GRATULUJĘ!  Pomyślnie zapisałaś się na
30-dniowe wyzwanie szczęścia! Mail z potwierdzeniem już leci na Twoją skrzynkę 
e-mail!

 Jeżeli chcesz mieć lepsze i szybsze efekty w zmianie swojego życia, 

to mam dla Ciebie specjalny PREZENT!

OGLĄDNIJ VIDEO, a później
ODBIERZ SZKOLENIE

 "Wystarczająco dobra, czyli jaka! Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!"
(kliknij na video aby odtworzyć)

Jak zbudować wysokie poczucie własnej wartości i zrozumieć, że taka jaka jesteś - jesteś wystarczająca?


Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego 95% ludzi ma problem z poczuciem własnej wartości?

Niskie poczucie własnej wartości rzutuje na całe życie, a  przekonanie "niewystarczająco dobra" to jego fundament!

Niewystarczająco dobra to schemat, który towarzyszy na różnych etapach życia większości kobiet!

Jak większość niewspierających przekonań i to powstało w okresie dzieciństwa, kiedy w różnych sytuacjach i słysząc różne wypowiedzi, Twoja podświadomość uwierzyła, że jest to prawda, która dotyczy właśnie Ciebie!

Jako małe dziecko nie byłaś w stanie sobie z tym poradzić, przeciwstawić się temu. Jeśli np. usłyszałaś od kogoś bliskiego, że jesteś brzydka albo głupia, to na poziomie własnych emocji poczułaś się bardzo źle: mogłaś poczuć żal, smutek, złość, wstyd albo inne.

 Pod wpływem tych emocji Twoja podświadomość uwierzyła w to, a jeśli sytuacje te się powtarzały, to utrwaliła. Później już wszystko to, co działo się w Twoim życiu było oceniane przez pryzmat tego schematu. Cokolwiek się działo: czy dotyczyło to Ciebie, czy nie  - Twoja podświadomość traktowała to jako dowód na to, że ma rację...

Potem już wszystko, co dzieje się w Twoim życiu bezrefleksyjnie oceniasz jako prawdę na Twój temat!

...bo jak ma być inaczej, jak wszystko, co dzieje się w Twoim życiu jest dowodem na to, że masz rację! Przecież Twoje życie, to co się w nim dzieje, wszystkie problemy, które Cię dotyczą jest potwierdzeniem tego, że jesteś niewystarczająca!

Jak schemat NIEWYSTARCZAJĄCO DOBRA działa w Twoim życiu?

KIEDY REZYGNUJESZ Z SIEBIE TO:

Nie walczysz o siebie - nawet, jeśli przyjdzie Ci do głowy, by coś w życiu zmienić, to zawsze KTOŚ jest ważniejszy od Ciebie! Pomagasz wszystkim dookoła, jesteś dla nich, ale kiedy Ty potrzebujesz wsparcia, nie ma nikogo. Rezygnujesz z bycia sobą i dostosowujesz się do oczekiwań innych!

Nie spełniasz marzeń, nie wyznaczasz celów - najczęściej od osób z tym schematem słyszę, że nie mają marzeń. A jak nie ma marzeń to i celów nie ma, bo cel to marzenie z datą realizacji! Odmawiasz sobie własnych marzeń, bo przecież kim Ty jesteś, by spełniać jakieś marzenia... To nie dla Ciebie!

Nie wyrażasz swojego zdania, opinii - nikt tak naprawdę Cię nie zna i nie wie, jaką wartościową osobą jesteś, bo nigdy nie wyrażasz własnego zdania czy opinii, nawet jeśli temat jest dla Ciebie ważny, tylko przytakujesz innym. Wynika to z lęku przed ośmieszeniem, trudnością w konfrontacji, zwłaszcza, jeśli temat jest kontrowersyjny i budzący emocje.

A co się stanie z Twoim życiem, jeśli dzisiaj nic nie zmienisz?


Wszystko, co robimy ma swoje konsekwencje...

Oczywiście możesz ignorować konsekwencje powyższych problemów. Możesz skupić się na swoich problemach i wciąż gasić pożary, chociaż wiesz doskonale, że to nic nie zmienia.

Możesz żyć dalej w poczuciu niezasługiwania pozwalając, by życie Ci się przydarzało i by to przypadkowe sytuacje decydowały, jak Twoje życie wygląda.

 Możesz udawać, że rozwiązanie nie istnieje...

Mam jednak dla Ciebie dobrą wiadomość! 

Pomimo tych wszystkich problemów, których dzisiaj doświadczasz i nieprzyjemnych konsekwencji mam dla Ciebie rozwiązanie! Rozwiązanie, które jest dopasowane do Twoich potrzeb. 

Z dumą przedstawiam Ci Szkolenie online "Wystarczająco dobra, czyli jaka! Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!"

Szkolenie "Wystarczająco dobra, czyli jaka! Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!" to propozycja dla kobiet, które dzisiaj czują się niewystarczająco dobre i mają w sobie potrzebę nieustającego zadowalania innych albo silny perfekcjonizm, który odbiera radość z wykonywanych zadań! Cokolwiek robi Ci to przekonanie, to możesz to zmienić, a ja wiem, jak to zrobić! 

Przejdźmy do konkretów, bo wiemy, że tego oczekujesz

poczucie własnej wartości

Co konkretnie otrzymujesz inwestując w szkolenie online "Niewystarczająco dobra... czyli jaka?"? Oto lista korzyści:

  • Zobaczysz w jaki sposób działają niewspierające przekonania, w konsekwencji czego rozpoznasz te momenty, kiedy to przekonanie rządzi Twoim życiem,
  • Dowiesz się jak budować nowy obraz siebie dzięki czemu pierwszy raz zobaczysz, jak to jest być wystarczającą,
  • Opowiem Ci jak zostałaś zaprogramowana w dzieciństwie w konsekwencji czego zobaczysz, że to, co dzisiaj o sobie myślisz nie jest prawdą na Twój temat,
  • Zaczniesz kreować swoją nową rzeczywistość, a to spowoduje, że twoje życie już nigdy nie będzie takie same!
  • Pokażę Ci jak wprowadzenie nowych nawyków doda Ci energii!

Kurs online: "Wystarczająco dobra, czyli jaka!

 Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!"

Cena standardowa: 297 zł 

aktualnie 47 zł

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona)

Co znajdziesz w szkoleniu "Wystarczająco dobra, czyli jaka! Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!"?

5
MODUŁÓW
20
LEKCJI
4
GODZINY

1. Co jest w życiu ważne?

2. Jakie błędy popełniasz?

3. Co nada kierunek Twojemu życiu?

4. Jaki obraz siebie nosisz w sercu i kim chcesz się stać?

5. Niezwykle skuteczne narzędzie: "DZIENNIK PEŁNI!"

Co otrzymasz w ramach tego kursu?

Otrzymasz dostęp do chronionej hasłem Strefy Użytkownika:

Szkolenie znajduje się w specjalnie zabezpieczonej hasłem Strefie Użytkownika, w której znajdziesz każde zakupione u mnie szkolenie. Dzięki możliwości odhaczania już przepracowanych lekcji, nawet jeśli wracasz do szkolenia po dłuższej przerwie, to system pokaże Ci, w którym miejscu skończyłaś swoją pracę!

Wiedza i narzędzia niezbędna w procesie wprowadzania zmiany trudnych przekonań

Szkolenie zawiera wiedzę naukową oraz tą opartą o doświadczenia, która jest niezbędna nie tylko w procesie wprowadzania nowych nawyków, ale też w innych sferach życia i działania. 

Kim jestem?

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od 5 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" i współautorką IV tomu Doskonale Niedoskonali Poczucie własnej wartości. Jest twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: "Kurs Pozytywnego Życia", czy miesięczny mastermind "30 dni do życia w pełni!" 

Żoną i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko dostrzec i mnożyć jak tylko się da!

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

To szkolenie przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces.Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?

Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca z niewspierającymi przekonaniami jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć przestrzeni, by pracować nad wszystkimi nawykami, ale to nie oznacza, że za jakiś czas nadal tak będzie. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia masz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niej wracała!

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenie jest dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 297 zł. Znajdziesz je wtedy w zakładce "Oferta". Ta oferta specjalna jest dostępna tylko teraz, jako podziękowanie dla Ciebie za to, że pobrałaś mój darmowy produkt.