Gratuluję! Z sukcesem zapisałaś się na 30-dniowe wyzwanie szczęścia! Lada moment otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową potwierdzenie, a od jutra i tak przez kolejne 30 dni, o godz. 7:00 otrzymasz na swoją skrzynkę mailową lekcje z wyzwania! Zapraszam Cię od obejrzenia poniższego video, w którym tłumaczę, jak pracować z kolejnymi lekcjami w wyzwaniu!

Kurs online: "Niewystarczająco dobra, czyli jaka?"

Cena standardowa: 297 zł 

aktualnie 37 zł

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona)

Szkolenie "Niewystarczająco dobra, czyli jaka?" to propozycja dla kobiet, które dzisiaj czują się niewystarczająco dobre i mają w sobie potrzebę nieustającego zadowalania innych albo silny perfekcjonizm, który odbiera radość z wykonywanych zadań!

Oto co znajdziesz w kursie:

✅ Sprawdzony schemat pracy z niewspierającymi przekonaniami, dzięki któremu poradzisz sobie z każdym przekonaniem, które odkryjesz i uznasz za niewspierające, 

✅ Odkryjesz, w jaki spsób możesz zarządzac obrazem siebie, a przez to możesz świadomie budować poczucie własnej wartości, 

✅ Wybierzesz raz na zawsze drogę, którą chcesz podążać i będziesz ją świadomie kreować: na własnych warunkach,

✅ Stworzysz najlepszą wersje siebie - wystarczająco dobrą taką jaką jesteś, niedoskonałą i w zgodzie z sobą,

✅ Odkryjesz, że dzięki określonym nawykom, technikom i działaniu zyskujesz moc i energię do działania, radzenia sobie z problemami i błędami, które normalnie przybijały Cię do ziemi,

Co znajdziesz w szkoleniu "Niewystarczająco dobra, czyli jaka?"

1. Co jest w życiu ważne?

2. Jakie błędy popełniasz?

3. Co nada kierunek Twojemu życiu?

4. Jaki obraz siebie nosisz w sercu i kim chcesz się stać?

5. Niezwykle skuteczne narzędzie: "DZIENNIK PEŁNI!"

Co otrzymasz w ramach tego kursu?

Otrzymasz dostęp do chronionej hasłem Strefy Użytkownika:

Szkolenie znajduje się w specjalnie zabezpieczonej hasłem Strefie Użytkownika, w której znajdziesz każde zakupione u mnie szkolenie. Dzięki możliwości odhaczania już przepracowanych lekcji, nawet jeśli wracasz do szkolenia po dłuższej przerwie, to system pokaże Ci, w którym miejscu skończyłaś swoją pracę!

Wiedza niezbędna w procesie wprowadzania zmiany 

Szkolenie zawiera wiedzę naukową oraz tą opartą o doświadczenia, która jest niezbędna nie tylko w procesie wprowadzania zmiany!

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od prawie 4 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką e-booka pt. "W Drodze Po Szczęście!" i twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: "Kurs Pozytywnego Życia", czy miesięczny mastermind "30 dni do życia w pełni!" Pracuje również z klientami indywidualnymi w trakcie sesji rozwojowych i cmentoringowych online.

Żoną i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko dostrzec i mnożyć jak tylko się da!


To nie jest moje pierwsze szkolenie, które kupiłam u Beaty, ale aż wstyd się przyznać... pierwsze które skończyłam w całości i nie mogłam doczekać się kolejnych lekcji. 

Dla mnie bomba! 

Dziękuję - o zmianie będę mogła opowiedzieć za kilka tygodni!


Ania Rogacka


Moim zdaniem szkolenie to jest genialne w swej prostocie. Nie ma w nim zbędnych treści, niepotrzebnej motywacji, która ulatuje po chwili. Są za to techniki i konkretne rady, jak w kolejnych krokach zmienić to niewspierające przekonanie! I oczywiście hitem jest dla mnie bonus, którego się nie spodziewałam: medytacja! Dziękuję Beato za to szkolenie! Jego cena jest zdecydowanie nieodpowiednia!


Ewa Zientek 


Zawsze myślałam, że tanie szkolenia nic nie dają, że trzeba zainwestować, by zrobić coś wielkiego! Jakże się myliłam. Polecam każdemu, kto stracił wiarę w rozwój (u mnie tak było), a chce spróbować jeszcze raz! Dzisiaj widzę, jakie błędy popełniłam wcześniej i wiem, w którym kierunku mam podążać! Dziękuję <3


Dorota Berek

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

To szkolenie przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces.Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?

Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca z NAWYKAMI jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć przestrzeni, by pracować nad wszystkimi nawykami, ale to nie oznacza, że za jakiś czas nadal tak będzie. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia masz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niej wracała!

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenie jest dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 297 zł. Znajdziesz je wtedy w zakładce "Oferta". Ta oferta specjalna jest dostępna tylko teraz, jako podziękowanie dla Ciebie za to, że pobrałaś mój darmowy produkt.

>