Beata Biegała

SZKOLENIE: "Zakochaj Się w Sobie - Bądź Pewna Siebie Każdego Dnia!"

Budowanie pewności siebie jest procesem… procesem, który wymaga Twojego zaangażowania i czasu. To proces, który daje niesamowite korzyści: pozwala realizować marzenia i cele, powoduje, że stajesz się człowiekiem asertywnym i nie raniąc innych dbasz o swoje granice!
Jeśli chcesz zacząć zmieniać świat, to zacznij od siebie! Zobacz w sobie zmianę, którą chcesz ujrzeć w świecie!

Krok 1: Twoje dane:

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Krok 2: Wybierz produkt:

Podsumowanie zamówienia:

Masz kupon? Kliknij tutaj, aby dodać kod
Produkt
Suma
Kwota 0,00 
Suma 0,00 

Krok 3: Metoda płatności:

Zapłać dowolną kartą

Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.

Co otrzymasz?

 • Szkolenie onlnie umieszczone na platformie szkoleniowej!

  Szkolenie do samodzielnej pracy, które składa się z 9 modułów, w każdym module znajdziesz 7 lekcji dotyczących tematu danego modułu! Szkolenie umieszczone będzie na specjalnej platformie szkoleniowej zabezpieczonej hasłem, do której otrzymasz dożywotni dostęp (włączając w to aktualizacje programu!).

 • Zeszyty ćwiczeń

  Do każdego modułu otrzymasz specjalny zeszyt ćwiczeń w formie dziennika, w którym odpowiesz na najważniejsze pytania, ale też będziesz praktykowała wprowadzanie nowych, wspierających nawyków! W sumie otrzymasz 9 workbooków!

 • PAKIET MEDYTACJI

  Do każdego modułu otrzymasz ode mnie specjalną tematyczną medytację, która pozwoli Ci w łagodny sposób budować krok po kroku pewność siebie! W sumie otrzymasz 9 medytacji!

 • BONUSY!

  #1 Grupa wsparcia na Fb;
  #2 Dodatkowe sesje Q&A i live na Fb;
  #3 Wsparcie w formie email; #4 Dodatkowe moduły szkolenia: WYBACZANIE I ASERTYWNOŚĆ;
  #5 Szkolenie “Wyznacz i zrealizuj cel!”

 • Korzyści:

  Krok po kroku zbudujesz swoją pewność siebie, odkrywając po kolei takie aspekty swojego życia jak:
  – ODWAGA,
  – PIĘKNO,
  – POKOCHANIE SIEBIE,
  – AKCEPTACJA,
  – DZIAŁANIE,
  – OTWARTOŚĆ,
  – WYTRWAŁOŚĆ.

 • Dowiesz się, w jaki sposób niewspierające przekonania wpływają na Twoją teraźniejszość i będziesz mogła świadomie podjąć decyzję, czy chcesz w tym tkwić, czy nie.

 • Poznasz sprawdzone techniki pracy ze swoją podświadomością, dzięki czemu będziesz mogła zmieniać kody w swojej podświadomości na wielu płaszczyznach,

 • Zastosujesz medytacje, które uwolnią Cię od tego co niewspierające, a dodatkowo wypracujesz nawyk, który – jeśli tylko sobie na to pozwolisz – zostanie z Tobą już na zawsze!

 • Przekierujesz swoje skupienie na to, co dobre i wartościowe w swoim życiu, a odrzucisz wszystko to, co toksyczne.

 • Odkryjesz wszystko to, co jest dla Ciebie ważne i skupisz się na tych aspektach Twojego życia, które potrzebują Twojej uwagi, byś mogła zbudować prawdziwą i trwałą pewność siebie!

 • PRZESTANIESZ SIĘ BAĆ NA TYLE, ŻE ZACZNIESZ DZIAŁAĆ!

Zobacz, co mówią inni:

Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

Urszula Molczyk
Pielęgniarka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna
Właścicielka firmy

Pomogłaś mi rozumieć, że mogę, pomimo tego wszystkiego co przytrafiło się w moim życiu. Swoim przykładam pokazałaś, że można zmienić bardzo dużo, a większość blokad to tylko niesprzyjające przekonania w naszych głowach.

Sylwia Kaczor
Masażystka

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

Małgorzata
Pielęgniarka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Prywatność

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

 • Szanujemy Twoją prywatność!

 • 100% satysfakcji!

 • Twoje dane osobowe są bezpieczne!