Ułóż puzzle: te najważniejsze!

Puzzle swojego życia!

Zbierz wszystkie drobne kawałki i stwórz z nich piękny obraz: obraz swojego życia!

TO WYZWANIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Wyzwanie "Odkryj w sobie moc!" to 5-dniowe wydarzenie, w trakcie którego dowiesz się, w jaki sposób odzyskać własną moc pomimo trudnej przeszłości i niewspierającego środowiska! Połączysz ze sobą kolejne klocki w układance życia, a to pozwoli Ci w końcu ruszyć z miejsca!

Intensywne, 5-dniowe wyzwanie to czas, kiedy możesz powiedzieć "DOŚĆ" temu wszystkiemu co do tej pory sabotowało Twoje działanie i co powodowało, że nie wierzyłaś w siebie!

Co się wydarzy w trakcie wyzwania?

Dzień 1: Droga, którą idziesz!

Twoja obecna sytuacja i rzeczywistość w której żyjesz nie jest jedyną możliwością. Jednak punktem wyjścia do zmiany jest świadomość - bez niej nie zmienisz swojej rzeczywistości. 

W 1 dniu wyzwania zdiagnozujesz swoją rzeczywistość i odkryjesz co blokuje Cię w dążeniu do odkrywania siebie!

Dzień 2: Potęga, która i tak działa!

Potęga myśli, potęga przekonań... Kolejny aspekt, który może niszczyć, bądź budować! Od Ciebie zależy tak naprawdę, co z tym zrobisz... 2 puzzel w układance szczęścia i spełnienia czeka na Twoją decyzję: co z nim zrobisz?

W 2 dniu wyzwania zmierzysz się z tematem własnych przekonań: z historiami, słowami i osobami, które wpłynęły na to, jak na siebie dzisiaj patrzysz!

Dzień 3: Moc, która nadaje kierunek!

Kierunek Twojego skupienia dosłownie przyciąga do Ciebie to, na czym się skupiasz! Odkryj siłę skupienia na tym, co pomoże Ci odkrywać siebie i tworzyć nową rzeczywistość w oparciu o sprawdzone metody.

W 3 dniu wyzwania odnajdziesz właściwy punkt skupienia i doświadczysz mocy, która z tego płynie!

Dzień 4: Siła, którą masz w sobie!

Twoją największą siłą, którą nosisz w sobie są Twoje decyzje i to, co dzieje się zaraz po nich! Ta siła może Cię niszczyć, powodować przygnębienie i ciągłe niezadowolenie z życia, ale może być też tym czynnikiem, który pozwoli Ci rozpocząć budowanie siebie na nowo!

W 4 dniu wyzwania przyjrzysz się swoim emocjom i zobaczysz, czy to one kontrolują Twoje życie, czy Ty kontrolujesz swoje emocje.

Dzień 5: Ty jesteś mocą! Odkryj ją!

Podsumuj wszystko, czego do tej pory dowiedziałaś się o sobie! Masz moc - siłę - potęgę... jakkolwiek to nazwiesz, to od Ciebie zależy, co z tym zrobisz i jaką drogę wybierzesz!


W 5 dniu wyzwania podejmiesz decyzję, co dalej zrobisz ze swoim życiem!

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

  1. Każdego dnia o godzinie 21:00 spotkamy się w aplikacji ZOOM, w trakcie którego opowiem Ci o temacie dnia. Będziemy pracować warsztatowo, więc to nie będzie tylko wykład! W ZOOM mam tylko 100 miejsc, ale całość będzie transmitowane w naszej grupie!
  2. Otrzymasz ode mnie dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku, w której będziemy pracować nad tematami związanymi z wyzwaniem!
  3. Codziennie około godziny 7:30 rano wyślę do Ciebie e-mail a w nim zadania, które pomogą Ci w pogłębianiu własnej świadomości! Pracując z nimi systematycznie możesz znacznie przyśpieszyć cały proces zmiany!

Dołącz już teraz - zarezerwuj swoje miejsce w wyzwaniu!

>