Otwórz się na obfitość! - MasterMind

Dołącz do 90 dniowego programu odkrywania siebie. „W Drodze Do Siebie” to unikatowy program e-mailowy, w ramach którego otrzymasz 90 lekcji w formie e-maili, dzięki którym będziesz kontynuowała wyzwanie wdzięczności i podążała dalej drogą prawdy o sobie, swoich potrzebach, relacjach, życiu. „W Drodze Do Siebie” odkryje przed Tobą jeszcze większe możliwości kreowania własnego życia poprzez nieustanne aktualizowanie samej siebie i odkrywanie tego, co wciąż nieodkryte.

Please fill all required field

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Krok 2: Wybierz pakiet:

Wybierz spośród 2 dostępnych pakietów:
Cena
W drodze do siebie -90 spotkań z samą sobą! x1
Buy 1 and Save 350,00  (70.42%)
497,00  147,00 
W drodze do siebie -90 spotkań + 5 sesji rozwojowych x1
Buy 1 and Save 1 350,00  (67.60%)
1 997,00  647,00 

Podsumowanie zamówienia:

Masz kupon? Kliknij tutaj, aby dodać kod
Produkt
Suma
1
Wypełniacz
W drodze do siebie -90 spotkań z samą sobą! × 1
147,00 
Kwota 147,00 
Suma 147,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

 • Zapłać dowolną kartą debetową lub kredytową


Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

W ramach tego programu otrzymasz:

 • 90 lekcji

  Codziennie o 6 rano na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz e-mail z lekcją rozwojową, która pozwoli Ci sięgać tam, dokąd do tej pory nie sięgałaś – do wnętrza siebie!

 • 15 bloków tematycznych

  90 dni zostanie podzielone na 6-dniowe bloki tematyczne, w ramach którego będziesz pracowała intensywniej nad jednym tematem, który pozwoli Ci uzyskać większy wgląd w siebie!

 • Medytacja i wizualizacja

  Otrzymasz ode mnie w odpowiednim czasie ( w trakcie konkretnego bloku tematycznego) nagrania mp4 medytacji i wizualizacji, stworzonych specjalnie na potrzeby tego programu.

 • OPCJA 2: +5 godzinnych sesji rozwojowych

  Decydując się na opcję nr 2 masz możliwość skorzystania dodatkowo z 5 godzinnych sesji rozwojowych w wyjątkowo niskiej cenie! Sesje do wykorzystania w dowolnym momencie, maxymalnie do 2 miesięcy po zakończeniu programu.

Zobacz, co mówią inni:

Platforma Akademia Zmiany to miejsce równie niezwykłe, co jego autorka. Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

Urszula Molczyk
Pielęgniarka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

Pomogłaś mi rozumieć, że mogę, pomimo tego wszystkiego co przytrafiło się w moim życiu. Swoim przykładam pokazałaś, że można zmienić bardzo dużo, a większość blokad to tylko niesprzyjające przekonania w naszych głowach.

Sylwia Kaczor
Masażystka

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata
Pielęgniarka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!