Otwórz Się Na Obfitość - MasterMind 

 30-dniowy Intensywny Trening Mentalny!

Poznaj moją sprawdzoną metodę pracy z podświadomości, która pozwoliła mi wyjść z długów i zbudować biznes, który bez problemów zaczął funkcjonować nawet w czasie kryzysu.

Dołącz do grupowego MasterMind, kary rozpocznie się już w styczniu 2021 i potrwa przez kolejne 4 tygodnie!

W trakcie MasterMind otrzymasz szansę na stworzenie nowych wzorców finansowych, które pozwolą Ci wyjść poza utarte schematy Twojego finansowego życia!

"OTWÓRZ SIĘ NA OBFITOŚĆ" to intensywny 30-dniowy program pracy z przekonaniami dotyczącymi pieniędzy i bogactwa, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niuanse związane z pracą z podświadomością tak, byś w procesie tym dowiedziała się kim jesteś, czego chcesz od życia, ale przede wszystkim pomoże Ci odnaleźć ODWAGĘ do życia według Twoich zasad!

Zacznę od ostrzeżenia Cię!
Ten MasterMind nie jest zwykłym kursem. Nie jest też zaczarowaną różdżką, ani Złotą Rybką!
Wejście na ścieżkę rozwoju, ścieżkę zmiany niesie za sobą pewne konsekwencje! Twoje życie zacznie się zmieniać! Najpierw zmieni się Twoje myślenie, w ślad za tym pójdzie działanie! 
Ale...
Nic się nie wydarzy, jeśli nie jesteś gotowa podjąć działania... jeśli nie weźmiesz się do pracy i nie zaczniesz robić czegokolwiek inaczej, niż dotychczas... jeśli nie zdecydujesz, że te 30 dni mają zmienić wszystko...
W oparciu o zawodowe jak i własne życiowe doświadczenia stworzyłam ten intensywny MasterMind, dzięki któremu wejdziesz na ścieżkę obfitości, ale przede wszystkim nauczysz się samodzielnie pracować nad swoimi przekonaniami i emocjami oraz poznasz niezbędne kroki w skutecznym manifestowaniu swoich pragnień!
Zawodowo zajmuję się pomaganiem kobietom w odnalezieniu poczucia szczęścia i spełnienia! Jestem autorką e-booka W drodze po szczęście, oraz założycielką społeczności o tym samym tytule. Tworzę kursy, warsztaty i wyzwania, a wszystko to po to, by wypełnić moją życiową misję pomagania innym!

I dlatego właśnie już tyle kobiet zaufało mi decydując się na współpracę
i wprowadzenie zmian! 

ZMIEŃ SWÓJ KOD

W trakcie 30 dni zmienisz przekonanie, które blokuje przepływ obfitości w Twoim życiu i powoduje, że wciąż ta sfera Twojego  życia nie jest taka, o jakiej marzyłaś!

Umiejętność zarządzania własnymi emocjami to dzisiaj jedna z najważniejszych kompetencji. Nie musisz poddawać się ślepo emocjom, które do Ciebie przychodzą, ale możesz nauczyć się nimi zarządzać i decydować, które emocje z Tobą zostają, a które są niepotrzebne! 

NAUCZ SIĘ SWOICH EMOCJI

WYPRACUJ WSPIERAJĄCE
CIĘ NAWYKI

Praca z przekonaniami jest skuteczna tylko wtedy, kiedy zbudujesz wewnętrzny system wsparcia zmiany, która zachodzi w Twoim życiu. Kiedy zmieniasz swoją mentalność, to potrzebujesz też zmienić swoją rzeczywistość, bo trudno jest oczekiwać zmiany, kiedy cały czas robi się to samo.

Zmiana przeraża, a lęk potrafi zablokować najcudowniejsze i najbardziej wypranie marzenia! Co więc zrobić, jeśli teraz bardzo chcesz dołączyć do MasterMind, ale lęk każe Ci wyjść z tej strony i podpowiada różne wymówki? Podejdź do tego z pozycji zaciekawienia: ciekawe, co się wydarzy, jeśli podejmę to wyzwanie?

POZWÓL SOBIE NA NOWE!

Jeśli:

Wiesz, że Twoje przekonania dotyczące pieniędzy i bogactwa nie są wspierające...

Żyjesz w poczuciu lęku czy starczy Ci do pierwszego, czy zapłacisz czynsz i rachunki...

Masz dosyć sytuacji, w których musisz odmawiać sobie tego co jest dla Ciebie ważne...

To ten MasterMind jest właśnie dla Ciebie!

MasterMind trwa 30 dni i w trakcie przepracujesz niewspierające Cię przekonanie, które dzisiaj blokuje przepływ obfitości w Twoim życiu!

MATERIAŁ SZKOLENIOWY NA PLATFORMIE

Dożywotni dostęp do platformy szkoleniowej i materiałów dotyczących MasterMiand! Wartość: 970 zł

GRUPA VIP NA FB

Codzienne spotkania motywacyjne, sesje Q&A Wartość: 3000zł Grupa ta jest niezwykle ważnym czynnikiem pracy, gdyż działanie w pojedynkę jest znacznie trudniejsze, niż to w grupie. Otrzymasz wsparcie i motywację zarówno ode mnie (live, sesje Q&A, komentarze, posty) jak i od grupy."Pamiętaj: "Kto z kim przystaje, takim się staje!

COACHING CALL

4 spotkania grupowe w ZOOM w trakcie których motywujemy się do działania, pracujemy nad konkretnymi tematami, robimy dodatkowe procesy - jeśli będzie taka potrzeba!

KONSULTACJA TELEFONICZNA

30-minutowa konsultacja kluczowego przekonania PRZED  rozpoczęciem programu, byśmy mogły ustalić przekonanie nad którym będziesz pracować!

DZIENNIK NOWYCH PRZEKONAŃ

Dziennik w formie pdf, który pozwoli Ci usystematyzować wszystkie kroki w pracy nad przekonaniem!

W trakcie MasterMind m. in.:


  • ustalisz 1 główne  niewspierające Cię przekonanie dotyczące bogactwa, pieniędzy i obfitości, nad którym będziesz pracowała przez następne 30 dni, dzięki czemu stworzysz nowy, wspierający Cię podświadomy schemat,
  • dostaniesz sprawdzony przeze mnie system pracy nad przekonaniami, który będziesz mogła wykorzystać do pracy w każdej sferze Twojego życia
  • otrzymasz bezcenne wsparcie od innych uczestników MasterMind i moje w specjalnej, zamkniętej grupie na Fb, a dzięki temu zaczniesz otaczać się ludźmi świadomymi i dążącymi do zmian  w życiu,
  • zwiększysz swoją wiedzę, która jest ważnym czynnikiem nowych kompetencji i zaczniesz budować nowe umiejętności oraz postawę człowieka szczęśliwego, a nie ofiary,
  • wypracujesz wspierające Cię nawyki, dzięki którym będziesz wspierała swoją podświadomość w kreowaniu Twojej rzeczywistości w poczuciu obfitości, a nie problemów, biedy i porażek,
  • dogadasz się ze swoimi emocjami, które są nośnikiem Twoich intencji do podświadomości, a dzięki temu przestaniesz kreować rzeczywistość, której nie chcesz, a zaczniesz kreować tą, której chcesz!

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14-dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!