Dziękuję Ci za zapisanie się na moje wyzwanie! To dla mnie sygnał, że chcesz się zmieniać, a to ważne,  bo tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie w przyszłości!

Już za kilka minut otrzymasz ode mnie e-mail z potwierdzeniem udziału w wyzwaniu, a teraz poświęć jeszcze chwilkę i obejrzyj poniższe nagranie video!

Pozwól, że zadam Ci kilka pytań...

Czy chciałbyś/chciałabyś, aby Twoje cele realizowały się znacznie szybciej?

Czy masz już dość tego, że pojawiające się negatywne myśli bojkotują Twój rozwój?

Czy chcesz uniknąć tracenia czasu na coś, co nie jest z Tobą spójne?

Czy chciałbyś/chciałabyś poznać skuteczną metodę wspierającą Twój rozwój i wprowadzanie zmian w życiu?

Jeżeli odpowiedziałeś/aś "TAK" na którekolwiek z tych pytań to znaczy, że te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Po kliknięciu w guzik wybierz dogodny dla Ciebie termin warsztatów!

WARSZTATY: TWÓRCZA WIZUALIZACJA

Wizualizacja potrafi totalnie zmienić Twój stan emocjonalny, gdyż  obrazy wywoływane wizualizacją wpływają na naszą neurologię, a konkretnie na nasz mózg! Kiedy karmisz go obrazami, to  jest on zawsze gotów do działania... robi wszystko, by obrazy z wizualizacji stały się Twoją rzeczywistością!

Kiedy wizualizujesz, to dajesz sygnał swojemu mózgowi, a zarazem swojej podświadomości, w którym kierunku ma zmierzać: dokładnie pokazujesz czego chcesz, jakiego życia chcesz!

Jednak, by wizualizacja była sprawczym narzędziem w Twoim władaniu, musisz nauczyć się z niego korzystać... twórczo wykorzystywać zasoby swojego umysłu!

Po kliknięciu w guzik wybierz dogodny dla Ciebie termin warsztatów!

  1. Spotykamy się w wybranym terminie (26.08.2020 r. lub 2.09.2020 r.) w pokoju webinarowym - co oznacza, że Ty jesteś w swoim domu, a ja w swoim i spotykamy się w świecie online.
  2. Przed warsztatami otrzymasz praktyczny workbook z ćwiczeniami, który będzie Ci towarzyszył w trakcie warsztatów - jeśli masz taką możliwość wydrukuj go.
  3. Pracujemy warsztatowo, co oznacza minimum teorii, a maksimum praktyki. Uczysz się wizualizacji od podstaw, aż do wizualizacji konkretnych celów!
  4. Warsztaty potrwają od 2-3 godzin - wszystko zależy od zaangażowania i potrzeb uczestników :)