Beata Biegała

SZKOLENIE: Zaprogramuj się na szczęście! + BONUSY

Zbuduj kluczowe nawyki, które pielęgnowane są przez szczęśliwych ludzi! Już dzisiaj daj sobie szansę na odnalezienie swojego szczęścia w sobie i wokół siebie!

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Krok 2: Wybierz produkt:

Wybierz spośród 2 dostępnych pakietów:
Cena
1
3212 Zaprogramuj się na szczęście! + BONUSY!
Kup 1 I oszczędź 250,00  (84.18%)
1
47,00 
1
3212 PAKIET: Zaprogramuj się na szczęście! + BONUSY! + E-book "W Drodze Po Szczęście!"
NAJLEPSZA CENA!
Kup 1 I oszczędź 240,00  (80.81%)
1
57,00 

Podsumowanie zamówienia:

Masz kupon? Kliknij tutaj, aby dodać kod
Produkt
Łącznie
1
3212 PAKIET: Zaprogramuj się na szczęście! + BONUSY! + E-book "W Drodze Po Szczęście!"
3212 PAKIET: Zaprogramuj się na szczęście! + BONUSY! + E-book "W Drodze Po Szczęście!" × 1
57,00 
Kwota 57,00 
Łącznie 57,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

 • Zapłać dowolną kartą debetową lub kredytową


Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

Co otrzymasz?

 • Dostęp do platformy szkoleniowej

  W platformie czeka na Ciebie około 5 godzin nagrań, które przeprowadzą Cię przez proces zrozumienia i tworzenia nowych nawyków, które pozwolą Ci odkryć w sobie szczęście!

 • Workbook z FORMUŁĄ DOBRYCH NAWYKÓW, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces pracy nad nowym nawykiem, a który będziesz mogła wykorzystywać w swoim życiu już zawsze!

 • BONUS #1

  Szkolenie “Stwórz Wizję Swojego Życia!”

 • BONUS #2

  2-DNIOWE WARSZTATY ONLINE “ZAPROGRAMUJ SIĘ NA SZCZĘŚCIE I SUKCES!”

  Co się wydarzy w trakcie warsztatów:

  – stworzysz własną i niepowtarzalną definicję szczęścia i sukcesu,

  – spojrzysz na swoje życie z boku, by odkryć wartości, które teraz rządzą Twoim życiem i ustalisz, czy te wartości, którymi żyjesz teraz doprowadzą Cię do szczęścia i sukcesu,

  – przyjrzysz się swoim nawykom, które uczyłaś/uczyłeś się przez wiele lat swojego życia i zdecydujesz, czy to te nawyki, które wspierają Cię w życiu, czy jednak nie,

  – poznasz skuteczną metodę pracy z niewspierającymi przekonaniami i trudnymi emocjami,

  – wyznaczysz kierunek działania – być może pierwszy raz skutecznie wyznaczysz cel i plan działania, który ma Cię doprowadzić do pełni szczęścia i sukcesu w życiu!

  Warsztaty odbędą się 7 i 14 marca i podzielone są na 2 części w taki sposób, byś najpierw przyjrzysz się swoim fundamentom, a następnie stworzysz plan działania!

 • Korzyści:

  Zrozumiesz jak działa nawyk i jakie są kluczowe aspekty wprowadzania nowych nawyków do swojego życia,

 • Odkryjesz wszystkie niewspierające Twój rozwój nawyki i zdecydujesz, które chcesz usunąć ze swojego życia w pierwszej kolejności,

 • Dowiesz się, jakie sa kluczowe nawyki szczęśliwych ludzi i jak je wprowadzić do swojego życia po to, by móc o sobie mówić, że jesteś szczęśliwa,

 • Zobaczysz, że Twoje szczęście zależy tylko od Ciebie, a nie od warunków zewnętrznych, a dzięki temu zyskasz motywację do działania.

Zobacz, co mówią inni:

Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

Urszula Molczyk
Pielęgniarka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

Pomogłaś mi rozumieć, że mogę, pomimo tego wszystkiego co przytrafiło się w moim życiu. Swoim przykładam pokazałaś, że można zmienić bardzo dużo, a większość blokad to tylko niesprzyjające przekonania w naszych głowach.

Sylwia Kaczor
Masażystka

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata
Pielęgniarka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!