CYKL WARSZTATÓW: MAM szczęście!

Razem z Fundacją MAM GRONO zapraszam Cię na serię 5 warsztatów rozwojowych online dla mam, które będą dotyczyć szeroko pojętego szczęścia i rozwoju osobistego… bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!

Please fill all required field

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Krok 2: Wybierz pakiet:

Wybierz spośród 2 dostępnych pakietów:
Cena
1000 MAM szczęście - cykl 5 warsztatów dla mam! x1
Buy 1 and Save 500,00  (83.75%)
597,00  97,00 

Podsumowanie zamówienia:

Masz kupon? Kliknij tutaj, aby dodać kod
Produkt
Suma
1
1000 MAM szczęście - cykl 5 warsztatów dla mam!
1000 MAM szczęście - cykl 5 warsztatów dla mam! × 1
97,00 
Kwota 97,00 
Suma 97,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

 • Zapłać dowolną kartą debetową lub kredytową


Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

W ramach cyklu warsztatów otrzymasz:

 • 5 WARSZTATÓW ONLINE

  Pakiet obejmuje 5 warsztatów online, które będą prowadzone interaktywnie w aplikacji ZOOM, w tygodniowych odstępach czasowych. Każdy warsztat to minimum 2 godziny pracy. To nie będzie wykład – BĘDZIESZ MOGŁA AKTYWNIE UCZESTNICZYĆ, ZADAWAĆ PYTANIA, WYRAŻAĆ SWOJE ZDANIE!

 • WSPARCIE W GRUPIE NA FB

  Na czas warsztatów stworzę dla Ciebie specjalną, zamknętą grupę na Facebooku, w ramach której otrzymasz dodatkowe wsparcie prowadzącej i innych uczestników grupy.

 • ZESZYTY ĆWICZEŃ

  Do każdego warsztatu otrzymasz specjalny zeszyt ćwiczeń do wydrukowania, w którym znajdziesz najważniejsze ćwiczenia i pytania dotyczące danego tematu. Warsztaty będą jak najbardziej praktyczne!

 • DOSTĘP DO PLATFORMY SZKOLENIOWEJ

  Wszystkie części warsztatów będą nagrywane, a następnie umieszczone na platformie szkoleniowej, do której uzyskasz DOŻYWOTNI dostęp. Pozwoli Ci to na swobodne wracanie do materiałów i pracę z nimi w dowolnym momencie!

Zobacz, co mówią inni:

Platforma Akademia Zmiany to miejsce równie niezwykłe, co jego autorka. Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

Urszula Molczyk
Pielęgniarka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

Pomogłaś mi rozumieć, że mogę, pomimo tego wszystkiego co przytrafiło się w moim życiu. Swoim przykładam pokazałaś, że można zmienić bardzo dużo, a większość blokad to tylko niesprzyjające przekonania w naszych głowach.

Sylwia Kaczor
Masażystka

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata
Pielęgniarka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!