Dzisiaj biznes może założyć każdy... nadać sobie rangę prezesa... biznesmena, czy bizneswomen... Niestety, rzadko który tradycyjny biznes trwa dłużej, niż wymaga tego tzw. "mały zus" albo dotacja z Urzędu Pracy. Zwłaszcza dzisiejsze czasy, kiedy nikt z nas nie wie, kiedy nastąpi kolejny lockdown albo restrykcyjne ograniczenia powoduje, że wiele ambitnych i kreatywnych kobiet odkłada swój biznes i rozwój na potem... Potem, które może nigdy nie przyjść!

Akademia Kobiecego Biznesu Online to miejsce wsparcia i inspiracji dla kobiet, które chcą od życia więcej, niż zwykły etat, czy zajmowanie się domem. Wierzę głęboko, że każda osoba ma nieograniczony potencjał, który może zrealizować, jeśli tylko uwierzy w siebie i zaufa, że może... 

Czego więc potrzebujesz by zmienić swoją rzeczywistość? 

Powiedz sobie TAK! Powiedz życiu TAK... a resztę zostaw nam! Pomożemy Ci zbudować siebie i swoje życie na nowo!

Umów się na niezobowiązujące spotkanie:

Dlaczego Akademia?

Zbyt często słyszę historie kobiet zgniecionych życiem i okolicznościami, które są tak wielkim ciężarem, że nie pozwalają ruszyć z miejsca. Słyszę o przemocy, alkoholu, ciągłych zniewagach, poniżaniu... Słyszę o ciągłej walce i rezygnacji...

Słyszę historie kobiet, które stawiają siebie na końcu... są dla wszystkich, ale nikt nie jest dla nich... Rezygnują z kariery, możliwości i spełnionego życia, bo dla chwilowego poczucia, że są potrzebne zrezygnują ze wszystkiego... byleby tylko czuć, że coś znaczą...

Słyszę historie kobiet, umęczonych matek, porzuconych żon i odważnych wojowniczek, które walczą jak lwice o swoje dzieci czy związki.

I słyszę też o maleńkim ziarnku nadziei... która tli się gdzieś w sercu. Nadziei, która każe szukać rozwiązania, która każe szukać innej drogi.

Każdego dnia słyszę historie i pomagam kobietom w odnalezieniu ich szczęścia i poczucia spełnienia. Pomagam zmieniać ich rzeczywistość i pokazuję, że można inaczej... ale czasem widzę, że sam rozwój osobisty nie wystarcza! Widzę, że żeby dana osoba mogła wyjść z bagna, w którym tonie od lat potrzebuje pomysłu na zmienienie swoich finansów... i stąd pomysł, by powstała Akademia Kobiecego Biznesu Online!

W Akademii będziesz mogła połączyć swój rozwój osobisty z działaniami biznesowymi, które nie wymagają nakładów finansowych... wystarczy, że masz telefon (ewentualnie laptop) i wolny czas do zagospodarowania oraz chęć, by coś w końcu zmienić w Twoim życiu!

Połącz te 2 aspekty i zobacz, jak szybko zacznie się zmieniać Twoje życie!

Biznes w network marketingu!

 1. Poznajesz podstawy funkcjonowania w naszej firmie
 2. Wybierasz najlepszą ścieżkę kariery dla siebie
 3. Pracujesz w zespole ambitnych kobiet, które chcą od życia więcej niż dotychczas
 4. Poznajesz najlepsze strategie i wdrażasz je do działania
 5. Korzystasz ze wsparcia najlepszych networkerów na świecie

Rozwój osobisty w dobrym stylu!

 1. Odkrywasz swoje dlaczego i tworzysz wizję przyszłości
 2. Zbudujesz mindset kobiety skutecznej w działaniu, szczęśliwej i spełnionej
 3. Odkrywasz swoje mocne strony, zasoby i możliwości
 4. Zmieniasz niewspierające przekonania na wspierające 
 5. Wciąż wzrastasz, bo otaczają Cię ludzie z wysokim poziomem energii

Co otrzymasz dołączając do Akademii?

 • Możliwość zbudowania stabilnego biznesu odpornego na kryzys, bez wkładu własnego, dzięki czemu będziesz miała możliwość zbudowania takiego życia, o jakim zawsze marzyłaś!
 • Dostęp do największych mentorów z branży network marketingu, a to umożliwi Ci naśladowanie tych, których wyniki mówią same za siebie!
 • Indywidualny program rozwoju osobistego, dzięki któremu na bieżąco będziesz usuwać niewspierające przekonania, uczyć się nowych schematów i świadomie budować pewność siebie!
 • Liczne szkolenia rozwojowe i biznesowe, które pozwolą Ci na budowanie nowych kompetencji w zgodzie z sobą!
 • Wsparcie grupy odważnych kobiet, które od prawie roku udowadniają, że warto postawić na siebie i zarażają nieustannie optymizmem i dobrą energią!

Założycielka Akademii Kobiecego Biznesu Online!

Nazywam się Beata Biegała i od ponad 4 lat prowadzę swoją firmę. Pojawienie się pandemii mocno zachwiało moim życiem: działania, które podejmowałam stacjonarnie przestały być możliwe, a mój biznes online dopiero szykowałam do wielkiego startu. Na szczęście wielomiesięczna praca dotycząca budowania mojej marki osobistej przyniosła efekty i sprawnie przeniosłam działania z offline do online. Jednak 2 fala pandemii pokazała mi wyraźnie, że jedno źródło dochodu niesie zbyt duże zagrożenie nie tylko dla mojej działalności, ale też bytu mojego i mojej rodziny. Postanowiłam zrobić eksperyment i połączyć działalność szkoleniową z dodatkowym biznesem w network marketingu. Już pierwsze miesiące pokazały, że wszystkie moje wcześniejsze obawy były bezpodstawne, a ja sama pracuję z grupą wspaniałych i ambitnych kobiet, które każdego dnia pokazują, że to nie bagaż trudnych doświadczeń z przeszłości je definiuje, a drobne sukcesy, które odnoszą każdego dnia! 

Ambasadorki Akademii Kobiecego Biznesu Online!

Agnieszka Konkel

Jolanta Tyda

Agnieszka Domańska

Aleksandra Rychlik

Mariola Kisiel

Anna Staśkowiak