WARSZTAT ONLINE: Twórcza wizualizacja!

Wizualizacja potrafi totalnie zmienić Twój stan emocjonalny, gdyż obrazy wywoływane wizualizacją wpływają na naszą neurologię, a konkretnie na nasz mózg! Kiedy karmisz go obrazami, to jest on zawsze gotów do działania… robi wszystko, by obrazy z wizualizacji stały się Twoją rzeczywistością!osobistego… bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!

Please fill all required field

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Krok 2: Wybierz pakiet:

Wybierz najlepszy dla Ciebie termin:
Cena
Warsztat 2.09. x1
Buy 1 and Save 97,00  (100%)
1
0,00 

Podsumowanie zamówienia:

Masz kupon? Kliknij tutaj, aby dodać kod
Produkt
Suma
1
Wypełniacz
Warsztat 2.09. × 1
0,00 
Kwota 0,00 
Suma 0,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

Dlaczego warto dołączyć?

 • JAK TO DZIAŁA?

  Dowiesz się, dlaczego wizualizacja jest taj skutecznym narzędziem i jakie są powody, że działa, bądź nie działa.

 • SPRAWDZONE METODY I TECHNIKI

  W trakcie warsztatów poznasz sprawdzone metody i techniki wizualizacji, które pomogą Ci w realizowaniu Twoich celów.

 • DOŚWIADCZYSZ PRAWDZIWEGO PRAGNIENIA I WIARY

  Będziesz miał/miała możliwość sprawdzenia, czy Twoje pragnienie i wiara jest wystarczające, by rozpocząć realizowanie swoich marzeń.

 • NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE WIZUALIZACJĘ

  Podzielę się z Tobą sprawdzonymi narzędziami, które wspierają nie tylko moje wizualizacje, ale również realizację celów.

Zobacz, co mówią inni:

Platforma Akademia Zmiany to miejsce równie niezwykłe, co jego autorka. Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

Urszula Molczyk
Pielęgniarka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

Pomogłaś mi rozumieć, że mogę, pomimo tego wszystkiego co przytrafiło się w moim życiu. Swoim przykładam pokazałaś, że można zmienić bardzo dużo, a większość blokad to tylko niesprzyjające przekonania w naszych głowach.

Sylwia Kaczor
Masażystka

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata
Pielęgniarka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!