Dlaczego warto przeczytać moją książkę

"Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"?

To nie jest zwykła książka! To proces, który krok po kroku odkryje przed Tobą najważniejsze aspekty zmiany, niezbędne, jeśli myślisz o tym, by tworzyć życie na własnych zasadach!

Dzięki tej książce:

  • Odkryjesz, jak ważne jest Twoje tu i teraz, by w pełnej świadomości budować przyszłość, jakiej zawsze chciałaś,
  • Zmierzysz się z cieniami przeszłości, bo dopiero wtedy, kiedy je uwolnisz, przestaniesz żyć swoją przeszłością, a zaczniesz dniem dzisiejszym, 
  • Podejmiesz decyzję, czy chcesz spełniać swoje marzenia zamieniając je w cele, czy jednak wolisz zostać w życiu, w którym jesteś teraz!

To tylko część tego, czego doświadczysz czytając moją książkę! Niestety, nakład książki jest już wyczerpany. 


Doskonale Niedoskonali tom IV

Poczucie własnej wartości

Jestem współautorką w IV tomie książki Doskonale Niedoskonali! Napisałam swój rozdział w tym cudownym, już 4 tomie DnD!

Chciałabym Cię zaprosić do lektury tej książki!

POMAGAM KOBIETOM
W ODNALEZIENIU SZCZĘŚCIA
I POCZUCIA SPEŁNIENIA!

Witaj na mojej stronie! Z tej strony Beata Biegała, jestem trenerem rozwoju osobistego i każdego dnia pomagam w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. Sama długo szukałam najlepszych metod i technik rozwojowych... a właściwie takich, które zadziałają, bo niestety sama w pewnym momencie czułam rozgoryczenie, że to co robię nie działa... Czytałam, szkoliłam się, ale wciąż brakowało mi, żeby ktoś zebrał to wszystko i ułożył w jedną całość... Całość, która robi różnicę! I w końcu metodą prób i błędów sama to stworzyłam! Zapraszam Cię do mojego świata - świata, w którym zmiana i spełnianie marzeń jest możliwe!