GRATULUJĘ! Poprawnie zapisałaś się na bezpłatne wyzwanie!
Już za kilka minut otrzymasz potwierdzenie zapisu na swój adres e-mail! Koniecznie sprawdź spam i zakładki typu społeczność, oferty. Jeśli nie znajdziesz mojego maila, to koniecznie napisz do mnie na adres kontakt@beatabiegala.pl


W podziękowaniu przygotowałam dla Ciebie video, w którym mówię o tym, jak przygotować się do wyzwania!

Zobacz nagranie poniżej!
(kliknij na video aby odtworzyć)

Jeśli czujesz, że MASZ BLOKADY, które uniemożliwiają Ci wejście na drogę zmiany, by zacząć żyć życiem, o którym zawsze marzyłaś (wciąż masz słomiany zamiar, chcesz czegoś, ale nie możesz ruszyć; nie wiesz jak ruszyć z miejsca itp.)
 to dla Ciebie znak, że coś jest nie tak... 

CZY MASZ ODWAGĘ, BY KOŃCU TO ZMIENIĆ?

MASZ ODWAGĘ, BY ZACZĄĆ ŻYĆ NA WŁASNYCH WARUNKACH?

Zapraszam Cię do programu, który pomoże Ci zbudować kluczowy fundament każdej zmiany: TWOJE NAWYKI!

Kurs online: "Fundament Zmiany: NAWYKI!"

Cena standardowa: 297 zł 

aktualnie 39 zł

Oferta ważna tylko przez:

  0  0
DNI
:
 
  0  0
GODZIN
:
 
  1  5
MINUT
:
 
  0  0
SEKUND

You missed out!

CO ZYSKASZ WCHODZĄC W TEN PROCES?

 • Zbudujesz wspierające nawyki, dzięki którym zaczniesz dosłownie zmieniać swoją osobowość!
 • Stworzysz pierwszy, najważniejszy fundament w swoim nowym życiu, a to stanie się punktem wyjścia do kolejnych zmian... bo to dopiero początek!
 • Odkryjesz moc w codziennych rutynach i dzięki doświadczeniu sukcesu na poziomie pierwszych nawyków, zaczniesz chcieć więcej i więcej!
 • Doświadczysz, że drobne działania podejmowane każdego dnia robią ogromną różnicę i wpływają na to, w jaki sposób o sobie myślisz i jak czujesz się każdego dnia!
 • Zobaczysz, jak dzięki nowym nawykom Twoja energia życiowa zacznie rosnąć i każdy kolejny dzień będzie przepełniony radością i szczęściem!
 • Zaczniesz kreować swoją nową rzeczywistość, a to spowoduje, że twoje życie już nigdy nie będzie takie same!

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów!" 
- Albert Einstein

Dlaczego tak wielu ludzi nadal tkwi w życiu, którego nie lubią, które sami oceniają jako ciężkie i nie robią nic, by to zmieni?

Dostęp do możliwości zmiany, informacji jak to zrobić, jest właściwie nieograniczony, a jednak sama wiedza nie wystarczy!

We własną zmianę trzeba się zaangażować nie tylko na poziomie wiedzy, ale przede wszystkim działania, a to w tym wszystkim jest najtrudniejsze!

Badania naukowe potwierdzają, że 95% tego, co robimy, jak myślimy, co czujemy i jakie decyzje podejmujemy wynika z naszych nawyków! Przerażające prawda? Niestety, najcześciej w ogóle nie zdajemy sobie z tego sprawy! Mało tego: większość rzeczy, które robimy w danym dniu jest powtórzeniem tego, co już było... w ten sam sposób wstajemy z łóżka... w ten sam sposób szykujemy śniadanie... w ten sam sposób rozmawiamy z ludźmi... Istny autopilot! Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że najczęściej ten autopilot zwyczajnie sabotuje nasze marzenia, pasje, działanie! I z jednej strony chcesz innego, lepszego życia, z drugiej - nic się nie zmienia! 

A przecież to wszystko, co dzieje się na tym autopilocie wcale nie musi prowadzić do nikąd... możesz stworzyć nowy system nawyków, tym razem takich, które będą budowały wysoki poziom Twojej osobistej energii, a dodatkowo sprawią, że będziesz czuła, że sama siebie wspierasz w drodze do innego życia!

Chcesz poznać sprawdzone metody działania, tak by wprowadzić skutecznie zmianę na wielu poziomach?

Jeżeli masz już dosyć życia na autopilocie i chciałabyś w końcu doświadczyć tego, o czym czytasz w książkach rozwojowych, czy słuchasz na livach, to jesteś w odpowiednim miejscu!

MUSZĘ CIĘ JEDNAK OSTRZEC: jeśli nadal chcesz tylko więcej wiedzy, bo siedzisz na swojej kanapie i czekasz, aż to świat i ludzie wokół Ciebie się zmienią, to możesz spokojnie opuścić tą stronę, bo TO SZKOLENIE NIE JEST DLA CIEBIE!

Jeśli wciąż tu jesteś, to może czas, by zbudować solidny fundament pod zmiany o jakich marzysz!

To całkiem nowy kurs online, w którym zebrałam doświadczenie w pracy z moimi kursantkami i zawiera kluczowe elementy wprowadzania nowych nawyków i budowania najważniejszego fundamentu
pod nowe życie!

Kurs zawiera 5 modułów - 26 lekcji!

MODUŁ 1: 

Słów kilka o zmianie!

Pierwszy moduł to 3 lekcje, z których zyskach bazę - podstawowe informacje o tym, na czym polega rozwój osobisty i dlaczego większość ludzi nigdy nie zazna życia, o jakim marzą... bo marzenia to nie jest coś, co spełnia się magicznie, ale coś, w co należy włożyć określone działanie... i dopiero wtedy dzieją się cuda!

MODUŁ 1: Słów kilka o zmianie! (KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAKIE LEKCJE DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM!)

Lekcja 1: Słowem wstępu.

Lekcja 2: 95% szansy na bylejakość, czy 5% szansy na sukces?

Lekcja 3: Dlaczego chcesz zmienić swoje życie?

 

MODUŁ 2: 

Teoretycznie o nawykach!

Drugi moduł to 4 lekcje, w których tłumaczę, w jaki sposób wprowadzić nowy nawyk! Zrozumienie cyklu, jaki towarzyszy wprowadzaniu nowych nawyków jest kluczowe, by utrzymać się w procesie! 

Moduł 2: Teoretycznie o nawykach (KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAKIE LEKCJE DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM!)

Lekcja 1: W 30-dniowym cyklu

Lekcja 2: Etap 1 – DETERMINACJA

Lekcja 3: Cykl 2 – MOTYWACJA

Lekcja 4: Etap 3 – STABILIZACJA

 

MODUŁ 3: 

Od tego zacząć?

Ten moduł jest niezwykle ważny bo pomoże Ci zrozumieć po co Ci wspierające nawyki (bez względu na to, czy nazwiesz je nawykami sukcesu, czy nawykami szczęścia)! Zrozumiesz też, dlaczego jeden nawyk nie zrobi różnicy, ale cały system już tak!

Moduł 3: Od czego zacząć? (KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAKIE LEKCJE DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM!)

Lekcja 1: Poranne nawyki

Lekcja 2: Nawyki w trakcie dnia

Lekcja 3: Nawyki wieczorne

Lekcja 4: Co z weekendami i świętami?

 

MODUŁ 4: 

Działanie

To jest ten moment, kiedy zaczynasz wprowadzać nowy nawyk! Uczysz się monitorowania i jesteś przygotowana na wszystkie przeciwności, które mogą (nie muszą) się pojawić w danym cyklu! To też ten etap, na którym wszystko zależy od Ciebie: jeśli jednak wdrożysz wszystkie wskazówki i będziesz działać dzień po dniu, to jesteś skazana na sukces!

Moduł 4: Działanie! (KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAKIE LEKCJE DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM!)

Lekcja 1: Wprowadź pierwszy nawyk!

Lekcja 2: Cierpliwość

Lekcja 3: Systematyczne działanie

Lekcja 4: Monitorowanie nawyków

LEKCJA BONUSOWA: PORAŻKI I NOWE SZANSE!

 

MODUŁ 5: 

PODSUMOWANIE

Ostatni moduł jest odpowiedzią na pojawiające się pytania! Kiedy wprowadzić kolejny nawyk? Jak radzić sobie ze zniechęceniem? Jaki powinien być kolejny krok w Twoim rozwoju? To też podsumowanie wszystkiego, czego dowiedziałaś się do tej pory!

Moduł 5: Podsumowanie (KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAKIE LEKCJE DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM!)

Lekcja 1: Kiedy wprowadzić kolejny nawyk?

Lekcja 2: Ważne pytania

Lekcja 3: Źródło Twojej osobistej siły

Lekcja 4: Samodyscyplina

Lekcja 5: Kolejny poziom rozwoju: zacznij pracować z celem!

 

A wszystko to robisz w swoim indywidualnym tempie, gdyż dostęp do szkolenia masz dożywotnio!

Dlaczego nawyki są takie ważne?

 • Nadają sens i kierunek całemu Twojemu życiu, 
 • Daje Ci wolność od kompromisów, bo doskonale wiesz czym jest Twoje szczęście i nie masz potrzeby kupować go od innych,
 • Idziesz przez życie z pewnością swoich działań, gdyż Twoje szczęście jest w Tobie, a potrzeby, które spełniasz nie są substytutem szczęścia!
 • Pozwalają skupić się na marzeniach i lepszym  poznaniu siebie, a dzięki temu nie zatrzymujesz się  na sprawach mało ważnych, tylko każdego dnia zmierzasz w określonym kierunku !
 • Powodują, że cały czas masz motywację do działania i nie potrzebujesz dodatkowej zachęty, by coś zrobić ze swoim życiem!

Co dokładnie otrzymasz inwestując w ten kurs?

26 lekcji video, umieszczonych na specjalnej platformie szkoleniowej zabezpieczonej hasłem!

Dożywotni dostęp do programu! Kupujesz raz, korzystasz, kiedy czujesz, że potrzebujesz!

Workbooki do pobrania i wydrukowania z najważniejszymi pytaniami rozwojowymi i zadaniami!

Dedykowana grupa wsparcia na Fb tylko dla osób, które kupiły to szkolenie - możliwość zadawania pytań!

Wszystkie lekcje w formacie MP3 do pobrania na telefon!

Dodatkowe materiały PDF, min. arkusz monitorowania nawyków!

Bonus!

ZOBACZ, CO MÓWIĄ INNI MÓWIĄ O MOICH SZKOLENIACH!

To szkolenie w jasny i klarowny sposób tłumaczy, czym są nawyki i w jaki sposób wprowadzać je do swojego życia. Zakładam, że wprowadzę u siebie 7 z wymienionych 10 nawyków, 2 już są w trakcie wprowadzania. Widzę ogromną różnicę w jakości mojego życia, odkąd uświadomiłam sobie niewspierające mnie nawyki i zaczęłam je obserwować. Mogę świadomie podjąć decyzję, czy coś zrobię, czy nie. Prawdą jest, że to co nieświadome rządzi naszym życiem!

Sylwia Igła //menager

Budowanie nawyków, zwłaszcza tych wspierających to klucz do sukcesu. Zdałam sobie z tego sprawę dzięki temu szkoleniu i widzę ogromną różnicę w swoim życiu, zwłaszcza w prowadzeniu firmy. Wcześniej trudno było mi rozdzielać życie domowe od zawodowego, zwłaszcza, że mam małe dzieci i pracuję z domu. Dzisiaj dzięki nawykom wprowadzonym po tym szkoleniu i wykluczeniu kilku niewspierających czuję inną energię i mam wrażenie, że ludzie wokół mnie się zmienili. A to przecież dopiero początek drogi!

Ewa Mazur //właścicielka firmy

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna  // właścicielka firmy

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

BONUS SPECJALNY:

PIGUŁKA WIEDZY: Fundamenty Pewności Siebie!


Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

To szkolenie przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces.Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?

Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca z NAWYKAMI jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć przestrzeni, by pracować nad wszystkimi nawykami, ale to nie oznacza, że za jakiś czas nadal tak będzie. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia masz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niej wracała!

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenie jest dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 297 zł. Ta oferta specjalna jest dostępna tylko teraz, jako podziękowanie dla Ciebie za to, że pobrałaś mój darmowy produkt.

Beata Biegała, trener rozwoju osobistego, pedagog. Mentorka kobiet. 

Jej życiową misją jest pomaganie kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia poprzez budowanie świadomości jak żyć w zgodzie z sobą i dla siebie. Swoją społeczność gromadzi wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zaprasza, zachęca i motywuje do zmiany, bo wierzy, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!

Autorka książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"  Współautorka w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorka wielu skutecznych szkoleń rozwojowych.

  Prywatnie żona oraz matką 2 nastolatków. To jej najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest jej motorem napędowym i to dzięki niemu w jej życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniła się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.