Twoje dane są u nas bezpieczne!

Dane płatności:

Twoje zamówienie:

Produkty
Ilość
Cena
04FE Klub "W drodze..." SUBSKRYPCJA x1
Opcja dostępna tylko w opcji płatności kartą. W kolejnych miesiącach Twoja karta zostanie obciążona kwotą 37 zł. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.
37,00  / miesiąc
1
37,00 
04FE Klub All Access - dostęp do wszystkich kursów! x1
NAJLEPSZA CENA!
Opcja dostępna tylko w opcji płatności kartą. W kolejnych miesiącach Twoja karta zostanie obciążona kwotą 97 zł. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. W skład pakietu wchodzi: Kurs Pozytywnego Życia (12 t.), kurs "Zmień Swoje Życie! Skutecznie, Zuchwale i z Wdziękiem!" (9 tyg.), Kurs "Zakochaj się w sobie!" (9 tyg.) , 30-dniowe wyzwanie "Nowa TY w 30 dni!", "Mastermind obfitości", wszystkie inne szkolenia, warsztaty, książki, ebooki, które powstaną w trakcie najbliższego roku + 4 SESJE ROZWOJOWE I INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO!
97,00  / miesiąc
1
97,00 
Produkt
Suma
1
04FE Klub All Access - dostęp do wszystkich kursów!
04FE Klub All Access - dostęp do wszystkich kursów! × 1
97,00  / miesiąc
Kwota 97,00 
Suma 97,00 
Cykliczne płatności
Podsumowanie 97,00  / miesiąc
Cykliczne płatności 97,00  / miesiąc
Pierwsze odnowienie: 4 stycznia 2022

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Informacje o kartach kredytowych nigdy nie są przechowywane na naszych serwerach.

  • Zapłać dowolną kartą debetową lub kredytową

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności. Jeśli nie akceptujesz polityki prywatności i nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych, nie dokonuj zamówienia. Pamiętaj również, że w każdej chwili możesz się poprosić o usunięcia swoich danych z naszej bazy.
Customer Happiness Manager