Szczęście to kwestia wyboru. Wierzę w to głęboko, bo takie są moje doświadczenia. Pewnego dnia postanowiłam, że będę szczęśliwa i trzymam się tego do dnia dzisiejszego. Pomimo przeciwności, problemów, które się pojawiają...

Ważne, by wiedzieć, czym jest szczęście dla Ciebie i co wpływa na to Twoje szczęście.

ZAPISZ SIĘ NA 30-DNIOWE WYZWANIE!

ZAPISZ SIĘ NA 30-DNIOWE WYZWANIE:

"SZCZĘŚCIE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!"

KIEDY TO SIĘ ZACZYNA?

OD ZARAZ!

DLA KOGO?

Dla KOBIET, które chcą odkryć swoje szczęście!

Podczas tego BEZPŁATNEGO  wyzwania odkryje przed Tobą moje 3 sekrety:

SEKRET #1

Szczęście to... odwaga do poszukiwania siebie w doświadczeniach, które są częścią Twojego życia!

SEKRET #2

Szczęście to... możliwość pisania własnych scenariuszy... w zgodzie z sobą i własnymi marzeniami!

SEKRET #3

Szczęście to... wybór! Ty decydujesz o tym, czym jest Twoje szczęście, z kim je dzielisz i jak odkrywasz!

Przez kolejne 30 dni wyślę do Ciebie serię e-maili z lekcjami i zadaniami! Wykonuj wszystkie zadania i szukaj swojego szczęścia w sobie, a jestem przekonana, że je znajdziesz! Tylko odważ się na to!

"

Wyzwanie 30 dni do szczęścia zmieniło moje postrzeganie szczęścia. Do tej pory swoje szczęście uwarunkowywałam warunkami zewnętrznymi: ludźmi i zdarzeniami. Do głowy mi nie przyszło, by szukać go w sobie. Przez większość życia zastanawiałam się czym to szczęście w ogóle jest. I miałam takie wrażenie, że każdy go szuka, a nikt nie wie czy ono w ogóle istnieje. Lekcje i ćwiczenia w tym wyzwaniu pokazały mi, że każdy ma swoją indywidualną definicję szczęścia oraz dla każdego człowieka to pojęcie będzie znaczyło coś innego. Kiedy odpowiedziałam sobie na pytanie czym dla mnie jest szczęście to zaczęłam je dostrzegać w swoim wnętrzu, nastawieniu do świata, relacjach z ludźmi i swojej codzienności. Odkryłam, że cały czas byłam szczęśliwa tylko tego nie zauważałam. Zanim wzięłam udział w tym wyzwaniu to na zadane przez Beatę pytanie czy jestem szczęśliwa odpowiedziałam, że nie mogę powiedzieć bym była szczególnie nieszczęśliwa ani szczęśliwa tylko tak gdzieś pomiędzy. W tym wyzwaniu jak i w innych Beata zadaje bardzo trafne pytania oraz skłania do refleksji. Jeśli jesteśmy w odpowiedziach szczerzy sami że sobą to skutkiem ubocznym jest odkrycie siebie na nowo, uświadomienie sobie prawdy o sobie i poznanie, a raczej znalezienie tego czego szukamy.


Małgorzata

Beata Biegała, trener rozwoju osobistego, pedagog. Mentorka kobiet. 

Jej życiową misją jest pomaganie kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia poprzez budowanie świadomości jak żyć w zgodzie z sobą i dla siebie. Swoją społeczność gromadzi wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zaprasza, zachęca i motywuje do zmiany, bo wierzy, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!

Autorka książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"  Współautorka w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorka wielu skutecznych szkoleń rozwojowych.

  Prywatnie żona oraz matką 2 nastolatków. To jej najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest jej motorem napędowym i to dzięki niemu w jej życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniła się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.