GRATULUJĘ!  Z sukcesem zapisałaś się na 30-dniowe wyzwanie szczęścia! Przez kolejne 30 dni codziennie otrzymasz ode mnie maila z lekcją video i zadaniami do wykonania.

A w podziękowaniu za to, że chcesz się rozwijać, przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego! Zobacz wideo poniżej:

Gdybym musiała zaczynać wszystko od zera, to postawiłabym na nawyki szczęścia!

Co zmieni się w Twoim życiu, kiedy wprowadzisz nowe nawyki?

Dzięki wprowadzeniu do swojego życia wspierających nawyków zwiększysz swoją produktywność, a to pozwoli Ci na zrobienie znacznie więcej rzeczy w tym samym czasie!

Odkryjesz te rnawyki, które dzisiaj niepotrzebnie "zżerały" Twój czas i powodowały, że wciąż odkładałaś to co ważne na później!

Zaczniesz odkrywać, że w twoim życiu pojawiają się co chwilę nowi, wspierajacy ludzie, bo dobre nawyki zmienią Twoją energię!

Zobaczysz, jak ważne w procesie zmiany swojego życia jest skupienie się na tym, co ważne, co powoli Ci przeprowadzić tą zmianę, a to usunie z Twojego życia sprawy mało ważne i niepotrzebne.

Dowiesz się, czym jest pętla nawyków, a to pokaże Ci, dlaczego wcześniejsze próby pracy nad nawykami nie były skutecznie.

Zastanowisz się, jakie konsekwencje dla Twojego życia mają dotychczasowe niewspierające nawyki i podejmiesz swiadomą decyzję, by w końcu to zmienić!

Twoje działania będą przemyślane, a nawyki pozwolą Ci zapanować nad chaosem w życiu!

Pozwalają skupić się na marzeniach i lepszym  poznaniu siebie, a dzięki temu nie zatrzymujesz się  na sprawach mało ważnych, tylko każdego dnia zmierzasz w określonym kierunku

Powodują, że cały czas masz motywację do działania i nie potrzebujesz dodatkowej zachęty, by coś zrobić ze swoim życiem.

5
MODUŁÓW
35
LEKCJI
5
GODZIN

POTĘGA NAWYKÓW! 

Zaprogramuj Się Na Szczęście!

Jest to obszerny i wypełniony po brzegi wiedzą
i praktyką kurs on-line, który znajduje się na specjalnej, chronionej hasłem platformie rozwojowej, w którym znajdziesz 5 modułów podzielonych na lekcje, a w każdej lekcji ważne pytanie rozwojowe.

Otrzymasz również schemat pracy nad kluczowymi nawykami szczęścia w formie specjalnego workbooka!

Dostajesz dostęp do:

Dożywotni dostęp do kursu

Schemat pracy nad nawykiem

5 modułów - 32 lekcje

Dodatkowe materiały

W szkoleniu dowiesz się o:

1. Dlaczego nawyki determinują przyszłość...

2. Jaka jest Twoja rzeczywistość...

3. Jakie są najważniejsze elementy zmiany...

4. Jakie są najważniejsze nawyki szczęścia i sukcesu...

5. Jaka jest skuteczna formuła zmiany nawyków...

Co otrzymasz w ramach tego kursu?

Otrzymasz dostęp do chronionej hasłem Strefy Użytkownika:

Szkolenie znajduje się w specjalnie zabezpieczonej hasłem Strefie Użytkownika, w której znajdziesz każde zakupione u mnie szkolenie. Dzięki możliwości odhaczania już przepracowanych lekcji, nawet jeśli wracasz do szkolenia po dłuższej przerwie, to system pokaże Ci, w którym miejscu skończyłaś swoją pracę!

Wiedza niezbędna w procesie wprowadzania zmiany 

Szkolenie zawiera wiedzę naukową oraz tą opartą o doświadczenia, która jest niezbędna nie tylko w procesie wprowadzania nowych nawyków, ale też w innych sferach życia i działania. 

O TWOIM TRENERZE!

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od prawie 4 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką e-booka pt. "W Drodze Po Szczęście!" i twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: "Kurs Pozytywnego Życia", czy miesięczny mastermind "30 dni do życia w pełni!" Pracuje również z klientami indywidualnymi w trakcie sesji rozwojowych i cmentoringowych online.

Żoną i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko dostrzec i mnożyć jak tylko się da!

To szkolenie w jasny i klarowny sposób tłumaczy, czym są nawyki i w jaki sposób wprowadzać je do swojego życia. Zakładam, że wprowadzę u siebie 7 z wymienionych 10 nawyków, 2 już są w trakcie wprowadzania. Widzę ogromną różnicę w jakości mojego życia, odkąd uświadomiłam sobie niewspierające mnie nawyki i zaczęłam je obserwować. Mogę świadomie podjąć decyzję, czy coś zrobię, czy nie. Prawdą jest, że to co nieświadome rządzi naszym życiem!

Sylwia Igła //menager

Bardzo podoba mi się szkolenie. Jestem naładowana pozytywnymi myślami, energią, chęcią do działania. Stosuję już zasadę 5 sekund. 

To co opowiadasz o sobie to tak jak byś mówiła o moim życiu. 

Chcę przesłuchać wszystkie lekcje szkolenia a następnie przerobić je jeszcze raz z zeszytem i wykonywaniem wszystkich ćwiczeń.

Zakup tego szkolenia to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.

Ania

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna  // właścicielka firmy

Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

To szkolenie przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces.Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?

Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca z NAWYKAMI jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć przestrzeni, by pracować nad wszystkimi nawykami, ale to nie oznacza, że za jakiś czas nadal tak będzie. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia masz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niej wracała!

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenie jest dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 297 zł. Znajdziesz je wtedy w zakładce "Oferta". Ta oferta specjalna jest dostępna tylko teraz, jako podziękowanie dla Ciebie za to, że pobrałaś mój darmowy produkt.

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

BONUS

Szkolenie: "Stwórz wizję swojego życia!"

Przygotowałam dla Ciebie wyjątkowy bonus! Wyjątkowy dlatego, że jest to jeden z najważniejszych tematów na ścieżce rozwoju osobistego: WIZJA ŻYCIA! 

Jako bonus otrzymasz ode mnie szkolenie, dzięki któremu krok po kroku przejdziesz przez proces kreacji siebie na nowo i stworzysz własną wizję życia! A nawyki szczęscia pozwolą Ci na dojście do tej wizji!

Praca nad nawykami mnie zaskoczyła, zwłaszcza to, jak ważne są w procesie zmiany! One pozwoliły mi przejść przez najtrudniejszy etap zmiany w moim życiu: działanie! Zawsze "szczyciłam" się prokrastynację - dzisiaj już nic z tamtej mnie nie zostało! Mam wrażenie, że uratowałaś mi życie! Udostępniam u siebie to szkolenie zawsze jak trafię na reklamę albo post!

Ewelina

BONUS SPECJALNY

ZAPIS WARSZTATÓW ONLINE: "Zmień Swój Finansowy Program i Otwórz Się Na Obfitość!

To szkolenie jest zapisem 2-dniowych warsztatów online, które odbyły się 8-9.06.2020 r.

Warsztaty te były całkowicie praktyczne, co oznacza, że oprócz nagrań oddaje w Twoje ręce specjalnie przygotowany ZESZYT ĆWICZEŃ, który poprowadzi Cię w odkrywaniu prawdy o sobie. Przekazuję Ci też prezentacje, które były wykorzystane w trakcie oraz moje cudowne narzędzie: "Dziennik Nowych Przekonań!" Dziennik ten jest kompletnym narzędziem do zmiany przekonań! Korzystaj z niego systematycznie, a szybko zauważysz różnicę!

Praca z dziennikim to czysta przyjemność. Tak szybko stało się to moim nawykiem, że nie wyobrażam sobie dnia bez dziennika. Przekonania dotyczące pieniędzy, które udało mi się zmienić sprawiły, że dzisiaj rzeczywiście doświadczam obfitości nie tylko w życiu finansowym, ale też w sferze przyjaciół i nowych ludzi wokół mnie. To dla mnie spore zaskoczenie!

Ania

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do szkolenia "Potęga Nawyków!  Zaprogramuj Się Na Szczęście!" już TERAZ!