Twoje zamówienie jest przetwarzane... zobacz film poniżej, żeby kontynuować!

TWOJE ZAMÓWIENIE NIE JEST JESZCZE SKOŃCZONE!

Zobacz to krótkie video!


MAM SZCZĘŚCIE!

Cykl 5 warsztatów online dla mam!

Razem z Fundacją MAM GRONO zapraszam Cię na serię 5 warsztatów rozwojowych online dla mam, które będą dotyczyć szeroko pojętego szczęścia i rozwoju osobistego... bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!

TYLKO DZISIAJ DOŁĄCZ ZA JEDYNE 97 ZŁ 

(cena regularna: 597 zł)

WARSZTAT 1:

NIEWSPIERAJĄCA PRZESZŁOŚĆ!

09.09.2020 r. godz. 17:00-19:00

Kiedy trudne wspomnienia z przeszłości wracają do Ciebie jak bumerang, to jest to sygnał, że nadal te tematy są w Tobie żywe i powodują, że wnosisz je do swojej teraźniejszości - a co jeszcze gorsze - budujesz na nich swoją przyszłość!

Wszystko to, czego doświadczyłaś w swojej przeszłości, a co wciąż jest żywe powinno zostać przepracowane. Co to oznacza? Nie usuniesz tego ze swojej pamięci, ale nie będziesz już cierpiała na myśl o wydarzeniach czy osobach od których doznałaś krzywdy.

W trakcie tego warsztatu poznasz sprawdzone metody pracy z trudną przeszłością i niewspierającymi przekonaniami, które pochodzą właśnie z Twojej przeszłości!

WARSZTAT 2:

WIZJA TWOJEJ PRZYSZŁOŚCI!

16.09.2020 r. godz. 17:00-19:00

Twoja przyszłość zależy tylko od Ciebie... od tego czy zaczniesz ją świadomie kreować, czy pozwolisz, by to okoliczności zewnętrzne decydowały za Ciebie!

Możesz stworzyć wizję swojej przyszłości i zacząć wyznaczać skutecznie cele, by do niej dotrzeć, jednak to nie stanie się samo! Potrzebujesz zastanowić się, czego tak naprawdę chcesz, dokąd zmierzasz i KIM chcesz być!

W trakcie tego warsztatu spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka i zastanowisz się nad swoimi marzeniami  po to, by zbudować swoją wizję przyszłości!

WARSZTAT 3:

CO Z CELAMI?

23.09.2020 r. godz. 17:00-19:00

Nie ma nic gorszego, jak głowa wypchana marzeniami, które nigdy się nie zrealziują, bo na zawsze pozostaną tylko w głowie. Żeby wyznaczać skutecznie cele trzeba najpierw zapisać marzenia na kartce, a potem zacząć je rozkładać na mniejsze części!

Kiedy marzenie staje się celem, a cel planem działania to okazuje się, że wiele barier i przeszkód, które wcześniej pojawiały się w głowie znikają, a cele realizują się jeden po drugim!

W trakcie tego warsztatu poznasz sprawdzoną metodę wyznaczania celów oraz otrzymasz schemat opracowywania planu działania, który sama stosuję od lat i który pozwala mi spełniać moje marzenia!

WARSZTAT 4:

CHWILA ZATRZYMANIA

30.09.2020 r. godz. 17:00-19:00

Jesteś mamą i Twoja codzienność wypełniona jest milionem obowiązków. Chociaż starasz się i układasz wszystko, to mimo tego pojawiają się myśli, że świat pędzi za szybko...

A przecież w życiu nie tylko Towjego dziecka, ale i w Twoim dzieje się mnóstwo magicznych chwil... które tak łatwo przeoczyć. Uważność i wdzięczność łączą się i dają nie tylko chwilę zatrzymania, ale też poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu, wszystko jest takie, jakie w danej chwili być powinno! To cudowne połączenie się ze światem w tu i teraz!

W trakcie tego warsztatu dowiesz się i poznasz konkretne techniki, jak w tym pędzącym świecie zatrzyma się, by nie przegapić tego, co ważne i tego, co tak naprawdę buduje Twój świat!

WARSZTAT 5:

JESTEŚ WAŻNA!

07.10.2020 r. godz. 17:00-19:00

Bycie mamą zbyt często powoduje, że kobieta zapomina o sobie... zapomina o tym, że oprócz rodzicielstwa pełni też inne role: żony, pracownika, szefa...

Czasem wchodzimy w rolę mamy tak bardzo, że zapominamy o sobie... o tym, że jesteśmy kobietami, kochankami, istotami, które potrzebują zaopiekowania. I Ty sama możesz zadbać o siebie, zaopiekować się sobą.

W trakcie tego warsztatu dowiesz się w jaki sposób możesz zadbać o siebie na 4 poziomach: mentalnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym - bo tylko równowaga pomiędzy tymi poziomami pozwala nam na doświadczenie balansu w życiu!

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatch?

  • Przyjrzysz się swojej przeszłości i blokadom, które mogą przeszkadzać w budowaniu Twojej przeszłości, a dzięki temu będziesz miała możliwość zmierzenia się z trudnymi tematami po to, by pożegnać je raz na zawsze.
  • Stworzysz wizję swojej przyszłości, która jest kluczowa w świadomym budowaniu Twojej przyszłości. To pozwoli Ci na zbudowanie swojej przyszłości w tu i teraz i odrzuceniu tego, co narzucają Ci inni.
  • Nauczysz się skutecznie wyznaczać cele, dzięki czemu zaczniesz realizować swoje marzenia.
  • Poznasz praktykę wdzięczności i uważności, która pozwala na chwilę zatrzymania w tym pędzącym świecie i pozwala na świadome docenianie tego, co masz.
  • Dowiesz się jak dbać o siebie na wielu poziomach, pomimo wielu obowiązków i braku czasu dla siebie, a dzięki temu doświadczysz samej siebie na nowym, nieznanym Ci poziomie.
  • Zaplanujesz nawyki, które pozwolą Ci budować każdego dnia szczęśliwy obraz siebie, który jest tak ważny w wychowaniu naszych dzieci.

Jak to będzie wyglądało?

Zaczynamy 9 września o godzinie 17 (godzinę możemy negocjować :D) i pracujemy przez minimum 2 godziny warsztatowo, co oznacza, że to nie jest wykład, tylko współpraca! Spotykamy się w aplikacji ZOOM, która daje nam możliwość normalnej rozmowy.

Do każdego warsztatu otrzymasz osobny zeszyt ćwiczeń, który pozwoli Ci pracować nad poszczególnymi aspektami Twojego życia! Bedzie on wypełniony ćwiczeniami i pytaniami, na które warto sobie odpowiedzieć, by żyć świadomie!

Dodatkowo stworzyłam dla Ciebie specjalną, zamkniętą grupę wsparcia na Fb, w której będziesz mogła dzielić się swoimi spostrzeżeniami i swoimi refleksjami na temat warsztatów i rozwoju osobistego, ale też macierzyństwa, tego co jest w nim trudne, a co fajne. Bycie mamą to nie tylko misja - to też praca, która wymaga od nas wiele odpowiedzialności i czasem zwyczajnie, po ludzku brak nam sił i energii. W grupie znajdziesz wsparcie i zrozumienie.

Oprócz tego w dowolnym momencie będziesz mogła napisać do mnie maila i też otrzymać wsparcie!

CZEKAM NA CIEBIE - RAZEM POPRAWIMY JAKOŚĆ TWOJEGO MACIERZYŃSTWA I ŻYCIA! TYLKO DAJ SOBIE SZANSĘ NA SZCZĘŚCIE!

KIM JESTEM?

Kobietą... żoną... matką... trenerem rozwoju osobistego... przyjaciółką... wariatką (jeśli trzeba  😉 )

Życie doświadczyło mnie szczegółnym rodzajem macierzyństwa obdarzając dzieckiem innym... nieideanym... autystycznym...

Te doświadczenia pokazały mi, jak ważne jest odnalezienie swojego szczęścia i poczucia spełnienia. Jak ważne jest, by mieć plan na życie i przy okazji realizować swoje marzenia. Jak ważne jest, by każdego dnia doceniać to, co się ma i kogo się ma koło siebie. JAK WAŻNE JEST, BY W CHAOSIE ŻYCIA ODNALEŹĆ PRAWDZIWĄ SIEBIE!

Dzisiaj uczę tego innych - zwłaszcza kobiety, które gubią SIEBIE pod natłokiem obowiązków...

>