Beata Biegała

SZKOLENIE: "Potęga nawyków! Zaprogramuj się na szczęście!" + BONUS

Zbuduj kluczowe nawyki, które pielęgnowane są przez szczęśliwych ludzi! Już dzisiaj daj sobie szansę na odnalezienie swojego szczęścia w sobie i wokół siebie!

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Krok 2: Wybierz produkt:

Podsumowanie zamówienia:

Masz kupon? Kliknij tutaj, aby dodać swój kod
Produkt
Łącznie
Kwota 0,00 
Łącznie 0,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

Co otrzymasz?

 • Dostęp do platformy szkoleniowej

  W platformie czeka na Ciebie około 5 godzin nagrań, które przeprowadzą Cię przez proces zrozumienia i tworzenia nowych nawyków, które pozwolą Ci odkryć w sobie szczęście!

 • Workbook z FORMUŁĄ DOBRYCH NAWYKÓW, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces pracy nad nowym nawykiem, a który będziesz mogła wykorzystywać w swoim życiu już zawsze!

 • BONUS:

  Szkolenie “Zbuduj Wizję Swojego Życia!”

 • Korzyści:

  Zrozumiesz jak działa nawyk i jakie są kluczowe aspekty wprowadzania nowych nawyków do swojego życia,

 • Odkryjesz wszystkie niewspierające Twój rozwój nawyki i zdecydujesz, które chcesz usunąć ze swojego życia w pierwszej kolejności,

 • Dowiesz się, jakie sa kluczowe nawyki szczęśliwych ludzi i jak je wprowadzić do swojego życia po to, by móc o sobie mówić, że jesteś szczęśliwa,

 • Zobaczysz, że Twoje szczęście zależy tylko od Ciebie, a nie od warunków zewnętrznych, a dzięki temu zyskasz motywację do działania.

Zobacz, co mówią inni:

Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

Urszula Molczyk
Pielęgniarka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

Pomogłaś mi rozumieć, że mogę, pomimo tego wszystkiego co przytrafiło się w moim życiu. Swoim przykładam pokazałaś, że można zmienić bardzo dużo, a większość blokad to tylko niesprzyjające przekonania w naszych głowach.

Sylwia Kaczor
Masażystka

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata
Pielęgniarka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!