30 Dni Do Życia W Pełni! - WYZWANIE + 12 tygodniowy mentoring!

Poznaj moje sprawdzone metody pracy z podświadomością, która pozwoliła mi zmienić moje życie i z osoby, która była leniem pozbawionym pasji i ambicji stałam się matką, żoną, przyjaciółką i trenerem rozwoju osobistego, który porywa innych do zmiany! Dzisiaj moje życie jest piękne i wypełnione po brzegi miłością, radością i wdzięcznością za to, czego mogę doświadczać każdego dnia!
Dołącz do grupowego wyzwania, który rozpocznie się już 16 listopada i potrwa przez kolejne 30 dni! 30 dni, które totalnie odmienią Twoje życia: zmienisz przekonania na swój temat, stworzysz wizję życia, odkryjesz swoje zasoby i mocne strony, znajdziesz wewnętrzną motywację, ale przede wszystkim otrzymasz moc wsparcia i energii nie tylko ode mnie, ale i od całej grupy!

Please fill all required field

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Krok 2: Wybierz pakiet:

Wybierz spośród 2 dostępnych pakietów:
Cena
2530 WYZWANIE- 30 Dni Do Życia W Pełni! PLATINUM x1
1
1 397,00 
2530 WYZWANIE- 30 Dni Do Życia W Pełni! PLATINUM raty x1
497,00  / month for 3 months
1
497,00 

Podsumowanie zamówienia:

Masz kupon? Kliknij tutaj, aby dodać kod
Produkt
Suma
1
2530 WYZWANIE- 30 Dni Do Życia W Pełni! PLATINUM
2530 WYZWANIE- 30 Dni Do Życia W Pełni! PLATINUM × 1
1 397,00 
Kwota 1 397,00 
Suma 1 397,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

 • Zapłać dowolną kartą debetową lub kredytową


Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

W ramach WYZWANIA otrzymasz:

 • 12 SESJI MENTORINGOWYCH

  Otrzymasz dodatkowo 12 indywidualnych sesji mentoringowych, z dodatkowymi procesami wspomagającymi Twoją podświadomość!

 • Codzienne spotkania

  Każdego dnia spotkamy się 2 x: rano na porannej medytacji, a następnie w godzinach około południowych poprowadzę 2 live, w którym omówię lekcję dnia.

 • Codziennie nowa lekcja

  Każdego dnia będziemy pracować nad innym tematem! Lekcja będzie dostępna na mojej platformie szkoleniowej, a szczegółowo omówię ją w trakcie live!

 • Wsparcie w zamkniętej grupie na Fb,

  Całe wyzwanie będzie odbywał się w zamkniętej grupie na Fb. Po jego zakończeniu wszystkie materiały live umieszczę na mojej platformie szkoleniowej, być mógł/mogła swobodnie z nich korzystać w późniejszym czasie!

 • Coaching Call na ZOOM

  5 spotkań grupowych w ramach aplikacji ZOOM – gdzie będziemy dodatkowo motywować się do działania!

 • Dziennik Pełni!

  Otrzymasz ode mnie specjalnie przygotowany dziennik (pdf), który będzie Cię wspierał w trakcie całych 30 dni!

 • Mnóstwo dodatkowych inspiracji

  Ten program pomyślany jest tak, by w 30 dni zmienić Twoje myślenie na temat siebie i życia! Ma to związek z przekonaniami, nad którymi popracujemy w ramach tego programu! Zmienisz nie tylko myślenie o sobie i życiu, ale też wymyślisz siebie na nowo!

Zobacz, co mówią inni:

MasterMind – cztery tygodnie, które odmieniły moje życie:) Pozwoliły na nowo wrócić do swojej pasji, pozwoliły odkryć w sobie pokłady odwagi, sprawczości, a przede wszystkim pozwoliły dotrzeć do tych najbardziej niewspierających przekonań i przepracować je. Dziś jestem już w zupełnie innym miejscu. Nauczyłam się nazywać emocje i pracować z nimi. Uwierzyłam, że mogę zmienić swoje życie i to ja wybieram, jaką drogą chcę dalej iść. Wszystko, co dał mi ten kurs, zostanie już ze mną na zawsze. Dziękuję!

Iwona Kurek

MASTERMIND W WYDANIU BEATY TO PETARDA! Dawno nie widziałam, żeby tak się ktoś angażował w pracę kursantek, jak ona. Niesamowite, bo wiele kursów już przeszłam, ale nigdzie ni było takiego wsparcia! A zmiana? No cóż! Czuję, że pierwszy raz wiem, kim jestem, a to fundament do budowania dalej! Polecam!

Iwona Raczkowska
Masażystka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata
Pielęgniarka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!