Szalona wyprzedaż z okazji Cyber Monday!

Tylko dzisiaj do północy szalona oferta na 4 szkolenia w cenie jednego! Z tym kompletem zmienisz więcej, niż Ci się wydaje!

1. "Potęga nawyków! Zaprogramuj się na szczęście!" - z tym szkoleniem zbudujesz serię wspierających Cię nawyków, które pozwolą Ci wejść na wyższy poziom energii osobistej i zaczną stopniowo zmieniać Twój obraz siebie!

Wartość szkolenia: 297 zł

2. "Niewystarczająco dobra, czyli jaka?" to kompletny program, dzięki któremu zmienisz niewspierające przekonanie "jestem niewystarczająco dobra". Szkolenie zawiera niezwykłe narzędzie, jakim jest Dziennik Pełni, z którym przejdziesz przez cały proces zmiany przekonania!

3. Pigułka wiedzy: "7-krokowa metoda pracy z emocjami!", która pomoże Ci nauczyć się pracy z emocjami na najwyższym poziomie, a to jest kluczem do wszelkich pozytywnych zmian w Twoim życiu!

4. Szkolenie "Zbuduj wizję swojego życia!" pomoże Ci zyskać totalną klarowność, czego Ty tak naprawdę chcesz w swoim życiu. Posiadanie wizji życia jest drogowskazem, który wskazuje Ci kierunek działania i odkrywa przed Tobą całą gamę możliwości!

Każde szkolenie wniesie do twojego życia zmianę, ale wszystkie razem spowodują, że zrobisz ogromny krok milowy w swojej podróży przez rozwój osobisty!

"POTĘGA NAWYKÓW! Zaprogramuj Się Na Szczęście!"

Jest to obszerny i wypełniony po brzegi wiedzą
i praktyką kurs on-line, który znajduje się na specjalnej, chronionej hasłem platformie rozwojowej, w którym znajdziesz 5 modułów podzielonych na lekcje, a w każdej lekcji ważne pytanie rozwojowe.

Otrzymasz również schemat pracy nad kluczowymi nawykami szczęścia w formie specjalnego workbooka!

5 modułów szkolenia - 35 lekcji video = ponad 5 godzin nagrań!

Wartość szkolenia: 297 zł

Oto co znajdziesz w szkoleniu:

 • Sprawdzony schemat pracy z niewspierającymi przekonaniami, dzięki któremu poradzisz sobie z każdym przekonaniem, które odkryjesz i uznasz za niewspierające,
 • Odkryjesz, w jaki sposób możesz zarządzać obrazem siebie, a przez to możesz świadomie budować poczucie własnej wartości, 
 • Wybierzesz raz na zawsze drogę, którą chcesz podążać i będziesz ją świadomie kreować: na własnych warunkach,
 • Stworzysz najlepszą wersje siebie - wystarczająco dobrą taką jaką jesteś, niedoskonałą i w zgodzie z sobą,
 • Odkryjesz, że dzięki określonym nawykom, technikom i działaniu zyskujesz moc i energię do działania, radzenia sobie z problemami i błędami, które normalnie przybijały Cię do ziemi.

Wartość szkolenia: 297 zł

Pigułka wiedzy o emocjach to szkolenie, które krok po kroku pokaże Ci, jak nauczyć się własnych emocji, jak je rozpoznawać i jak świadomie podejmować decyzję, by emocje nie rządziły Twoim życiem! To szkolenie będzie najważniejszym szkoleniem w Twoim życiu, jeśli pozwolisz sobie na to, by przejąć kontrolę nad własnymi emocjami!

Szkolenie zawiera workbook ze schematem pracy z emocjami krok po kroku!

Wartość szkolenia: 197 zł

Dlaczego wizja życia jest taka ważna?

 • Nadaje sens i kierunek całemu Twojemu życiu, a dzięki temu wiesz dokąd i po co idziesz!
 • Daje Ci wolność od kompromisów, bo znasz cel i możesz zrobić wszystko, by go osiągnąć!
 • Idziesz przez życie z pewnością swoich działań, gdyż Twoja wizja jest jasna i klarowna!
 • Pozwala skupić się na marzeniach i lepiej się poznać, a dzięki temu nie zatrzymujesz się  na sprawach mało ważnych, tylko każdego dnia zmierzasz w określonym kierunku !
 • Powoduje, że cały czas masz motywację do działania i nie potrzebujesz dodatkowej zachęty, by coś zrobić ze swoim życiem!

Wartość szkolenia: 197 zł

BONUS!

Pakiet medytacji i wizualizacji:

 • Medytacja serca
 • Medytacja wdzięczności
 • Medytacja "Kocham Siebie!"
 • Wizualizacja celu

Dzięki codziennej praktyce medytacji i wizualizacji wypracujesz wspierające nawyki i wysoki poziom energii, i już nigdy nie doświadczysz momentu, w którym zwyczajnie nie masz sił, by zrobić zadania, które sobie wyznaczyłaś!

Wartość bonusu: 297 zł

>