Dołącz do 

Akademii Zmiany

 i wybierz wolność!

Poznaj niezwykłe miejsce, w którym znajdziesz drogę do siebie, znajdziesz to, czego szukasz i odkryjesz moc wsparcia ze strony społeczności!

Poznaj Najskuteczniejszy Sposób Na Odzyskanie Kontroli Nad Własnym Życiem Po To, Byś Mogła Sama Decydować O Tym, Co Jest Dla Ciebie Najlepsze!

Czy nie łapiesz się na tym, że masz już dosyć tego, że Twoje życie to pasmo piętrzących się problemów, a Ty wciąż nie wiesz od czego zacząć, by to wszystko naprawić?

Czy nie masz już dosyć tego, że  brakuje Ci energii, a ciągłe zmęczenie generują w Tobie poczucie frustracji i zbyt często rezygnacji z tego, co dla Ciebie ważne?

Rozumiem Cię doskonale, bo kiedyś to był mój problem! Natłok problemów, które mnie dotykały przytłaczał mnie z dnia na dzień coraz mocniej: długi, kłótnie z bliskimi, poczucie totalnej beznadziejności i brak nadziei na to, że coś jeszcze się w tym moim życiu zmieni...

Dzisiaj wiem, że 90% moich klientek boryka się z podobnymi problemami, dlatego przeczytaj ten tekst do końca, a dowiesz się jak poradzić sobie z tymi wyzwaniami.

I teraz pomyśl... jakie konsekwencje poniesiesz, jeśli dzisiaj nic nie zmienisz?

Większość z nas żyje z dnia na dzień, dlatego nie przewidujemy konsekwencji, które związane są z ignorowaniem następstw tego, jak dzisiaj wygląda Twoje życie. 

Zobacz co się stanie, gdy nie zajmiesz się tym dzisiaj. 

Po pierwsze: w Twoim życiu nic się nie zmieni! Wciąż będziesz niezadowolona z siebie!

Po drugie: Twoja przyszłość będzie tak naprawdę kontynuacją przeszłości, czyli wszystkie problemy, z którymi borykasz się dzisiaj zabierzesz do swojej przyszłości i już dzisiaj możesz przewidzieć, jak będzie wyglądało Twoje życie za 5-10 lat! 

Po trzecie: frustracja i poczucie beznadziejności będzie się tylko pogłębiać, a Ty będziesz żyła z poczuciem, że gdzieś coś poszło nie tak... że przegrałaś swoje życie. 

Jeżeli nie ruszają Cię te argumenty, to prawdopodobnie nie zależy Ci wystarczająco na tym, by zmienić swoje życie i raz na zawsze pożegnać powtarzające się wciąż problemy!

Jeżeli jednak chcesz wreszcie rozprawić się z tą negatywną sytuacją czytaj dalej ten tekst.

Zobacz, jak poradzić sobie z tymi wyzwaniami i szybko osiągnąć założone cele!

A teraz dobre wiadomości. Pomimo wspomnianych wcześnie problemów i nieprzyjemnych konsekwencji mam dla Ciebie rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb. 

Z dumą przedstawiam Ci mój najnowszy program: "Akademia Zmiany!"

A teraz konkrety! Oto co otrzymasz w ramach Akademii Zmiany?

✔️ Nauczysz się jak prawidłowo wprowadzać nowe nawyki, dzięki czemu pierwszy raz w życiu poczujesz, że nie jest to tak trudne, jak zawsze CI się wydawało
✔️ Odkryjesz w jaki sposób świadomie budować wysoki poziom swojej energii, co pozwoli Ci na wprowadzanie zmian do każdej sfery Twojego życia!
✔️ Zdradzę Ci sekret spełniania swoich marzeń i życia w poczuciu spełnienia, a to pozytywnie wpłynie na Twoją motywację do działania
✔️ Zobaczysz jak ważne jest wspierające otoczenie!  Dlaczego to takie ważne? W Akademii Zmiany znajdziesz grupę wsparcia i zobaczysz efekty osób, które już pracują nad swoją zmianą, a dzięki temu zyskasz ludzi, dla których
✔️ Odkryjesz swój własny potencjał, co bezpośrednio wpłynie na wzrost Twojego poczucia własnej wartości i pewność siebie
✔️ Zwiększysz swoją własną skuteczność w działaniu dzięki czemu będziesz coraz odważniej sięgać po nowe cele i wyzwania                                                                                         ✔️ Przejdziesz krok po kroku proces budowania nowego obrazu siebie, dzięki temu staniesz się nową, lepszą wersją siebie!
✔️ Zaczniesz kreować swoje życie na własnych warunkach w konsekwencji czego już zawsze to TY będziesz miała wpływ na to, co si w nim dzieje!

To nie wszystko... Poznaj listę bonusów!

Jeżeli nadal się wahasz i zastanawiasz się czy ta propozycja jest dla ciebie, to mam coś co być może wpłynie na twoją ostateczną decyzję.

poczucie własnej wartości
BONUS #1

Szkolenie online: “Wystarczająco dobra, czyli jaka! Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!”

Szkolenie "Wystarczająco dobra, czyli jaka? Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!" to propozycja dla kobiet, które dzisiaj czują się niewystarczająco dobre i mają w sobie potrzebę nieustającego zadowalania innych albo silny perfekcjonizm, który odbiera radość z wykonywanych zadań! Cokolwiek robi Ci to przekonanie, to możesz to zmienić, a ja wiem, jak to zrobić! 

Dożywotni dostęp do szkolenia: 5 modułów - 20 lekcji - 4 godziny nagrań + moje autorskie narzędzie "Dziennik Pełni!", które przeprowadzi Cię przez proces zmiany niewspierającego przekonania! Wartość bonusu: 297 zł

BONUS #2

E-book "W Drodze Po Szczęście!"

W tym e-booku pokazuję Ci kluczowe aspekty rozwoju osobistego i zdecydowanie nie są nimi pieniądze. Samoświadomość tego co się z Tobą i w Tobie dzieje jest kwintesencją zmiany! Refleksja nad życiem, nad tym co ważne, a co nie. Nad wartościami, które kierują Twoim działaniem. Nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Zapraszam Cię do podróży w głąb siebie, do lepszej wersji swojego ja!

 Wartość bonusu: 97 zł

BONUS #3

Szkolenie online: “7-krokowa metoda pracy z emocjami!"

Szkolenie "7-krokowa metoda pracy z emocjami!" to szkolenie, które jest PODSTAWOWYM NARZĘDZIEM ZMIANY!

Bez dotknięcia własnych emocji, zaakceptowania ich i pozwolenia ich odejść - nic się nie wydarzy! Żadne afirmacje, wizualizacje nie zmienią Twojej rzeczywistości, jeśli nie zrobisz porządku w emocjach. 

Poznaj 7 kroków, które pozwolą Ci dogadać się z własnymi emocjami!

Wartość bonusu: 297 zł

Być może zadajesz sobie pytanie, ile Cię to będzie kosztowało? Spokojnie, oto szczegóły...

Ile wynosi inwestycja w trening nawyków Akademia Zmiany? 

Normalnie pobieram 597 zł za dożywotni dostęp do Akademii Zmiany, ale w związku z tym, że zapisałaś się na moje wyzwanie i zainteresowałaś się szkoleniem "Niewystarczająco dobra, czyli jaka?" to wyjątkowo, jeszcze przez kilkanaście minut możesz mieć to rozwiązanie za jedyne 197 zł za dożywotni dostęp. Pamiętaj jednak, że już wkrótce ta cena wzrośnie!

Jest jednak pewien haczyk, ta oferta nie będzie trwała wiecznie!

Pamiętaj, że obecna promocyjna cena jest moim prezentem dla Ciebie i już wkrótce cena wzrośnie, dlatego warto podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję już teraz.

Dlaczego ta inwestycja to okazja?

Jeżeli wydaje Ci się, że inwestycja w program "Akademia Zmiany!" jest droga, to pomyśl, że te pieniądze to równowartość wyjścia z koleżankami na miasto (kolacja, drinki, atrakcje).

Relaks i rozrywka jest ważny, ale  zadaj sobie pytanie co będzie lepszą inwestycją?

Potrzebujesz więcej informacji? Wahasz się? Musisz przeczytać tekst poniżej...

Wszystko brzmi świetnie, ale czy "Akademia Zmiany! "jest rozwiązaniem dla takich osób jak ja?
To zależy. Jeżeli nie czujesz, że program "Akademia Zmiany!" może Ci pomóc to powstrzymaj się z zakupem.

Jeśli liczysz na magiczne rozwiązania, które zrobią coś za Ciebie, to nie kupuj tego programu!

Jeśli liczysz na to, że ktoś zrobi coś za Ciebie, to nie kupuj tego programu!

Jeśli uważasz, że Ty nie musisz nic zmieniać, a tylko Twoje otoczenie powinno się zmienić, to nie kupuj tego programu!

Jednak jeśli jesteś zdecydowana wprowadzić zmianę do swojego życia i wszystko to, co się z tą zmianą wiąże, to zapraszam!  A najlepszym wyjściem będzie przetestowanie tego rozwiązania i ewentualne skorzystanie z gwarancji satysfakcji. Przeczytaj też opinie zadowolonych użytkowników. Wierzę, że one pomogą Ci w podjęciu najlepszej dla Ciebie decyzji.

Opinie naszych klientów nie pozostawiają złudzeń. Oto co piszą...

Kinga: Bardzo polecam, dzięki grupie bardziej się mobilizuję, nowe nawyki wzbudzają pozytywne myślenie, a to oznacza lepsze samopoczucie ❤️ aktualnie mam kilka nawyków i jestem z siebie dumna 💪

Aleksandra: Polecam z całego serca Akademię Zmiany. Dzięki metodom, o których mówi Beata wprowadziłam kilka nowych nawyków (m. in. poranne ćwiczenia i codzienne czytanie literatury rozwojowej), a wsparcie grupy motywuje mnie w tym, żeby wytrwać, nawet wtedy, gdy mam gorszy dzień.

Ania: Gorąco polecam. Dzięki grupie regularnie pracuję z nawykami i widzę ogromną zmianę. Mam już kilka nawyków i bardzo się z tego cieszę. Warto być w Akademii zmiany i pracować nad wprowadzaniem nawykòw.

Marzanna: Nawyki to podstawa w drodze do zmiany. Własna mobilizacja, ale przede wszystkim grupa wsparcia na fb, pozwala monitorować swoje małe sukcesy, pokonywać słabości (lenistwo). Grupa nie pozwala odkładać na jutro nawyków, które już wypracowaliśmy i wspiera w procesie wprowadzania nowych.

Monika: Od tygodnia wprowadzam w swoje życie dobre nawyki i dziś chciałam Wam napisać o tym co się wydarzyło. Wiem że to co zaczyna się dziać jest niesamowite, a to dlatego że dziś od rana próbowało mnie wywalić i wiem że medytacja i afirmacja bardzo mi pomogła. Powiedziałam dziś szczerze komuś z mojej rodziny to co myślę tak szczerze i wiecie co się zadziało? Poczułam ogromną ulgę i poczułam się tak dobrze jak nigdy dotąd ❤️

Jestem wdzięczna za Akademię i za naszą grupę ❤️ Jestem wdzięczna za Beata Biegała i jej szkolenia ❤️ Dziękuję 😘

Dlaczego warto dołączyć do "Akademii Zmiany!"?

Zakładamy, że jeden cykl wprowadzania nowego nawyku trwa 30 dni. Ten cykl dzielimy na 3 mniejsze:

 1. DETERMINACJA - dlaczego chcę wprowadzić wspierające nawyki? To kluczowy etap wprowadzania nowego nawyku, bo dzięki temu jesteś w stanie przetrwać najtrudniejszy moment, kiedy podświadomość podrzuca najróżniejsze argumenty, by jednak odpuścić! Kluczowym aspektem działania jest tutaj samodyscyplina.
 2. MOTYWACJA - na tym etapie zaczynasz widzieć swoją skuteczność, dlatego to właśnie tutaj najwięcej osób rezygnuje. Dlaczego? Zauważenie swojej skuteczności obniża rodzącą się dopiero samodyscyplinę. Na tym etapie budujemy uważność i motywację do dalszego działania.
 3. STABILIZACJA - na tym etapie będziesz odczuwać autentyczną radość z przejścia przez poprzednie etapy i będziesz odczuwała korzyści z nowego nawyku. Nowy nawyk staje się częścią Twojej tożsamości, staje się częścią Twojego życia! Jednak nadal należy monitorować nowy nawyk i pilnować swojej samodyscypliny!

Program składa się z 2 elementów:

Pierwszy element to seria e-maili, które otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową  w sekwencji co 10 dni, czyli na każdy nowy etap 1 nowy mail! Pierwszy email będzie z nagraniem, w którym wytłumaczę, jak to wszystko będzie przebiegało, dlaczego nawyki są takie ważne i na co trzeba zwrócić uwagę w pierwszej kolejności! Kolejne 2 e-maile otrzymasz każdy po kolejnych 10 dniach! Wszystko w nich będzie wytłumaczone, więc na żadnym etapie nie zostaniesz sama! Później, po każdych 30 kolejnych dniach otrzymasz maila, który pomoże Ci podsumować dany miesiąc i wyciągnąć najważniejsze lekcje - oto przede wszystkim chodzi w zmianie i rozwoju osobistym!

Drugi element to grupa wsparcia na Facebooku! To tam będzie się działo najwięcej!

 • W KAŻDYM MIESIĄCU NOWY TEMAT ROZWOJOWY
 • Raz w miesiącu warsztaty w aplikacji Zoom!
 • Raz w tygodniu odbędzie się sesja Q&A, w której odpowiem na wszystkie pytania!
 • Codzienne posty z nawykami, które pomogą Ci je monitorować!
 • Wsparcie od członków grupy, by wytrwać w swoich postanowieniach!
 • i wiele innych...

W Akademii Zmiany! otrzymasz!

Akademia Zmiany! to przede wszystkim grupa na Facebooku, w której otrzymasz wszystko to co potrzebne, by wprowadzić wspierające nawyki i zmienić swoje życie!

 • Proces wprowadzania nowych wspierających nawyków w blokach 10-dniowych! Już po pierwszych 30 dniach będziesz cieszyć się pierwszymi wspierającymi nawykami!
 • Dodatkowe materiały w formie PDF, nagrania video.
 • Sesje Q&A w grupie na Fb raz w tygodniu.
 • Wsparcie na każdym etapie zmiany!