Wewnętrzna wolność!

Zapraszamy Cię na 3-dniowe warsztaty w przepięknym krajobrazie Puszczy Zielonka (niedaleko Poznania), które połączą pracę nad własnym rozwojem osobistym z jogą, medytacją i oddechem! Warsztaty odbędą się w terminie 10-12 lipca 2020 r.
Warsztaty odbędą się, jeśli zbierze się minimalna ilość osób: 10

Please fill all required field

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Krok 2: Wybierz pakiet:

Wybierz spośród 2 dostępnych pakietów:
Cena
2001 3-dniowe warsztaty rozwojowe z jogą x1
620,00 

Podsumowanie zamówienia:

Masz kupon? Kliknij tutaj, aby dodać kod
Produkt
Suma
1
Wypełniacz
2001 3-dniowe warsztaty rozwojowe z jogą × 1
620,00 
Kwota 620,00 
Suma 620,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

 • Zapłać dowolną kartą debetową lub kredytową


Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

Co Cie czeka trakcie warsztatów?

 • Warsztat rozwojowy "Wewnętrzna Wolność!"

  W trakcie którego otworzysz się na akceptację, poznasz swoje potrzeby oraz poznasz skuteczne metody pracy z przekonaniami i emocjami.

 • Medytacja

  Medytacja to oczyszczenie umysłu z myśli, wyobrażeń i dążeń ego. Dążenie do bycia tu i teraz bez wybiegania w przyszłość i myślenia o przeszłości. Medytacja to stan pełnej świadomości.

 • Joga

  Praktykując jogę poprawiasz kondycję i wytrzymałość, czyniąc ciało jednocześnie silnym i elastycznym. Uwalniasz ciało od sztywności, bólu oraz napięć – także na najgłębszym poziomie tkanek, stawów i organów. Wzmacniacz system odpornościowy i nerwowy. Prowadzisz do odzyskania równowagi fizycznej, psychicznej i emocjonalnej, uwolnienia się od stresu oraz wejścia na wyższy poziom świadomości.

 • Zakwaterowanie i wyżywienie

  2 noclegi w 3-4 osobowych pokojach w Osadzie Leśnej Trzy Dęby (12 km od Poznania) oraz 3 posiłki wegetariańskie + deser i bufet kawowy w trakcie warsztatów.

 • NIESPODZIANKI

  Coś, czego się nie spodziewasz!

Zobacz, co mówią inni:

Platforma Akademia Zmiany to miejsce równie niezwykłe, co jego autorka. Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

Urszula Molczyk
Pielęgniarka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

Pomogłaś mi rozumieć, że mogę, pomimo tego wszystkiego co przytrafiło się w moim życiu. Swoim przykładam pokazałaś, że można zmienić bardzo dużo, a większość blokad to tylko niesprzyjające przekonania w naszych głowach.

Sylwia Kaczor
Masażystka

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata
Pielęgniarka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!