Beata Biegała

WARSZTATY ONLINE: Zaprogramuj się na szczęście i sukces! 7 i 14 marca 2021

Jakkolwiek brzmi Twoja definicja szczęścia, wartość ta jest wspólnym mianownikiem dla wszystkich ludzi. Wszystkie działania jakie podejmujesz każdego dnia są po to, by osiągnąć własne szczęście. Potwierdzają to wszystkie badania, które prowadzone były już od czasów Arystotelesa.
Pojęcie szczęścia jako czegoś, czego poszukujemy wprowadza ludzi w błąd, bowiem każdy człowiek ma szczęście w sobie. Musi je tylko dostrzec, odkryć i pielęgnować! Świadomość własnego szczęścia pozwala na odniesienie sukcesu w życiu, a ludzie myślą odwrotnie: jak osiągnę sukces, to będę szczęśliwy!

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Podsumowanie zamówienia:

Masz kupon? Kliknij tutaj, aby dodać kod
Produkty
Cena
Warsztaty "Zaprogramuj się na szczęście i sukces!" 7 i 14.03.2021 x1
Kup 1 i oszczędź 140,00  (71.07%)
57,00 
Produkt
Suma
1
4015 Warsztaty "Zaprogramuj się na szczęście i sukces!" 7 i 14.03.2021
4015 Warsztaty "Zaprogramuj się na szczęście i sukces!" 7 i 14.03.2021 × 1
57,00 
Kwota 57,00 
Suma 57,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

 • Zapłać dowolną kartą debetową lub kredytową


Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

Czego doświadczysz w takcie warsztatów?

 • Zagłębisz się w samą siebie, po to, by dotrzeć do swoich najgłębszych marzeń i pragnień, a to pozwoli Ci na stworzenie wizji swojego życia i doświadczenia kreacji własnej przyszłości, które pozwolą Ci odkryć w sobie szczęście!

 • Stworzysz swoją indywidualną afirmację szczęścia i miłości do siebie, dzięki czemu każdego dnia będziesz miała możliwość tworzenia swojego idealnego życia na Twoich własnych warunkach.

 • Nauczysz się pracować ze swoją podświadomością tak, by wspierała Twoje szczęście i pomagała w osiągnięciu poczucia spełnienia i sukcesu, a to da Ci pewność, że jesteś na właściwym miejscu i idziesz właściwą drogą!

 • Jak będą wyglądały warsztaty?

  Warsztat odbędzie się w sobotę, 7. listopada 2020 r., w Twoim domu 🙂 (będą też inne terminy w inne dni).

 • Spotykamy się o godzinie 10 i pracujemy w 3 blokach około 1,5 godzinnych z 15-minutowymi przerwami na zrobienie kawy, herbaty czy zjedzenie obiadu.

 • Odkryjesz wszystkie niewspierające Twój rozwój nawyki i zdecydujesz, które chcesz usunąć ze swojego życia w pierwszej kolejności,

 • Ostatnia, 4 część to podsumowanie warsztatów i tego co dowiesz się o sobie, więc ciężko określić, ile ona potrwa.

 • Pracujemy warsztatowo, co oznacza minimum treści, a maksimum praktyki!

 • BONUS SPECJALNY!

  Dołączając do warsztatów otrzymasz ode mnie specjalne szkolenie online “Zaprogramuj się na szczęście”, które składa się z 5 modułów i pomoże Ci stworzyć siatkę wspierających Cię nawyków, byś już zawsze miała wysoki poziom energii i nie REZYGNOWAŁA Z SIEBIE, kiedy w Twoim życiu pojawiają się problemy, tylko przeszła do rozwiązywania ich i kreatywnego działania! Wartość tego szkolenia w moim sklepie to 297 zł!

Zobacz, co mówią inni:

To szkolenie w jasny i klarowny sposób tłumaczy, czym są nawyki i w jaki sposób wprowadzać je do swojego życia. Zakładam, że wprowadzę u siebie 7 z wymienionych 10 nawyków, 2 już są w trakcie wprowadzania. Widzę ogromną różnicę w jakości mojego życia, odkąd uświadomiłam sobie niewspierające mnie nawyki i zaczęłam je obserwować. Mogę świadomie podjąć decyzję, czy coś zrobię, czy nie. Prawdą jest, że to co nieświadome rządzi naszym życiem!

Sylwia Igła
Menager

Budowanie nawyków, zwłaszcza tych wspierających to klucz do sukcesu. Zdałam sobie z tego sprawę dzięki temu szkoleniu i widzę ogromną różnicę w swoim życiu, zwłaszcza w prowadzeniu firmy. Wcześniej trudno było mi rozdzielać życie domowe od zawodowego, zwłaszcza, że mam małe dzieci i pracuję z domu. Dzisiaj dzięki nawykom wprowadzonym po tym szkoleniu i wykluczeniu kilku niewspierających czuję inną energię i mam wrażenie, że ludzie wokół mnie się zmienili. A to przecież dopiero początek drogi!

Ewa Mazur
Właścicielka firmy

Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

Urszula Molczyk
Pielęgniarka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!