Beata Biegała

Zapis wyzwania: "Obudź w sobie moc!"

Nasze życie to nie tylko to co widzisz, co Cię otacza. Żyjemy na kilku poziomach: mentalnym, emocjonalnym i duchowym. To co masz w swoim życiu fizycznym jest wynikiem tego, co dzieje się na pozostałych 3 poziomach!

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Krok 2: Wybierz produkt:

Podsumowanie zamówienia:

Masz kupon? Kliknij tutaj, aby dodać kod
Produkt
Suma
Kwota 0,00 
Suma 0,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

Co otrzymasz?

 • Dostęp do platformy szkoleniowej

  W platformie czeka na Ciebie ponad 5 godzin nagrań, które przeprowadzą Cię przez proces zmiany przekonań, poznawania własnych emocji i odkrywania w sobie pierwiastka duchowego.

 • 2 zeszyty ćwiczeń z zadaniami do wykonania i prezentacje, które były wykorzystane w trakcie wyzwnania.

 • Korzyści:

  Odnajdziesz w sobie energię do działania, a dzięki temu praca nad przekonaniami, emocjami i duchowością będzie łatwiejsza!

 • Odkryjesz niewspierające przekonania i zastąpisz je tymi wspierającymi.

 • Odkryjesz w sobie duchowość, która nie ma nic wspólnego z tym, w co wierzysz, czy nie wierzysz, a to pozwoli Ci na odkrywanie prawdy o sobie samej!

Zobacz, co mówią inni:

Platforma Akademia Zmiany to miejsce równie niezwykłe, co jego autorka. Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

Urszula Molczyk
Pielęgniarka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

Pomogłaś mi rozumieć, że mogę, pomimo tego wszystkiego co przytrafiło się w moim życiu. Swoim przykładam pokazałaś, że można zmienić bardzo dużo, a większość blokad to tylko niesprzyjające przekonania w naszych głowach.

Sylwia Kaczor
Masażystka

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata
Pielęgniarka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!