaczysz, czy to one kontrolują Twoje życie, czy Ty kontrolujesz swoje emocje.

DZIEŃ 5: Ty jesteś mocą! Odkryj ją!

Podsumuj wszystko, czego do tej pory dowiedziałaś się o sobie! Masz moc – siłę – potęgę… jakkolwiek to nazwiesz, to od Ciebie zależy, co z tym zrobisz i jaką drogę wybierzesz!

W 5 dniu wyzwania podejmiesz decyzję, co dalej zrobisz ze swoim życiem!

to, jak na siebie dzisiaj patrzysz!

Read More
szkolenie stacjonarne

Szkolenie stacjonarne “Odważ się żyć!” ŁÓDŹ, 24.09.2022 r.

Wiem co to znaczy być dla siebie nikim…😞
Nie wierzyć w siebie…😞
Nie wypowiadać na głos własnych potrzeb i opinii, chociaż w środku wszystko krzyczy…😞
Wiem, co to znaczy czuć się tak źle z samą sobą, że zaglądanie w lustro sprawia ból…😞
Wiem też, że to wszystko, tą niską samoocenę i niskie poczucie własnej wartości można zmienić! WRĘCZ TRZEBA!‼️‼️
Masz przed sobą całe życie! ♥️♥️♥️ Masz swoje marzenia – wierzę, że są schowane przed Tobą gdzieś głęboko wewnątrz Ciebie!♥️♥️♥️
Potrzebujesz tylko dać sobie szansę! I dać tą szansę mnie – bym mogła pokazać Ci prawdziwą drogę do siebie!♥️♥️♥️
Już teraz podejmij decyzję… NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE i skorzystaj z urodzinowej promocji… bo wiesz… możesz wszystko!
W pakiecie z warsztatem otrzymasz ode mnie MIESIĘCZNE WSPARCIE PO WARSZTACIE w specjalnej grupie na Facebooku, gdzie przez miesiąc będziemy spotykać się na sesjach Q&A, pracować nad nawykami i pilnować, by nic nie spowodowało, że się poddasz!
Już teraz zarezerwuj swoje miejsce, bo cena 222 zł za ten cały pakiet jest aktualna tylko do środy, 27.07.2022 do północy! Potem cena wzrośnie, a bonusy znikną!

Agenda spotkania:

9:30-10:00 Rejestracja uczestniczek
10:00-11:30 Pierwszy blok szkoleniowy: Energia żeńska i męska
11:30-12:00 Przerwa
12:00-13:30 Drugi blok szkoleniowy: Stawiam się…
13:30-14:30 Przerwa obiadowa
14:30-16:00 Trzeci blok szkoleniowy: Emocje okiełznane
16:00-16:15 Przerwa
16:15-18:15 Czwarty blok szkoleniowy: Doświadczanie chwili obecnej
18:15-18:30 Przerwa
18:30-19:00 Podsumowanie

Po szkoleniu możliwość spotkania i dalszych rozmów przy kolacji w restauracji hotelowej!

Czego doświadczysz w trakcie warsztatów?

1. Siebie! Doświadczysz siebie na poziomie swoich myśli, emocji, wartości i decyzji!

2. Zobaczysz, co nie działa w Twoim życiu i określisz, jakie niewspierające przekonania stoją za problemami, których doświadczasz w swoim życiu!

3. Podejmiesz decyzję, jakiego życia chcesz i zastanowisz się, jak po to sięgnąć!

4. Doświadczysz własnej kobiecości, równoważąc energię męską i żeńską!

!!!HIT!!! Dla wszystkich osób, które wezmą udział w warsztatach zostanie utworzona zamknięta, dedykowana grupa wsparcia na Facebooku, w której przez kolejny miesiąc otrzymasz wsparcie w pracy nad sobą!

Read More

KSIĄŻKA DOSKONALE NIEDOSKONALI O POCZUCIU WŁASNEJ WARTOŚCI TOM IV

Odkryj – jak będąc Doskonale Niedoskonałym – osiągać sukces w życiu i biznesie i być szczęśliwym! 

To już CZWARTA edycja książki “Doskonale niedoskonali”. Kolejna odważna grupa autorów odważnie opowiada swoje historie dążenia do sukcesu w obszarze życia osobistego, zawodowego i rodzinnego. Jesteśmy głęboko przekonani, że w każdym z nas istnieje głębokie pragnienie dążenia do doskonałości. Jednak to nie samo osiągnięcie doskonałości jest najważniejsze, ale proces dążenia do niej. Nie musimy być idealni ani perfekcyjni, żeby osiągnąć swoje cele i być spełnionymi biznesowo, osobiście i rodzinnie.

Wystarczy, że jesteśmy #DoskonaleNiedoskonali (#DND).

Read More

Zmień Swoje Życie! Zuchwale, Skutecznie i z Wdziękiem!

“Zaczynam i nie osiągam, rezygnuję…”

Jak często to słyszę: “Lęk jest tak duży, że mimo iż chcę, to odpuszczam…”, “Zaczynam – ale nie kończę…”,”Chciałabym, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać…”, “Staram się, ale nic z tego nie wychodzi…” i to jedno na najważniejsze: “NA MNIE JUŻ CHYBA NIC NIE ZADZIAŁA… PRZYPADEK BEZNADZIEJNY…”

Właściwie każdego dnia słyszę, że mimo podejmowanych prób nic się nie zmiana. Dzień za dniem mija, a życie coraz bardziej boli! Tak bardzo, że chciałoby się zapomnieć, że w ogóle istnieje…

Słuchając tych wszystkich trudnych historii zastanawiałam się, co mogę zrobić, jak mogę pomóc, by osoby, które przychodzą do mnie po pomoc mogły w końcu zacząć działać i doprowadzić to działanie do końca… bez porażki i bez odkładania na później… bo przecież te wszystkie próby działania, te wszystkie porażki i próby przetrwania biorą się z jednego: z nieustannego poszukiwania szczęścia!

Dlatego po wielu tygodniach rozmów i pytań o to, czego oczekują uczestnicy moich wyzwań i szkoleń stworzyłam szkolenie, które jest kompletnym programem pracy podzielony na 3 etapy:

CZĘŚĆ 1: Otwórz się na siebie!

4-tygodniowy moduł pracy nad niewspierającymi przekonaniami i emocjami, by zbudować na nowo prawdziwy obraz siebie. Umiejętność zarządzania własnymi emocjami to dzisiaj jedna z najważniejszych kompetencji. Nie musisz poddawać się ślepo emocjom, które do Ciebie przychodzą, ale możesz nauczyć się nimi zarządzać i decydować, które emocje z Tobą zostają, a które są niepotrzebne!  Praca z przekonaniami jest skuteczna tylko wtedy, kiedy zbudujesz wewnętrzny system wsparcia zmiany, która zachodzi w Twoim życiu. Kiedy zmieniasz swoją mentalność, to potrzebujesz też zmienić swoją rzeczywistość, bo trudno jest oczekiwać zmiany, kiedy cały czas robi się to samo.

TYDZIEŃ 1: RZECZYWISTOŚĆ

TYDZIEŃ 2:  BUDOWA

TYDZIEŃ 3: WEWNĘTRZNA MOC

TYDZIEŃ 4: W STRONĘ PRZEZNACZENIA!

CZĘŚĆ 2: Wyznacz cele i stwórz plan działania!

3-tygodniowy moduł pracy poświęcony jest wyznaczaniu celów i układaniu planu działania! Całe działanie będzie oparte o wcześniej zbudowaną wizję życia, która ma być motorem napędowym do działania i wewnętrzną motywacją, której tak bardzo brakuje w codzienności!

TYDZIEŃ 1: WIZJA ŻYCIA

TYDZIEŃ 2:  TWOJA WIZJA, A CELE!

TYDZIEŃ 3: DECYZJA!

CZĘŚĆ 2: Wyznacz cele i stwórz plan działania!

3-tygodniowy moduł pracy poświęcony jest wyznaczaniu celów i układaniu planu działania! Całe działanie będzie oparte o wcześniej zbudowaną wizję życia, która ma być motorem napędowym do działania i wewnętrzną motywacją, której tak bardzo brakuje w codzienności!

TYDZIEŃ 1: PLAN DZIAŁANIA, A CODZIENNE ŻYCIE

TYDZIEŃ 2:  WAŻNE, A WAŻNIEJSZE!

Co zyskasz dzięki temu kursowi:

 • Odkryjesz niewspierające przekonania i trudne emocje, które do tej pory blokowały Twój rozwój,
 • Stworzysz wizję swojego życia i wyznaczysz  w oparciu o nią cele długo i krótkoterminowe,
 • Nauczysz się skutecznego planowania dnia/tygodnia/miesiąca po to, byś już nigdy nie  odkładał/a swoich celów na potem!
 • nauczysz się jak budować swoje poczucie własnej wartości i nie uzależniać go od opinii innych,
 • doświadczysz nowej/nowego siebie w działaniu, a te doświadczenia wpłyną na Twoje postrzeganie samej siebie,
 • odkryjesz zasoby i mocne strony, o których do tej pory nie miałaś pojęcia!
Read More
Kurs online Zakochaj się w sobie, medytacja

Trening: “Zakochaj Się w Sobie!”

9-tygodniowy kompletny trening budowania poczucia własnej wartości

PRZEPROGRAMUJ PODŚWIADOMOŚĆ NA SUKCES I SZCZĘŚCIE

Przygotowałam ten kurs z myślą o osobach, które chcą zmiany, ale już tyle razy zawiodły się na różnego rodzaju metodach… trenerach… sobie…

Zwłaszcza dla tych, które zawiodły się na SOBIE!

Przyszedł czas, by przerwać schemat, który pokazuje Ci brak systematyczności i brania odpowiedzialności. Przyszedł czas, by lękowi, który blokuje Cię przed działaniem pokazać środkowy palec i powiedzieć: TO TERAZ PATRZ! IDĘ I TO ZROBIĘ!  

Przyszedł czas, by zakończyć wojnę z samą sobą…  bez wymówek… bez wyrzutów… bez wątpliwości… 

by w końcu zakochać się w sobie…

TERAZ WSZYSTKO W TWOICH RĘKECH!

W głębi serca wiesz, że możesz mieć inne życie, a to, co dzisiaj wydaje się tylko snem, może stać się częścią Twojego życia! Możesz je zmienić budując poczucie własnej wartości i określając, kim tak naprawdę chcesz być!

Tylko tyle… albo aż tyle!

Dzisiaj możesz podjąć decyzję o tym, by pożegnać się z dotychczasowym życiem i zacząć odkrywać inną perspektywę… możesz zacząć myśleć inaczej… działać inaczej… żyć inaczej!

Podejmij decyzję i… nie marnuj już więcej czasu!

To szkolenie jest inne… wyjątkowe… i proste! Nie ma tu wielogodzinnych spotkań w Zoom, nie ma długich i obowiązkowych livów na Fb. Angażujesz się  w szkolenie kilka razy dziennie po kilka minut, a jeśli utkniesz, to zaraz dostaniesz wsparcie! Pytanie jest inne: Odważysz się zaryzykować?

Spotkasz się z samą sobą w drodze
do nowego życia?

9-tygodniowy trening online!

✅ W każdym tygodniu nowa medytacja związana z tematem tygodnia!

✅ W każdym tygodniu nowy zeszyt ćwiczeń wspierający programowanie Twojej podświadomości!

✅ W każdym tygodniu 7 nagrań video pozwalające lepiej zrozumieć dany temat!

Dzięki treningowi “Zakochaj się w sobie!”

 • Dowiesz się, w jaki sposób niewspierające przekonania wpływają na Twoją teraźniejszość i będziesz mogła świadomie podjąć decyzję, czy chcesz w tym tkwić, czy nie.
 • Zastosujesz medytacje, które uwolnią Cię od tego co niewspierające, a dodatkowo wypracujesz nawyk, który – jeśli tylko sobie na to pozwolisz – zostanie z Tobą już na zawsze!
 • Odkryjesz w sobie odwagę do działania, do życia na własnych warunkach, do wyjścia z tego wszystkiego, co nie było Twoją prawdą, a dzięki temu weźmiesz pełną odpowiedzialność za swoje życie!
 • Odkryjesz wszystko to, co jest dla Ciebie ważne i skupisz się na tych aspektach Twojego życia, które potrzebują Twojej uwagi, byś mogła zbudować stabilne poczucie własnej wartości!
 • Zastosujesz medytacje, które uwolnią Cię od tego co niewspierające, a dodatkowo wypracujesz nowy nawyk, który – jeśli tylko sobie na to pozwolisz – zostanie z Tobą już na zawsze!
 • Nauczysz się rozmawiać z własnymi emocjami i akceptować je oraz świadomie dokonywać wyboru, jak się zachować pod ich wpływem!

Najważniejsze jednak jest to, że budując stabilne poczucie własnej wartości zaczniesz się czuć wspaniale z samą sobą…, bo ZAKOCHASZ SIĘ W SOBIE raz na zawsze!

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jak długo będę miała dostęp do kursu?

Kurs jest umieszczony na mojej platformie szkoleniowej, a Ty otrzymujesz dożywotni dostęp do kursu. Dożywotni oznacza, że masz do niego dostęp tak długo, jak będzie istniała moja firma.

2. Czy muszę słuchać medytacji codziennie?

Tworząc ten trening chciałam, by to właśnie medytacje były tym najważniejszym elementem zmiany. Jeśli nie będziesz ich słuchała codziennie, to nie gwarantuję efektów opisanych na tej stronie.

3. Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście. Wystarczy, że napiszesz do mnie na mail, a ja wystawię dla Ciebie fakturę na wskazane przez Ciebie dane.

4. Co, jeśli w trakcie trwania kursu pogubię się i nie będę wiedziała jak ruszyć?

W każdej chwili możesz do mnie napisać i poprosić o wsparcie. W procesie zmiany ważne jest, by mieć świadomość, że nie jesteś w tym sama. Dlatego też stworzyłam grupę na Fb, do której dostaniesz dostęp po zakupie kursu, gdzie będziesz mogła dostać wsparcie moje i innych kursantek.

5. W jaki sposób dostanę dostęp do medytacji?

Medytacje nagrane są przeze mnie i umieszczone są na moim dysku Google. Będziesz mogła je pobrać z dysku bezpośrednio na swój telefon czy komputer. Zapiszą się w formie pliku mp3 i w trakcie ich słuchania będziesz mogła spokojnie włączyć tryb samolotowy, żeby nikt Ci nie przeszkadzał, bo do ich odtwarzania nie potrzebujesz mieć włączonego Internetu.

Zobacz rekomendacje moich klientek:

Read More