Beata Biegała

SZKOLENIE: "Kurs Pozytywnego Życia!"

Kurs przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niuanse Twojego życia tak, byś po drodze dowiedział/a się kim jesteś, czego chcesz od życia, ale przede wszystkim pomoże Ci odnaleźć ODWAGĘ do życia według Twoich zasad… bo kiedy je stworzysz, już nigdy nie pozwolisz, by Twoim życiem rządziły przypadki… by Twoim życiem rządziły niewspierające przekonania i trudne emocje… by Twoim życiem rządziło niskie poczucie własnej wartości! I to jest w tym wszystkim piękne: możesz dokonać tak wielkiej zmiany, jak tylko chcesz i zacząć budować życie na własnych zasadach! TYLKO ZRÓB TEN PIERWSZY KROK!

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Krok 2: Wybierz produkt:

Dołącz do szkolenia:
Ilość
Cena
Kurs Pozytywnego Życia!
Najlepszy wybór!
Kup i oszczędź 800,00  (40.06%)
1
1 197,00 
Kurs Pozytywnego Życia" 2 raty
Decydując się na zakup kursu w płatności 2 rat, wyrażasz zgodę na automatyczne obciążenie Twojej karty po 30 od daty pierwszej transakcji. Jeśli nie masz karty, a potrzebujesz opcji ratalnej, napisz do mnie na adres: kontakt@beatabiegala.pl
600,00  / miesiąc przez 2 miesiące
1
600,00 

Podsumowanie zamówienia:

Produkt
Łącznie
1
Kurs Pozytywnego Życia!
Kurs Pozytywnego Życia! × 1
1 197,00 
Kwota 1 197,00 
Łącznie 1 197,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

 • Zapłać kartą płatniczą przez Stripe.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

Co otrzymasz?

 • Szkolenie onlnie umieszczone na platformie szkoleniowej!

  Szkolenie do samodzielnej pracy, które składa się z 6 modułów, w każdym module znajdziesz lekcje dotyczących tematu danego modułu! Szkolenie umieszczone będzie na specjalnej platformie szkoleniowej zabezpieczonej hasłem, do której otrzymasz dożywotni dostęp (włączając w to aktualizacje programu!).

 • Zeszyty ćwiczeń

  Do każdego modułu otrzymasz specjalny zeszyt ćwiczeń w formie dziennika, w którym odpowiesz na najważniejsze pytania, ale też będziesz praktykowała wprowadzanie nowych, wspierających nawyków! W sumie otrzymasz 9 workbooków!

 • PAKIET MEDYTACJI

  Do każdego modułu otrzymasz ode mnie specjalną tematyczną medytację, która pozwoli Ci w łagodny sposób budować krok po kroku pewność siebie! W sumie otrzymasz 9 medytacji!

 • SESJE COACHING CALL

  W trakcie kursu spotkamy się 12 razy na grupowych sesjach coachingowych w ZOOM!

 • Wsparcie w grupie!

  Otrzymasz dostęp do grupy na Facebooku i grupy messengerowej, gdzie otrzymasz dodatkowe wsparcie i możliwość wprowadzania nowych nawyków!

 • KORZYŚCI!

  – Odkryjesz niewspierające przekonania i trudne emocje, które do tej pory blokowały Twój rozwój, a dzięki spojrzysz na siebie i swoje życie z innej, nowej perspektywy,

  – Stworzysz wizję swojego życia i odkryjesz życiową misję, a dzięki temu Twoje głęboko skrywane marzenia i pragnienia będą mogły ujrzeć światło dzienne,

  – Poznasz i wprowadzisz do swojego życia system wspierających nawyków, a to pozwoli na stworzenie nowej rzeczywistości, a nie chwilowej zmiany,

  – Zbudujesz stabilne poczucie własnej wartości, bo w trakcie kursu przepracujesz to, co odbierało Ci moc i pewność siebie, a dzięki temu STWORZYSZ SIEBIE NA NOWO!

  – Doświadczysz nowej/nowego siebie w działaniu, a te doświadczenia wpłyną na Twoje postrzeganie samej siebie,

  – Odkryjesz zasoby i mocne strony, o których do tej pory nie miałaś pojęcia!

Zobacz, co mówią inni:

Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

Urszula Molczyk
Pielęgniarka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

“Praca z Beatą na początku jeden na jeden, a później kontynuacja tej pracy z jej produktami online pozwoliła mi na odnalezienie balansu w życiu, którego tak bardzo mi brakowało, by zbyt dużo czasu poświęcałam swojej firmie. Nauczyłam się, że mogę delegować zadania i zaczęłam skupiać się na priorytetach, które prowadzą do mojego celu, a przestałam zajmować się niepotrzebnymi rzeczami i przejmować się problemami.”
“Praca z Beatą na początku jeden na jeden, a później kontynuacja tej pracy z jej produktami online pozwoliła mi na odnalezienie balansu w życiu, którego tak bardzo mi brakowało, by zbyt dużo czasu poświęcałam swojej firmie. Nauczyłam się, że mogę delegować zadania i zaczęłam skupiać się na priorytetach, które prowadzą do mojego celu, a przestałam zajmować się niepotrzebnymi rzeczami i przejmować się problemami.”

Ilona
Prowadzi własną działalność

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata
Pielęgniarka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!